Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook
TV-Show

Marzena Rogalska powinna dziś poprowadzić "Pytanie na Śniadanie". Kto ją zastąpił? Wiadomo!

Kto za Marzenę Rogalską w Pytaniu na śniadanie?!

Marzena Rogalska poinformowała, że po 12 latach kończy współpracę z TVP. O ile wiadomo, że jej program "To był rok" poprowadzi teraz Tomasz Kammel, to widzowie zastanawiali się, kto zastąpi dziennikarkę na kanapach "Pytania na Śniadanie". Dziś Marzena Rogalska normalnie poprowadziłaby program. Wiadomo, kto pojawił się za nią! 

Zobacz także: Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP! Jest oświadczenie dziennikarki!

Gwiazda "Pytania na śniadanie" wreszcie zabrała głos na temat odejścia Marzeny Rogalskiej!

Kto zastąpił Marzenę Rogalską w "Pytaniu na Śniadanie"? 

Marzena Rogalska decyzją o zakończeniu współpracy z TVP zaskoczyła widzów. Jej decyzja wywołała w sieci burzę. Na swoim Instagramie napisała: 

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej.

Niedługo po jej oświadczeniu pojawiło się wzruszające pożegnanie i podziękowania od "Pytania na śniadanie": 

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia ❤️ Twoje i Wasze #PnŚ - napisano 

Jednak wciąż pozostawało pytanie, kto zastąpi Marzenę Rogalską w programie śniadaniowym. Widzowie do tej pory nie wyobrażali sobie innego duetu. Dziś wszystko stało się jasne. W środowy poranek wypadałby dyżur Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela. Za dziennikarkę na antenie TVP w "Pytaniu na Śniadanie pojawiła się Izabella Krzan!

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem, startujemy w Dwójce o 7.55. Prosimy o raporty pogodowe i komentarze do rozmów - bądźmy razem do 11.15, dobrego dnia 🤗 - napisało Pytanie na Śniadanie na Facebooku 

Na razie nie wiadomo czy to chwilowe zastępstwo czy ta para zostanie z nami na dłużej. 

Zobacz także: Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Marzena Rogalska pożegnała się z TVP po 12 latach współpracy. Swoją decyzję ogłosiła 16 lutego 2021 roku na Instagramie. 

Marzena Rogalska w pomarańczowej bluzce
East News

Dziś wraz z Tomaszem Kammelem powinna powitać widzów w "Pytaniu na Śniadanie". 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

W dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" dziennikarkę zastąpiła Izabella Krzan! 

Izabella Krzan dołączy do
Instagram

 

Marzena Rogalska, Pan Ząbek
ONS/YouTube
TV-Show
Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!
Wiemy, kiedy Marzena Rogalska wróci do programu "Pytanie na śniadanie"!

Kiedy Marzena Rogalska wróci do pracy na plan programu "Pytanie na śniadanie"? Przypominamy, że tydzień temu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym jej dłoń została przebita gwoździem na skutek nieudanej sztuczki Pana Ząbka.  Dziennikarka dochodzi do siebie, ma się coraz lepiej i już za kilka dni znów stanie na planie "Pytania na Śniadanie". Według informacji "Super Expressu", w najbliższy weekend (9-10 lipca) Marzenę Rogalską zastąpi Ola Rosiak. Lecz już w poniedziałek (11 lipca), prezenterka po raz pierwszy poprowadzi program śniadaniowy od czasu przykrej historii z gwoździem. Przypomnijmy, że do sytuacji doszło w pierwszy weekend lipca, podczas programu na żywo. Wypadek Marzeny Rogalskiej odbił się szerokim echem w mediach, również tych zagranicznych. A Internet aż huczał! Na szczęście, prezenterka powoli wraca do zdrowia i znów będzie mogła pracować.   Zobacz też: Przebił gwoździem rękę Rogalskiej w PnŚ, a teraz wystąpi w znanym show TVN! Pan Ząbek zrobi karierę?   Marzena Rogalska dochodzi do siebie po nieszczęśliwym wypadku na wizji. Prezenterka już za kilka dni znów pojawi się w "Pytaniu na Śniadanie".

Marzena Rogalska przebita gwoździem
Youtube
Newsy
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej
Pan Ząbek wyląduje w sądzie? TVP żąda przeprosin za narażenie na cierpienie Marzeny Rogalskiej

Afera z "Gwoździem programu" z Pytania na śniadanie" ma dalszy ciąg. Po nieudanej sztuczce magicznej pana Ząbka, w której Marzena Rogalska została zraniona w rękę powstały wątpliwości, czy cała sytuacja w "Pytaniu na śniadanie" nie została ukartowana. Wszystko dlatego, że sam pan Ząbek zaczął sugerować taką możliwość w tabloidach. Dziś "Pytanie na śniadanie" wydało oświadczenie, w którym wzywa magika do publicznych przeprosin! A oto treść komunikatu z "Pytania na śniadanie".   Oświadczenie TVP w sprawie Rogalskiej i sztuczki z gwoździem TVP żąda przeprosin od Pana Ząbka TVP domaga się od Marcina Połoniewicza, iluzjonisty znanego jako Pan Ząbek, przeprosin oraz zaprzestania wszelkich wypowiedzi na temat incydentu, który wydarzył się 2 lipca na antenie TVP2. Podczas programu „Pytanie na Śniadanie” w wyniku nieudanej sztuczki doszło do zranienia prowadzącej Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska wystosowała do Pana Marcina Połoniewicza pismo z żądaniem przeprosin „za nieprofesjonalne zachowanie, (…) które naraziło na szwank wizerunek Telewizji Polskiej S.A. oraz redaktor Marzeny Rogalskiej, a także naraziło panią Rogalską na cierpienie fizyczne i psychiczne”, a także za późniejsze wypowiedzi Pana Połoniewicza, „sugerujące, że wypadek polegający na uszkodzeniu ręki pani redaktor Rogalskiej nie miał miejsca”. Ponadto Telewizja Polska domaga się, by iluzjonista zaprzestał udzielania jakichkolwiek wypowiedzi na temat powyższego zdarzenia. W piśmie wysłanym do „Pana Ząbka” TVP żąda, by przeprosiny zostały zamieszczone w wybranych tytułach prasowych oraz w Internecie, na wskazanych przez TVP portalach, w terminie 7 dni od jego otrzymania. TVP informuje też o możliwości wstąpienia na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym w przypadku, gdyby Marcin Połoniewicz nie zastosował się do powyższych żądań. Centrum Informacji TVP...

Marzena Rogalska straciła pracę
ONS
Newsy
Marzena Rogalska straciła pracę z dnia na dzień! Dlaczego?
Dziennikarka trafiła na dywanik

Marzena Rogalska jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Pogodna i uśmiechnięta przez lata realizowała się na antenie wielu programów o tematyce rozrywkowej. Ostatnio była współprowadzącą "Pytania na Śniadanie" w TVP2. Wszystko jednak wskazuje na to, że to już koniec przygody Rogalskiej z popularną telewizją śniadaniową. Jak informuje serwis WirtualneMedia.pl, dziennikarka została odsunięta od prowadzenia programu "Pytanie na Śniadanie" przez dyrektora TVP2, Jerzego Kapuścińskiego. Powodem jest udział Rogalskiej w kampanii reklamowej popularnej "Biedronki", w której poleca promocję "Ceny do wzięcia" . Kampania wystartowała w weekend, a Rogalską możemy zobaczyć m.in. w spotach telewizyjnych. Komisja Etyki TVP nie dopuszcza sytuacji, w której dziennikarz stacji występuje w komercyjnej reklamie. Marzena Rogalska prowadziła "PnŚ" z Łukaszem Nowickim . Teraz jej obowiązki przejmą pozostałe prowadzące - Anna Popek i Urszula Chincz . TVP2 postąpiło dobrze zwalniając dziennikarkę? Poniżej reklama, przez którą Rogalska straciła pracę. Zobacz: Rogalska używa kremu z... marihuaną A wszystko przez "pana Mirka" i tę reklamę... Marzena Rogalska i inne celebrytki testują kosmetyki:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner