piosenki z Kocham Cię, Polsko

Jakie piosenki pojawiły się w 11. odcinku "Kocham Cię, Polsko"? Sprawdź tytuły i wykonawców!

piosenki z Kocham Cię, Polsko

Jakie piosenki widzowie "Kocham Cię, Polsko" mogli usłyszeć w 11. odcinku? Oczywiście nie zabrakło hitów, które zna każdy. Drużyny Maćka Musiała i Tomasza Kammela musiały zmierzyć się ze współczesnymi piosenkami, ale też z repertuarem Ireny Jarockiej. Prowadząca, Basia Kurdej-Szatan świetnie bawiła się przy wysłuchiwaniu wszystkich utworów! Jedną z pierwszych piosenek, którą usłyszała publiczność w studiu, drużyny i widzowie przed telewizorami była właśnie ta z kolekcji utworów Ireny Jarockiej - "Beatlemania Story".

 

Irena Jarocka "Beatlemania story"

 

Kolejnym hitem, który musiały odgadnąć drużyny była piosenka "Wybacz" zespołu IRA, którego liderem jest Artur Gadowski. Po jej rozszyfrowaniu wszyscy zgromadzeni w studiu wspólnie ją wykonali. 

 

Artur Gadowski i IRA - "Wybacz"

 

W "Kocham Cię, Polsko" nie mogło zabraknąć konkurencji "Muzyczne licytacje", w której obie drużyny licytują się o to, która odgadnie więcej piosenek danego wykonawcy lub zespołu. Tym razem padło na Myslovitz. Na koniec zadania wszyscy odśpiewali utwór "Scenariusz dla moich sąsiadów".

 

Myslovitz - "Scenariusz dla moich sąsiadów'

 

Kolejną piosenką, w której zawodnicy po kilku nutach  musieli odgadnąć jej tytuł była piosenka  - "Mój przyjacielu" w wykonaniu Gorana Bregovica i Krzysztofa Krawczyka.

 

Goran Bregovic i Krzysztof Krawczyk - "Mój przyjacielu"

 

Kolejna szansa na dodatkowe punkty pojawiła się przy odgadywaniu utworu Anny Jantar zatytułowanego "Radość najpiękniejszych lat".

 

Anna Jantar - "Radość najpiękniejszych lat"

 

Nie zabrakło też współczesnych utworów. Pojawiła się piosenka zespołu LemOn "Scarlett".

 

LemOn - "Scarlett'

 

Potem zawodnicy wykonali piosenkę Dżemu "Wehikuł czasu".

 

Dżem - "Wehikuł czasu"

 

A co na sam koniec? Bomba energetyczna i utwór zespołu De press - "Bo jo Cie kochom"!

 

De press - "Bo jo Cie kochom"

 

Oglądaliście ostatni odcinek "Kocham Cię, Polsko"?

 

Zobacz: Aktorzy z seriali "Na sygnale" i "Strażacy" w "Kocham Cię, Polsko"!​

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13