Tomasz Wolny i Marzena Rogalska na planie Pytanie na Śniadanie
East News
TV-Show

Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"! To przez odejście Marzeny Rogalskiej? 

"Pytanie na śniadanie": zmieniono godziny emisji programu. Format się zmienia. Czy to przed odejście Marzeny Rogalskiej?

"Pytanie na Śniadanie" to jedna z najchętniej oglądanych telewizji śniadaniowych w Polsce. Widzowie programu są przyzwyczajeni do formatu i prowadzących. Tymczasem w TVP mają miejsce niemałe zmiany. Najpierw odejście Marzeny Rogalskiej wstrząsnęło widzami, teraz zmiany w godzinach emisji. W tym przypadku fani powinni być zadowoleni, program będzie wydłużony. 

To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia

"Pytanie na Śniadanie" zmienia godziny emisji

Produkcja programu śniadaniowego TVP zdecydowała, że widzowie od 1 marca będą mogli rozpocząć poranek z "Pytaniem na Śniadanie" pół godziny wcześniej. Według nowego rozkładu program będzie rozpoczynał się o 7.30 i potrwa tak jak zawsze do godziny 11. Ta zmiana dotyczy tylko dni powszednich. Weekendowe odcinki programu będą się zaczynać tak jak zawsze o 7.55. 

Stacja planowała najpewniej te zmiany dużo wcześniej. Jednak zbiegły się one z nagłym odejściem Marzeny Rogalskiej z Polskiej Telewizji. Dziennikarka zaskoczyła wszystkich informacją, że zdecydowała się zrezygnować ze współpracy z TVP i choć ta decyzja nie była łatwa, jest z niej zadowolona. 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - napisała na swoim Instagramie. 

Wiele gwiazd poparło decyzję Marzeny Rogalskiej, dziennikarka naprawdę mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół i fanów. Według planu dzisiejszego poranka to właśnie ona u boku Tomasza Kammela powinna rozpocząć "Pytanie na Śniadanie". Produkcja jednak szybko znalazła zastępstwo. Dziś podczas programu Tomaszowi towarzyszy znana już ze współpracy z TVP Izabela Krzan. 

Zobacz także: Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

"Pytanie na Śniadanie" wydłuża czas antenowy o pół godziny. 

Pytanie na śniadanie będzie trwało dłużej

 

Gwiazdy PnŚ o pracy
EastNews
TV-Show
"Pytanie na śniadanie" ma 18 lat, a jego gwiazdy odpowiadają na najbardziej nurtujące widzów pytania!
"Pytanie na śniadanie" ma 18 lat, a jego gwiazdy odpowiadają na najbardziej nurtujące widzów pytania!

W tym roku świętujemy 18. urodziny "Pytania na śniadanie", w związku z tym gwiazdy programu - Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora oraz Ida Nowakowska - odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania związane z "Pytaniem na śniadanie"! O której godzinie muszą wstawać, żeby być na czas w pracy? Który moment jest dla nich najistotniejszy? Czego się obawiają? Sprawdźcie, co nam zdradzili! Zobacz także:  "Pytanie na śniadanie" ma już 18 lat! Zobacz niezwykłą sesję zdjęciową z gwiazdami programu! Oto cała ekipa "Pytania na śniadanie" podczas urodzin w studiu!  Materiał powstał z udziałem TVP

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny
Instagram
Newsy
"Pytanie na Śniadanie" zmienia pory emisji? Produkcja wydała oficjalne oświadczenie
"Pytanie na Śniadanie" zmienia pory emisji? Produkcja wydała oficjalne oświadczenie

Przez epidemię koronawirusa TVP podjęła wczoraj zaskakującą decyzję w sprawie "Pytania na Śniadanie"! Wprowadziły zmiany w godzinach emisji uwielbianego przez widzów programu. W ostatnich tygodniach większość stacji telewizyjnych całkowicie zawiesiło programy rozrywkowe oraz prace na planach seriali. Widzowie do tej pory mogą oglądać m.in. "Pytanie na Śniadanie", ale śniadaniowym show wprowadzono środki bezpieczeństwa. Nasze makijażystki nie malują już gości, prezenterzy są natomiast tylko poprawiani. Wszystkie przybory, których używają wizażystki, to rzeczy jednorazowego użytku. [...] Każdy pracuje w gumowych rękawiczkach. Prezenterzy występują już głównie we własnych ubraniach, albo w takich, które już wcześniej były zgromadzone w naszej garderobie. Wszystkie pokoje w budynku są dokładnie odkażane. Dezynfekujemy nie tylko klamki, nie tylko drzwi, nie tylko przedmioty, ale także całe pomieszczenia - w rozmowie z Plejadą przyznała ostatnio Ida Nowakowska. Zmiana pory emisji "Pytania na Śniadanie"? Od jakiegoś czasu program "Pytanie na Śniadanie" był emitowany od od godziny 7:15 i kończył się o godzinie 11:00. Teraz, w związku z epidemią koronawirusa, władze TVP początkowo podjęły decyzję o skróceniu programu. Na Facebooku pojawiła się informacja, że "PnŚ" będzie teraz emitowane w godzinach 8:00- 11:00. Okazuje się, że sytuacja stała się jeszcze bardziej dynamiczna i decyzja z dnia na dzień została zmieniona: (...) Pytanie na Śniadanie jednak nie będzie skrócone od 30.03 do 2 godzin. Zostaje tak jak w tej chwili - PnŚ codziennie od 8:00 do 11:00 -  poinformowała nas produkcja "Pytania na śniadanie". Zobacz także:  "Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Wiemy, które show miało...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner