Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na wakacjach Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan gotują na planie show TVN IRON MAJDAN - Małgorzata Rozenek na planie show TVN
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na wakacjach
Mat. prasowe
1/6
Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na wakacjach
Mat. prasowe

 

Już 5 marca o 22.30 na antenie TVN zadebiutuje program “Iron Majdan”. Show, w którym Małgorzata Rozenek i Radek Majdan będą podróżować po świecie i brać udział w różnych zadaniach, zapowiada się na największy hit wiosennej ramówki TVN. Majdanowie wyruszą w niezwykłą podróż dookoła świata. Będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu.

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że Majdanowie cenzurują swój program i nie chcą, żeby na antenie zostały pokazane ich kłótnie, dlatego biorą czynny udział w montażu.

 – Trwa właśnie montaż odcinków pod czujnym okiem dwójki bohaterów. Majdanowie mieli jak dotąd trochę uwag. Przeważnie nie chcieli, by widzowie zobaczyli pewne fragmenty ich wyjazdów – zdradził informator "Faktu".

Jaka jest prawda? Postanowiliśmy to sprawdzić!  

 

ZOBACZ: Rozenek i Majdan są na rajskich wakacjach, ale nie wszystkim spodobały się ich zdjęcia! "Zostawiacie państwo coś dla siebie?" Małgorzata odpowiedziała!

2/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

Czy Radek Majdan i Małgorzata Rozenek rzeczywiście cenzurują program “Iron Majdan”?

"Realizacja programu „Iron Majdan” była możliwa tylko dzięki temu, że przez lata współpracy z Małgorzatą wypracowaliśmy sobie wzajemne zaufanie. To sprawiło, że Majdanowie nie pytając nas o nic, nie wiedząc absolutnie nic o tym, co ich czeka, wsiadali do samolotu i stawiali czoła kolejnym wyzwaniom. To zaufanie polega również na tym, że Małgosia i Radek nie kolaudują żadnych materiałów i obejrzą gotowe odcinki tuż przed ich emisją. - powiedział nam Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska, producent wykonawczy programu „Iron Majdan”.

 

Co jeszcze zdradziła osoba z produkcji? Jaką prośbę przed montażem mieli Majdanowie?

ZOBACZ: Piękni, zakochani i… bogaci. Na czym Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zarabiają miliony?

3/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na planie show
TVN

 

O co producentów programu poprosili Majdanowie?

 

Ponieważ bezustannie stawiani byli w ekstremalnych, trudnych sytuacjach i ich reakcje często były żywiołowe, to jedyna ich prośba brzmiała: „nie dawajcie zbyt wielu naszych przekleństw”. Jednak przy tak wielkich, niekontrolowanych emocjach i w tak wyjątkowych warunkach, kilka niecenzuralnych słów można wybaczyć nawet królowej angielskiej" - dodał Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska, producent wykonawczy programu „Iron Majdan”.

 

Będziecie oglądać program “Iron Majdan”? Zdjęcia z show znajdziecie na kolejnych stronach!

 

ZOBACZ: Lewandowscy, Majdanowie, Zamachowscy, Kinga Rusin z ukochanym... Zobaczcie, jak gwiazdy spędzają Święto Zakochanych!

4/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan gotują na planie show TVN
TVN
5/6
IRON MAJDAN - Małgorzata Rozenek na planie show TVN
TVN
6/6
Iron Majdan - Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tańczą na planie show TVN
TVN