Marzena Rogalska poinformowała, że po 12 latach kończy współpracę z TVP. O ile wiadomo, że jej program "To był rok" poprowadzi teraz Tomasz Kammel, to widzowie zastanawiali się, kto zastąpi dziennikarkę na kanapach "Pytania na Śniadanie". Dziś Marzena Rogalska normalnie poprowadziłaby program. Wiadomo, kto pojawił się za nią!

Reklama

Zobacz także: Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP! Jest oświadczenie dziennikarki!

Kto zastąpił Marzenę Rogalską w "Pytaniu na Śniadanie"?

Marzena Rogalska decyzją o zakończeniu współpracy z TVP zaskoczyła widzów. Jej decyzja wywołała w sieci burzę. Na swoim Instagramie napisała:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej.

Niedługo po jej oświadczeniu pojawiło się wzruszające pożegnanie i podziękowania od "Pytania na śniadanie":

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia

Twoje i Wasze #PnŚ - napisano

Zobacz także

Jednak wciąż pozostawało pytanie, kto zastąpi Marzenę Rogalską w programie śniadaniowym. Widzowie do tej pory nie wyobrażali sobie innego duetu. Dziś wszystko stało się jasne. W środowy poranek wypadałby dyżur Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela. Za dziennikarkę na antenie TVP w "Pytaniu na Śniadanie pojawiła się Izabella Krzan!

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką - zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem, startujemy w Dwójce o 7.55. Prosimy o raporty pogodowe i komentarze do rozmów - bądźmy razem do 11.15, dobrego dnia

- napisało Pytanie na Śniadanie na Facebooku

Na razie nie wiadomo czy to chwilowe zastępstwo czy ta para zostanie z nami na dłużej.

Zobacz także: Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Marzena Rogalska pożegnała się z TVP po 12 latach współpracy. Swoją decyzję ogłosiła 16 lutego 2021 roku na Instagramie.

East News

Dziś wraz z Tomaszem Kammelem powinna powitać widzów w "Pytaniu na Śniadanie".

EastNews

W dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" dziennikarkę zastąpiła Izabella Krzan!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama