Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu
1/9

Pierwszy odcinek programu "Iron Majdan" pojawi się na antenie TVN 5 marca (w poniedziałek) o godzinie 22:30. Show, w którym Małgorzata Rozenek i Radek Majdan będą podróżować po świecie i brać udział w różnych zadaniach, zapowiada się na największy hit wiosennej ramówki TVN. My jesteśmy już po emisji pierwszego odcinka, bowiem w Warszawie odbyła się konferencja prasowa show, na której pokazano pierwszą odsłonę programu. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Zobaczcie kolejne slajdy! 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek na konferencji Iron Majdan w spodniach, które odjęły jej przynajmniej 5 kilo ;) ZDJĘCIA

2/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszą w niezwykłą podróż dookoła świata. Będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu. Ale małżeństwo to gra zespołowa. Jak Małgosia i Radek się w niej odnajdą? Czy rzeczywiście zrobią dla siebie wszystko?, czytamy w opisie programu. 

 

Jak wygląda to w rzeczywistości? Czy Małgorzata i Radek naprawdę biorą udział w ekstremalnych zadaniach? Już pierwszy odcinek programu pokazuje, że obietnice producentów nie były przesadzone, a słynne małżeństwo jest poddawane wielu próbom. Pierwsze zadanie muszą wykonać w Las Vegas. To właśnie tam realizowany jest pierwszy odcinek show. Małgosia i Radek dopiero na lotnisku dowiadują się, gdzie lecą. Gdy lądują już w Las Vegas są bardzo podekscytowani, ale też niepewni tego, co ich czeka. Szybko okazuje się, że ich zadaniem będzie udział w gali wrestlingu w Las Vegas. I to w roli zawodników! Małgorzata jest przerażona, Radek cieszy się z tego, że mają sportowe zadanie. Co czeka parę? Najpierw kilka dni przygotowań, potem nagrywanie spotu promującego galę oraz spotkanie z parą, z którą będą walczyć. Co dzieje się dalej? 

ZOBACZ: Rozenek i Majdan cenzurują "Iron Majdan"? Nie chcą, żeby widzowie zobaczyli ich ostre kłótnie? Zobaczcie, jak jest naprawdę!

3/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

Na treningach stroną zdecydowanie bardziej aktywną jest Radek, który angażuje się w ciężkie ćwiczenia. Małgosia z podziwem przygląda się mężowi, który wylewa na ringu siódme poty, ale i ona nie obija się i z każdą godziną treningu widać coraz bardziej, że budzi się w niej duch rywalizacji. Gwiazda jest jednak w swoim żywiole dopiero na zdjęciach do spotu reklamowego, a potem podczas gali.

 

Nie będziemy Wam zdradzać, jaki jest finał i czy Małgosia z Radkiem wygrywają starcie na ringu, ale możemy Wam powiedzieć, że ten program na pewno stanie się hitem wiosennej ramówki TVN. Dlaczego? Choć już sam zwiastun, który został bardzo dobrze oceniony, podniósł wysoko poprzeczkę, pierwszy odcinek nie rozczarowuje. Co prawda para ( na razie) nie kłóci się ze sobą przed kamerami jak w "Azja Express" i z ust Małgorzaty nie padają jeszcze kultowe teksty, jak w "Azji...", jednak uważamy, że 1. odcinka "Iron Majdan" nie można przegapić. Dlaczego? 

 

- dla Małgorzaty, która walczy w ringu

- dla Małgorzaty, która krzyczy "Polska" schodząc z ringu w Las Vegas, gdzie prawdopodobnie nikt nie wie, gdzie leży Polska

- dla strojów Radka i Małgosi

- dla spotu promującego ich walkę i ich nauki bojowych okrzyków

- dla pięknych zdjęć z Las Vegas i szybkich samochodów

- i dla miłości, którą czuć nawet przez ekran. Widać ją w przerażonym spojrzeniu Małgosi, gdy Radek mocno obrywa od swojego przeciwnika.

 

Poniżej zdjęcie Małgosi i Radka z konferencji. Tak wyglądali, gdy oglądali razem pierwszy odcinek:

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na konferencji Iron Majdan
Party.pl
Party.pl

Zatem w poniedziałek koniecznie obejrzyjcie 1. odcinek "Iron Majdan". W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z programu!

4/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu
TVN

Zwiastun Iron Majdan:

5/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na ringu
TVN

Iron Majdan - zdjęcia z 1. odcinka show. 

6/9
Iron Majdan - Radek Majdan walczy na ringu
TVN

Iron Majdan - zdjęcia z 1. odcinka show. 

7/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN
8/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN
9/9
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan gotują na planie show TVN
TVN