AKPA
Możemy już gratulować?
1/4
AKPA

 

Dorota i Grzegorz tworzą jedną z najsympatyczniejszych par 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie porównują ich nawet do Ani i Grześka Bardowskich. Choć początkowo rolnik nie był do końca przekonany, z którą z dziewczyn chce spróbować stworzyć związek, ostatecznie postawił na znajomość z energiczną i wesołą góralką, która nie boi się ciężkiej pracy. Z pewnością duże znaczenie przy podejmowaniu decyzji miała dla niego namiętna randka, podczas której Dorotka obdarowała go całusami.

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Dorota zaskoczyła Grześka szczerym wyznaniem. Czy przez to się rozstaną?!

 

Na zdjęciach z finałowego odcinka widać, że ich znajomość nadal trwa w najlepsze. Naszą uwagę zwrócił jednak pewien mały szczegół... Czyżby rodzina Doroty i Grześka miała się niebawem powiększyć?! Zobaczcie naszą galerię i oceńcie sami! 

 

POLECAMY: Dwie gorzkie randki i łzy rozstania! Markowi puściły nerwy. W "Rolnik szuka żony" nie brakowało mocnych wrażeń!

2/4
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Grzegorz i Dorota
AKPA

 

"Rolnik szuka żony 5": Dorota i Grzegorz rozstali się?

 

Choć w internecie od kilku dni krążą plotki na temat rzekomego rozstania Grześka i Dorotki, ich znajomość trwa chyba w najlepsze. Dowodem na to mogą być zdjęcia zrobione podczas kręcenia finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony 5". Grzesiek nawet na krok nie odstępował swojej wybranki. Rolnik czule ją obejmował i z dumą pozował do zdjęć. Naszą uwagę zwrócił jednak pewien szczegół... Czy nie wydaje wam się, że Grzesiek wyjątkowo czule obejmuje przede wszystkim brzuszek Dorotki? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Paulina nie była pierwsza! Pamiętacie wszystkie miłosne afery w historii "Rolnik szuka żony"?

3/4
AKPA

 

"Rolnik szuka żony 5": Dorota jest w ciąży?

 

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno sołtys ze wsi Grześka wróżył mu szybkie powiększenie rodziny. Podobno tylko na domu rolnika bociany założyły swoje gniazdo. 

 

- To znak, że wkrótce tam pojawią się dzieciaki - wróżył Jan Zalewski, sołtys we wsi Krzemionka, w rozmowie z "Rewią". 

 

Patrząc na najnowsze zdjęcie pary śmiemy twierdzić, że być może w tej przepowiedni było ziarenko prawdy... Jak myślicie?

 

Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Grzegorz i Dorota
AKPA
AKPA

4/4
Mat. prasowe

 

Jak myślicie, czy ten związek ma szansę przetrwać? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!