Małgorzata Rozenek Projekt Lady 2 Roksana Gac Paulina Radzikowska Magdalena Świderska
Małgorzata Rozenek
ONS/Materiały prasowe
1/15
Małgorzata Rozenek
ONS/Materiały prasowe

Premiera drugiego sezonu programu "Projekt Lady" już dziś 12 czerwca na antenie TVN. Do walki o spektakularną metamorfozę swojego życia stanie 13 zbuntowanych dziewcząt, które pragną stać się prawdziwymi damami. Program poprowadzi Małgorzata Rozenek, a w walce o przemianę uczestniczek wspierać ją będą dwie mentorki: Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska. Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

 

Zobacz też: Szalona jak w "Azji..." czy stylowa jak w Projekt Lady? Którą Małgorzatą Rozenek jesteś? PSYCHOTEST

 

A kto stanie do walki o miano "lady" oraz cenną nagrodę? Oto wszystkie uczestniczki drugiej edycji "Projektu Lady"!

 

Polecamy: Zmiany w ramówce TVN! Nie tylko "Projekt Lady"! Co jeszcze zobaczymy latem oprócz show Rozenek?

2/15
Projekt Lady 2
Materiały prasowe

Emisja pierwszego odcinka "Projekt Lady 2" zaplanowana jest na 12 czerwca (poniedziałek) na godzinę 20:55. Już od pierwszych chwil uczestniczki będą poddawane zadaniom, które mają na celu nauczyć zbuntowane dziewczęta dobrych manier oraz obycia w towarzystwie. Poznajcie 13 kandydatek do metamorfozy!

3/15
Roksana Gac
Materiały prasowe

Roksana Gac, 22-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 ze Szczecina

Roksana to spontaniczna i asertywna dziewczyna. Nie lubi gdy ktoś inny narzuca jej swoje zdanie lub każe robić rzeczy, na które nie ma ochoty. Choć lubi stawiać na swoim, to jednak brak jej wytrwałości. Chciałaby nauczyć się doprowadzać rozpoczęte rzeczy do końca. To jednak nie jedyna rzecz, nad którą chciałaby popracować. Choć jest wesoła i kontaktowa, okazywanie uczuć nie jest jej mocną stroną.

Ma za sobą trudną przeszłość. W wieku 14 lat trafiła do pogotowia opiekuńczego wraz z młodszą o 5 lat siostrą Noemi. Tam wpadła w złe towarzystwo. Nie stroniła od narkotyków i miała problem z prawem. Z czasem znalazła się w ośrodku wychowawczym. W wieku 18 lat wyjechała z Polski do pracy w Holandii. Jednak nie odnalazła się tam. Szybko wróciła do kraju, by ułożyć sobie życie.

Roksana nigdy nie była dobrą siostrą. Brak czułości czy empatii – to najdelikatniejszy sposób, w jaki można tę relację opisać. Dlatego też głównym powodem, dla którego chce wziąć udział w programie, jest jej młodsza siostra. Boi się, że Noemi może pójść w jej ślady. Pragnie pokazać jej, że nie jest tylko nieodpowiedzialną imprezowiczką i chciałaby być dla niej dobrym wzorem. Marzy, by siostra poszła zupełnie inną drogą niż ona.

źródło TVN
4/15
Paulina Radzikowska
Materiały prasowe

Kim jest Paulina Radzikowska, 18-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Siedlec

Paulina jest marzycielką z mroczną duszą. Słucha hip-hopu i marzy o karierze raperki. Pisze teksty, tworzy muzykę i próbuje swoich sił w studiu, nagrywając własny materiał. Utwory publikuje na kanale youtube oraz na profilu facebookowym.

Ubiera się prowokująco, a temat seksu pojawia się u niej częściej niż wszystkie inne tematy świata razem wzięte. Jest dumna ze swojej determinacji, wytrwałości i odwagi, ale przejawia się ona wyłącznie w dziedzinie hip-hopu. W innych sferach życia nie wykazuje takiego zaangażowania. Dla przykładu, kompletnie nie radzi sobie z nauką. Wierzy, że ma talent i dzięki ambicji spełni swoje największe marzenie, jakim jest wydanie płyty, która znalazłaby się na wysokich miejscach list sprzedaży. Mama także wierzy w jej muzyczne zdolności, jednak na wsparcie ojca w tej materii, Paulina nie może liczyć.

Za 10 lat widzi siebie jako spełnioną, niezależną oraz wykształconą kobietę. Inspirują ją i zachwycają wszyscy ludzie sukcesu, którzy spełnili swoje marzenia. W życiu bardzo boli ją niesprawiedliwość, a w ludziach najbardziej drażni pozoranctwo i dwulicowość. Lubi w sobie duże poczucie humoru, pogodę ducha i lojalność, a walczy ze swoją zaczepnością i wulgarnością. Chciałaby nabrać więcej pokory i ogłady, czego też oczekuje po udziale w programie „Projekt Lady”.

źródło TVN
5/15
Magdalena Świderska
Materiały prasowe

Kim jest Magdalena Świderska, 21-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Katowic/Mikołowa

Magdalena to charakterna Ślązaczka. Pewna siebie i przekonana o swojej wartości. Wybuchowa i czasami arogancka. Mówi o sobie „weekendowy żul”. Uwielbia imprezy tak bardzo, że czasami utrudnia jej to życie i pracę. Jest „zadymiarą” i lubi bójki na imprezach, choć twierdzi, że sama nigdy ich nie wszczyna. Doskonale wie co i jak powiedzieć, żeby dopiec do żywego. Najbardziej nie znosi dziewczyn, które jak mówi „cykają sobie milion selfie na minutę”.

Studiuje dietetykę kliniczną i pracuje jako hostessa. Przez swój niewyparzony język straciła jednak wiele propozycji zawodowych. Uwielbia czynny odpoczynek na siłowni i relaks u kosmetyczki. Marzy o własnej firmie - gabinecie dietetycznym.

W programie chciałaby nauczyć się kultury, nabrać ogłady oraz opanować swój gwałtowny charakter. Uważa, że swoją wybuchowością i arogancją, zraża do siebie przyjaciół.

źródło TVN
6/15
Klaudia Haręza
Materiały prasowe

Kim jest Kladudia Haręza, 19-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Niewiadowa

Klaudia to pozornie cicha i spokojna dziewczyna. Przy pierwszym kontakcie bywa tajemnicza i melancholijna. Potrafi z niej jednak wyjść druga natura - przywódcy bandy i inicjatorki imprezowych szaleństw. Gdy tylko znajdzie się w centrum uwagi, jest gotowa na wiele. Nie ma kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Ceni naturalność i nie akceptuje „plastikowych i wymalowanych lal”. Woli styl imprezowego ziomka i błazna. Jej marzeniem jest być najlepszą wersją samej siebie. Klaudia to bardzo empatyczna dziewczyna. Lubi pomagać ludziom i obdarowywać ich nawet najmniejszymi drobiazgami. Mama wierzy w nią z całych sił. Uważa, że ma duży potencjał i może wiele w życiu osiągnąć.

Ze względu na dwoistą naturę Klaudii, nie udało jej się uniknąć kłopotów w życiu. Wpadła w złe towarzystwo, a jej główną rozrywką stały się imprezy z dużą ilością alkoholu i narkotyków. Potrafiła znikać na całe weekendy z domu. Dziś, choć nadal nie jest aniołkiem i wygrała walkę z niszczącymi ją używkami, pragnie się zmienić i pokazać wszystkim, a szczególnie rodzinie, że potrafi być odpowiedzialna i jest w stanie sama o siebie zadbać. Po tych wydarzeniach, Klaudia jest bardzo dumna z tego, że jest w stanie radzić sobie z problemami.

Imponują jej ludzie, którzy przeszli trudną drogę od zera do milionera. Chciałaby osiągnąć sukces i za 10 lat widzi siebie jako osobę wykształconą i samowystarczalną.

źródło TVN
7/15
Kinga Orchowska
Materiały prasowe

Kim jest Kinga Orchowska, 19-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Rumii

Kinga to niesforna łobuziara, uwielbiająca imprezy. Jest instagramową modelką, fotografuje się w bieliźnie i pozuje w bardzo śmiałych pozach. Mimo że na portalu społecznościowym ma blisko 200 tysięcy followersów, jej rodzice nie mają zielonego pojęcia o jej kontrowersyjnym hobby. Jest dumna ze swojej stanowczości, chociaż często tak naprawdę nie wie czego chce. Jej marzeniem jest zostać trenerką pole dance, fotomodelką i wokalistką.

Roztrzepanie i impulsywność sprawiają, że często najpierw działa, a potem myśli. Za wszelką cenę musi postawić na swoim. Ma też jednak drugie oblicze - szczerej i wrażliwej dziewczyny, która łatwo się zraża. Tej ostatniej cechy Kinga wyjątkowo w sobie nie lubi.

Wśród swoich idolek wymienia takie gwiazdy jak Marilyn Monroe, Doda, czy... Małgorzatę Rozenek. Ciągle uaktualnia pomysły na to, co by chciała robić w życiu. Ale są też rzeczy, które pozostają u niej niezmienne – miłość do jedzenia i zwierząt oraz alergia na kłamstwo. Jej wielkim, niezrealizowanym wyzwaniem, jest egzamin na prawo jazdy, do którego szykuje już się kolejny raz.

Na udział w programie namówili ją znajomi, ale rodzice także ją wsparli w tej decyzji. Mają nadzieję, że może wreszcie nabierze ogłady i dobrych manier. To właśnie dla nich Kinga najbardziej chciałaby się zmienić.

źródło TVN
8/15
Katarzyna Fik
Materiały prasowe

Kim jest Katarzyna Fik, 25-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Warszawy

Kasia to punkówa, zbuntowana indywidualistka i romantyczka w jednym. Jest bardzo przywiązana do swoich ozdób – biżuterii, pasków i ćwieków. Uważa, że jeśli zdjęłaby z siebie całą tę dekorację, byłaby zbyt lekka i oderwałaby się od ziemi.

Pracuje w call center. Zajmuje się sprzedażą telewizji cyfrowej. Jednak nie jest to jej wymarzone zajęcie. Interesuje się sztuką makijażu i chciałaby z tym związać swoją przyszłość. Skończyła niedawno szkołę charakteryzacji i planuje szkolić się także we fryzjerstwie.

Kasia nie lubi fałszywych, dwulicowych ludzi, który plotkują o niej za jej plecami. Uważa również, że inne dziewczyny jej nie lubią, choć nawet nie zadają sobie trudu, żeby ją poznać. W przeszłości miała problemy z agresją, ale dziś dumna jest z tego, że potrafi się bardziej kontrolować. Jednak mimo to, każdy kto ją poważnie zrani, musi się mieć na baczności. Zemsta może go spotkać nawet po kilku miesiącach.

Nie cierpi ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta. Nienawidzi głupoty, kłamstwa, niewierności, wykorzystywania innych do własnych celów. Marzy o tym, by nie kiedyś nie musiała się martwić o pieniądze, by wszystkie jej plany zawodowe się zrealizowały oraz by jej rodzina była zawsze szczęśliwa. A czego oczekuje od programu “Projek Lady”? Chciałaby dorosnąć i przeobrazić się w prawdziwą kobietę z ambicjami. Pragnie też, by najbliżsi byli z niej dumni.

źródło TVN
9/15
Karolina Plachimowicz
Materiały prasowe

Kim jest Karolina Plachimowicz, 25-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Rzepina

Emocjonalna, ekscentryczna optymistka z otwartym sercem. Zawsze pozostaje sobą i jest do bólu szczera. Uwielbia być w centrum zainteresowania. Skąpe i wydekoltowane ubrania to sposób Karoliny na zwrócenie na siebie uwagi. Nie lubi brać świata na poważnie, bo wówczas bardzo się stresuje. Ale nie oznacza to, że nie podejmuje wyzwań. Wręcz przeciwnie jest bardzo wytrwała i po każdym kolejnym upadku, podnosi się, otrzepuje i walczy o swoje marzenia. Jej autorytetem jest papież Jan Paweł II.

Karolina zajmuje się doczepianiem włosów. Bez przerwy gada. Nawet jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to i tak się odezwie. Jest najbardziej rozerotyzowaną dziewczyną w tej edycji „Projektu Lady”. Kocha się śmiać i podróżować. Uważa, że życie ją cały czas nadmiernie doświadcza i rani, choć jak sama przyznaje, dzieje się to na jej własne życzenie. Nie cierpi oszustów, nie wybacza kłamstw. Twierdzi, że w dzisiejszych czasach brakuje bezinteresownych ludzi.

Rodzice uważają, że Karolina ma swój świat, do którego nie dopuszcza ludzi z zewnątrz. Zarzucają jej rozrzutność i wybuchowość, ale z drugiej strony dostrzegają w niej wyjątkowość oraz doceniają zaradność. Ona sama nie lubi siebie za naiwność. Chce być bardziej odpowiedzialna i skończyć z życiem wiecznej nastolatki. Pragnie być kobietą na poziomie. Ma nadzieję, że dzięki programowi ustatkuje się i nauczy się wykorzystywać swój potencjał oraz talenty, bo wie, że stać ją na więcej. Uważa, że powinna pracować w kabarecie, bo posiada nieprzeciętne poczucie humoru. Myśli także o pisaniu książek. Chciałaby znaleźć pracę, którą by pokochała, która pozwoliłaby jej się rozwijać i dawała jej szczęście. A prywatnie? Pragnie stworzyć „normalną”, kochającą się rodzinę.

źródło TVN
10/15
Julia Jaroszewska
Materiały prasowe

Kim jest Julia Jaroszewska, 23-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Konina

Wesoła, otwarta na ludzi, towarzyska optymistka. Istny wulkan energii. Utrzymuje się ze śpiewania i tańczenia w klubach. Lubi wyzywające, skąpe i błyszczące stroje, buty na wysokich obcasach oraz mocny makijaż. Bez całego stylistycznego ekwipunku, czuje się nieswojo. Z drugiej strony jednak boli ją, że jest oceniana po wyglądzie, a przez swój image uważana za łatwą zdobycz dla mężczyzn. A jak postrzegają ją rodzice? Chcieliby, aby ich córka była skromniejsza, bardziej zdyscyplinowana i mniej roztrzepana.

Kocha imprezy. To ona jest wodzirejką. Spontanicznie inicjuje wszelkie akcje, które potem wymykają się jej spod kontroli. Do tego muzyczny świat, w którym funkcjonuje, obfituje w imprezy, więc Julka notorycznie ma okazję do tego, by rzucać się w wir zabawy. Z drugiej strony, nie boi się wyzwań i konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów, śpiewa na koncertach i występuje na scenie. Najbardziej złości się na bezpodstawną krytykę ludzi, którzy sami nie dają dobrego przykładu.

Jej idolką jest Jennifer Lopez. Podziwia ją za wszechstronność artystyczną, umiejętność kierowania swoim biznesem, działalność charytatywną oraz za urodę. I jednocześnie sama marzy o tym, by zostać sławną wokalistką oraz tworzyć hity, przy których publiczność będzie się świetnie bawić. Bardzo chce pójść do szkoły muzycznej, by rozwijać swoją pasję. Pragnie także grać w filmach. Jednym słowem marzy o tym, by zostać polską J.LO!

Czego oczekuje po udziale w programie „Projekt Lady”? „Chciałabym być bardziej poważna, dystyngowana, spokojniejsza w swoich działaniach. „Liczę, że po pobycie w szkole dla dam w Radziejowicach, ludzie przestaną już patrzeć na mnie wyłącznie jak na wymalowaną lalę i dostrzegą we mnie fajną dziewczynę z pasją i marzeniami” – podsumowuje Julia.

źródło TVN
11/15
Dominika Lis
Materiały prasowe

Kim jest Dominika Lis, 18-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Osowna

Dominika to typ dziewczynki z dobrego domu. Rozpieszczona, pewna siebie, uwielbiająca intrygi diablica o twarzy aniołka. Uwielbia skupiać na sobie uwagę. Ilekroć pojawia się w towarzystwie, zawsze robi wokół siebie dużo szumu. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, ale równie szybko potrafi się nimi zirytować. Zaczepianie innych po alkoholu i wszczynanie bójek z byle powodu podczas imprez, nie należy w jej przypadku do rzadkości. Nie lubi gdy zwraca się jej uwagę oraz gdy ktoś plotkuje i wymyśla na jej temat niestworzone historie. Jej samej często zdarza się ranić ludzi słowami, czego bardzo żałuje, ale nie potrafi przyznać się do winy i przeprosić.

Chciałaby się zmienić szczególnie dla rodziców. Pragnie przekonać ich, że imprezowanie bez umiaru, to nie jedyna rzecz, jaką potrafi. Chce pokazać, że stać ją na więcej. Udział Dominiki w programie ma udowodnić rodzicom, że dobrze ją wychowali, tylko ona sama zbłądziła. „Projekt Lady” to pierwszy etap wprowadzania pozytywnych zmian w jej dorosłym życiu oraz autentyczna potrzeba odnalezienia właściwej drogi. Dominika liczy, że dzięki pobytowi w szkole w Radziejowicach, skończy z wulgarnością i pozbędzie się łatki „niegrzecznej dziewczynki”. Program ma przybliżyć ją do wizji siebie za 10 lat. A jak się ona rysuje? Dominika widzi siebie w przyszłości jako spełnioną kobietę, z dwójką wspaniałych dzieci, przy boku kochającego i mądrego męża.

źródło TVN
12/15
Anna Stokłosa
Materiały prasowe

Kim jest Anna Stokłosa, 25-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Bielska-Białej/Strumienia

Odważna, zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia dziewczyna. Jej dewiza to „żyje się raz”. Autorytetów nie szuka, chce sama dla siebie być wzorem. Dlatego nigdy nie rezygnuje z obranych celów, stara się być jak najbardziej samodzielna i odpowiedzialna za swoje czyny. Czy w takim razie ma jakieś wady? Sama przyznaje się tylko do dwóch – spóźnialstwa i przeklinania. A co ją irytuje w innych? Zachłanność i zazdrość.

Wiele ze swoich marzeń już spełniła. Została profesjonalną tancerką. Jeździ po całej Polsce i występuje na festynach, koncertach oraz różnych eventach disco-polo. Wspólnie z koleżanką tworzy wszystkie choreografie i projektuje sceniczne kreacje. Ania występuje także w teledyskach. Często żartuje, że nie musi imprezować, bo jej życie dzięki profesji tancerki, to jedna wielka impreza. Skoro jej największe marzenie się spełniło, to czego sobie jeszcze życzy? Chciałaby wygrać w lotto i za zdobyte pieniądze, kupić upragnione auto, luksusowe mieszkanie oraz pomóc potrzebującym. Marzy jej się także wizyta w Disneylandzie oraz wystąpienie na scenie z największymi gwiazdami.

Ania na co dzień lubi ubierać się seksownie. Jest bardzo dumna ze swoich naturalnych włosów do pasa. Jednak gdy ktoś ją komplementuje zawstydza się.

Ania jest bardzo niezdarna. Wszystko leci jej z rąk, potyka się, nabija sobie guzy i ciągle tłucze szybki w telefonach. Chciałaby być mniej roztrzęsiona, mieć więcej gracji.

I na koniec ostrzeżenie! Niech was nie zwiedzie jej spokój i uśmiech! To tylko pozory. Ania potrafi eksplodować i wówczas bywa bardzo niebezpieczna. Przez swój wybuchowy temperament otarła się o sytuacje, które mogły przekreślić jej dotychczasowe życie.

źródło TVN
13/15
Daria Juszczyk
Materiały prasowe

Kim jest Daria Juszczyk, 22-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Suwałk

Daria jest odważna i szczera, trochę roztrzepana i jak sama o sobie mówi, bywa wredna. Mało obchodzi ją zdanie innych. Nie wie co to wstyd i nie przejmuje się opiniami na swój temat. Jest bardzo dumna z tego, że pomimo swojego trudnego charakteru, potrafi poświęcić się dla innych. Bywa bezczelna i ordynarna, czym zraża do siebie wiele osób. W rzeczywistości jednak są to tylko pozory. Tak naprawdę Daria jest bardzo wrażliwa i bardzo łatwo ją zranić czy urazić.

Aktualnie uczy się zaocznie w liceum. Nie pracuje, ale też nie za bardzo uśmiecha jej się szukanie pracy. W domu jej się już nudzi i coś by ze sobą zrobiła, ale trudno jej znaleźć odpowiednie zajęcie, gdyż uwielbia się wylegiwać i nie cierpi rano wstawać.

W przyszłości widzi siebie w domu z ogródkiem, jako żonę i mamę, ale także kobietę pracującą, prowadzącą własną działalność. Czego oczekuje po udziale w „Projekcie Lady”? Tego, że uda jej się uzewnętrznić swoją lepszą naturę, którą skrywa gdzieś głęboko. Liczy również, że jej chłopak w końcu zobaczy w niej nie tylko swoją dziewczynę, ale również kandydatkę na żonę. Chce także, aby mama w końcu była z niej dumna.

źródło TVN
14/15
Anna Kajuth
Materiały prasowe

Kim jest Anna Kajuth, 21-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Wrocławia

Kaja to typowa chłopczyca. Krótkie włosy, brak makijażu, wyciągnięte koszulki, wygodne spodnie i adidasy – to jej styl. Nie jest taka jednak z wyboru. Nikt do tej pory nie pokazał jej jak można wyglądać kobieco i podkreślać swoją urodę. Bardzo chciałaby tego spróbować. W domu dziecka nauczyła się być twarda i że bycie twardzielką budzi respekt. Boi się pokazywania swojej kobiecości, bo utożsamia ją ze słabością. Mimo że robi wrażenie stanowczej i silnej, łatwo ją urazić. Kaja wciąż poszukuje swojego miejsca w życiu. Ani w domu dziecka, ani w domach, do których trafiała, nie potrafiła się odnaleźć.

Sport w życiu Ani odgrywa bardzo ważną rolę. W liceum sportowym była rokującą lekkoatletką, zdobyła mistrzostwo Polski w sztafecie juniorów. Na treningach dawała z siebie wszystko. Do czasu gdy zorientowała się, że kosztuje ją to zbyt wiele wyrzeczeń w jej nastoletnim życiu. Nie była na to gotowa i porzuciła swoją pasję na rzecz wolności i imprezowania. Mimo jednak tej decyzji najbardziej ceni w sobie determinację i systematyczność. Może te cechy przydadzą się Ani w innej dziedzinie?

O czym marzy? Obecnie o dostaniu się do szkoły oficerskiej, a w przyszłości o zwyczajnym spokojnym życiu, u boku ukochanej osoby. Nie cierpi nonszalancji, arogancji oraz ludzi, którzy są zbyt pewni siebie. Liczy na to, że po programie zmieni swoje podejście do ludzi, pracy, rodziny, drużyny oraz, że odnajdzie w sobie choćby mały pierwiastek kobiety.

źródło TVN
15/15
Angelika Tatarkin
Materiały prasowe

Kim jest Angelika Tatarkin, 23-letnia uczestniczka Projekt Lady 2 z Łodzi

Sama mówi o sobie „chłopaczara”, może dlatego, że wychowywała się wśród samych chłopaków. Jest odważną optymistką i nie lubi, gdy ktoś jej mówi „nie”. Uczy się w liceum zaocznym i pracuje jako hafciarka. Interesuje się kosmetyką, fryzjerstwem oraz modą. Jest wysportowana i posiada talent plastyczny. Na co dzień jej styl to sportowe buty, dres lub ewentualnie dżinsy.

Angelika ma charakter dziewczyny z blokowiska. Często podejmuje decyzje pod wpływem emocji i zdarzają się jej wybuchy agresji. W jej życiu bójka goni bójkę.

Wie, że to nie jest dobry sposób na rozwiazywanie sporów i sprzeczek, ale nie zna innych metod. Mówi o sobie „normalna dziewczyna, tylko lubi komuś w mordę strzelić”.

Angelika to dziewczyna o dwóch twarzach. Potrafi się zaprezentować, elegancko ubrać i zachować jak dama. Jednak w środku jest swojską kumpelą. W programie chciałaby nabrać ogłady i klasy. Jej plany na przyszłość? Mimo że stara się być twarda, po cichu marzy o spokojnym życiu, pracy biurowej, mężu, dzieciach, psie i szczęśliwym domu.

źródło TVN