Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"? Halina Mlynkova w płaszczu w panterkę Robert Janowski komentuje finał roku!
Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News
Mamy komentarz gwiazdora!
1/4
Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

 

Robert Janowski znowu ma powody do zmartwień. Jak głoszą najnowsze plotki, prezenter być może będzie musiał pożegnać się z posadą prowadzącego program "Jaka to melodia?". Jest to związane z faktem, że współproducentem show będzie teraz Grupa ZPR Media, a nie - jak do tej pory - Media Corporation. Podobno nowi producenci chcą wprowadzić duże zmiany w programie. "Jaka to melodia?" ma mieć odświeżoną, "odmłodzoną" formułę. Nowy producent chce bowiem trafić do młodszego odbiorcy. Jak podaje tygodnik "Na żywo", zmiana ma także dotyczyć prowadzącego. Kogo nowy producent widzi na miejscu Roberta Janowskiego? I jak sam prowadzący odnosi się do tych plotek? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Jaka jest oglądalność "Jaka to melodia"? Czy płacz i histeria Kingi pomogły?

2/4
Facebook

 

Robert Janowski przyznaje, że na razie nic nie wie o zmianach, jakie mają nastąpić w show TVP1. Prezenter przebywał na wakacjach ze swoją żoną, gdy dotarły do niego niepokojące wieści. 

 

Szanowni Państwo😀 Moi Drodzy Kochani Melodiowicze😍 Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem😯 Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 jeszcze do mnie nie dzwonił 🤔 Ale wiem, że idzie zmiana Jaka to melodia? 😱 Pojechali po całości - producent (też nic nie wie jeszcze!!!), scenografia, reżyseria (MAREK BIK, współautor ,"dobrej zmiany"), prowadzący i - to się nie mieści w głowie - WY 😵 Bo zmiana ma być nie tyle lepsza, ile młodsza  (...) Obiecuję, że będę informował WAS na bieżąco 😍 Po 20 latach należy się WAM i NAM - WIEDZA - napisał Robert Janowski 

 

Kto miałby zastąpić Roberta Janowskiego? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Halina Mlynkova w płaszczu w panterkę

 

Jak podaje "Na żywo", na korytarzach TVP mówi się o dwóch nazwiskach, które miałyby zastąpić Roberta Janowskiego. W roli prowadzącej miałaby wystąpić Halina Mlynkova albo Barbara Kurdej-Szatan. Co ciekawe, żadna z nich nie dostała jeszcze takiej propozycji...

 

- Nic nie słyszałem o propozycji dla Basi Kurdej-Szatan. Trudno wyrokować, czy przyjęłaby tę ofertę, skoro ona jeszcze nie padła - zapewnia Jerzy Gudejko, menedżer gwiazdy, w rozmowie z "Na żywo". 

 

Z kolei menedżer Haliny Mlynkovej, Piotr Boimski, również nie prowadzi jeszcze negocjacji w tej sprawie. 

 

4/4
Robert Janowski komentuje finał roku!

 

Przypomnijmy, że to nie pierwsze takie zamieszanie wokół programu "Jaka to melodia". W 2017 roku w mediach pojawiły się podobne informacje na temat prowadzącego show TVP 1. Według nich Robert Janowski już wtedy miał się pożegnać z programem, który prowadzi od ponad 20 lat. Na szczęście jego negocjacje z Media Corporation doszły do skutku i widzowie nadal mogli go podziwiać na ekranie. Mamy nadzieję, że tym razem sytuacja również zakończy się pomyślnie, a Robert Janowski znów poprowadzi "Jaka to melodia"! 

 

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia