Piotr Kraśko zadebiutował w "Dzień Dobry TVN"! Dziennikarz, który jakiś czas temu został zwolniony z TVP, rozpoczął współpracę ze stacją TVN. Razem z Kingą Rusin będzie współprowadził popularny program śniadaniowy. Informacja o rozpoczęciu współpracy Piotra Kraśki z DDTVN pojawiła się w mediach zaledwie dwa dni temu. Kraśko zajął miejsce Bartosza Węglarczyka, który zrezygnował z prowadzenia programu ze względu na inną propozycję zawodową. Były prowadzący "Dzień dobry TVN" będzie teraz pełnił funkcję dyrektora programowego portalu Onet.

Reklama

Piotr Kraśko w "Dzień dobry TVN"

Kinga Rusin powitała Piotra Kraśkę w programie bardzo serdecznie. Nie ukrywała, że znają się z Kraśką od wielu lat.

Przez 10 lat prowadzenia "Dzień Dobry TVN" przeżyłam dwa rozwody na antenie, więc można powiedzieć, że mogłam się przyzwyczaić chociaż trochę, ale jestem mimo to pełna emocji. Nowym prowadzącym DDTVN jest Piotr Kraśko. Piotrem nie będziemy ukrywać, że znamy się bardzo długo, właściwie od piaskownicy - powiedziała dziennikarka.

Jak widzowie programu odebrali nowego prowadzącego? Na Facebooku stacji natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Widzowie przyznają, że żałują odejścia Bartosza Węglarczyka, lecz jednocześnie są przekonani, że Piotr Kraśko świetnie sprawdzi się na jego miejscu.

Panie Piotrze, trzymam za Pana kciuki. Pana głos jest cudowny! I z przyjemnością będę oglądać "Dzień Dobry TVN "jak Pan będzie prowadzić.

Wszystkie Bartki to fajne chłopaki, potwierdzam słowa Pana Bartka - Pogodynka, ze wzruszeniem i żalem żegnam Pana Węglarczyka, życząc sprostania nowym wyzwaniom, a z nadzieją witam Pana Kraśko. Na pewno da radę!

To jest bardzo dobra zmiana. No szkoda trochę Pana Bartka, ale zapewne w Onecie będzie mu dobrze. A Pan Piotr Kraśko jest wspaniałym dziennikarzem, inteligentnym i na pewno odnajdzie się w formacie Dzień Dobry TVN. Trzymam kciuki!

Z nowej pracy swojego męża zadowolona jest również żona Piotra Kraśki. Karolina Ferenstain-Kraśko zamieściła na swoim Instagramie post, by uczcić debiut swojego męża w nowej pracy! Okazuje się, że DDTVN to nie jedyne nowe wyzwanie zawodowe Piotra Kraśko. Podczas rozmowy z Jolantą Pieńkowską, która była gościem dzisiejszego programu, okazało się, że Kraśko i Pieńkowska będą współpracować przy programie "Fakty z zagranicy" w stacji TVN24 BiŚ.

Zobacz także

Zobacz też: Bartosz Węglarczyk zwolniony z TVN? Mamy komentarz dziennikarza!

Piotr Kraśko zadebiutował w programie "Dzień dobry TVN".

Dziennikarz będzie współprowadził program z Kingą Rusin, z którą zna się również prywatnie.

Reklama

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się debiutem męża na Instagramie.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama