W 7. odcinku "Sanatorium miłości" miała miejsce prawdziwa rewolucja. Jedna z uczestniczek postanowiła odejść z programu, a jej miejsce zajęła nowa kuracjuszka! To pierwsza taka sytuacja w historii programu, żeby w trakcie turnusu dołączyła nowa osoba.

Reklama

Maria Luiza odeszła z "Sanatorium miłości"

Za nami 7. odcinek programu "Sanatorium miłości", który przyniósł nam wiele wrażeń. Maria Luiza z Gliwic postanowiła opuścić show, bo jak przyznała, podczas spotkania z resztą grupy, nie jest w stanie zaangażować się na poważnie w relację z mężczyznami, których poznała w programie. Maria Luiza podkreśliła, że żeby być w zgodzie z samą sobą, postanowiła zrezygnować z dalszego udziału.

Bardzo szkoda, ale to jest życie. Czuję, że powinnam w tym momencie wyjść. To jest silniejsze ode mnie. Nie przypuszczałam, że w ciągu dwóch tygodni można się tak zintegrować, że tak można fajnie spędzać czas.
tlumaczyła.

Prowadząca program, Marta Manowska nie ukrywała zaskoczenia i postanowiła skomentować decyzję Marii Luizy, nazywanej przez część grupy Mają.

Dzisiaj podczas rozmowy Maja powiedziała nam, że opuszcza program. Chyba mieszają się w nas trochę zdziwienie, trochę szok, a z drugiej strony jakaś akceptacja tej sytuacji.
mówiła Manowska.

Nowa uczestniczka "Sanatorium miłości". Kim jest?

Produkcja zdecydowała, że miejsce Marii Luizy zajmie nowa kuracjuszka - Maria z Łodzi. 67-latka jest emerytowaną pielęgniarką i była w dwóch związkach małżeńskich, a od 12-lat jest singielką.

Grupa powitała mnie wspaniale. Ja trochę obawiałam się, że mają już swoje relacje, przyzwyczajenia. Na spakowanie walizki miałam 2 dni, ale nie zabrakło w niej niczego. Nie wiedziałam co wziąć, bo bardzo przeżyłam, że dostałam telefon. Było to dla mnie duże wyzwanie, ale powiedziałam, że dam radę.
mówiła Maria z Łodzi na nagraniu udostępnionym na profilu Sanatorium miłości.

Oglądacie "Sanatorium miłości"? Co uważacie o tej sytuacji?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Maria z "Sanatorium miłości" zrzuciła 12 kilogramów w trzy miesiące! Wiemy, jak

Sanatorium miłości
Instagram@sanatorium_milosci_tvp
Reklama
Reklama
Reklama