"Pytanie na Śniadanie" to jedna z najchętniej oglądanych telewizji śniadaniowych w Polsce. Widzowie programu są przyzwyczajeni do formatu i prowadzących. Tymczasem w TVP mają miejsce niemałe zmiany. Najpierw odejście Marzeny Rogalskiej wstrząsnęło widzami, teraz zmiany w godzinach emisji. W tym przypadku fani powinni być zadowoleni, program będzie wydłużony.

Reklama

"Pytanie na Śniadanie" zmienia godziny emisji

Produkcja programu śniadaniowego TVP zdecydowała, że widzowie od 1 marca będą mogli rozpocząć poranek z "Pytaniem na Śniadanie" pół godziny wcześniej. Według nowego rozkładu program będzie rozpoczynał się o 7.30 i potrwa tak jak zawsze do godziny 11. Ta zmiana dotyczy tylko dni powszednich. Weekendowe odcinki programu będą się zaczynać tak jak zawsze o 7.55.

Stacja planowała najpewniej te zmiany dużo wcześniej. Jednak zbiegły się one z nagłym odejściem Marzeny Rogalskiej z Polskiej Telewizji. Dziennikarka zaskoczyła wszystkich informacją, że zdecydowała się zrezygnować ze współpracy z TVP i choć ta decyzja nie była łatwa, jest z niej zadowolona.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - napisała na swoim Instagramie.

Wiele gwiazd poparło decyzję Marzeny Rogalskiej, dziennikarka naprawdę mogła liczyć na wsparcie swoich przyjaciół i fanów. Według planu dzisiejszego poranka to właśnie ona u boku Tomasza Kammela powinna rozpocząć "Pytanie na Śniadanie". Produkcja jednak szybko znalazła zastępstwo. Dziś podczas programu Tomaszowi towarzyszy znana już ze współpracy z TVP Izabela Krzan.

Zobacz także: Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Zobacz także

"Pytanie na Śniadanie" wydłuża czas antenowy o pół godziny.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama