Paulina Młynarska skomentowała odejście swojej siostry z programu "Świat się kręci". Agata Młynarska wczoraj poprowadziła ostatni odcinek programu, tym samym kończąc swoją pracę przy popołudniowym show Telewizji Polskiej. Dziennikarka ze łzami w oczach pożegnała się widzami. Sentymentalny wpis pojawił się również na jej Facebooku. Gwiazda nie ukrywa, że telewizja jest jest wielką pasją, a odejście z pracy w "Świat się kręci" jest dla niej dużym przeżyciem. Jednak z pewnością nie jest to koniec jej kariery telewizyjnej!

Reklama

Agata Młynarska żegna się z widzami Świat się kręci! Co dalej z jej karierą?

To były fantastyczne trzy lata. Dziękuję Widzom programu "Świat się Kręci" za ich obecność, wierność, cierpliwość i ogromne wsparcie. Wiem, że niektórzy z Was szczerze pokochali ten program. Dziękuję jedynej w swoim rodzaju redakcji - młodym, twórczym, oddanym pracy ludziom, którzy pracowali na sukces tego programu ale też i mój. Nie widać ich, są z drugiej strony kamery, a to oni właśnie stanowią o sile programu. Wspólnie stworzyliśmy coś nowego, innego, niepokornego i bardzo solidnego. Dziękuję mojemu beauty dream team, bez którego nie byłabym taka ładna:) Dziękuję Rochstarowi za pomysł tego programu i jego zawodową produkcję, TVP, że w sierpniu 2013 roku znów we mnie uwierzyła. Będę bardzo za Wami tęsknić... Moja podróż telewizyjna na pewno się nie kończy, może jedynie zmienić adres. Idę zawsze własną drogą, bez zginania karku… - napisała Agata Młynarska.

Pełen emocji wpis pojawił się również na facebookowym profilu Pauliny Młynarskiej, która odniosła się do odejścia siostry z programu TVP.

Jak zapewne zauważono, nie komentuję i nie zamieszczam medialnej aktywności mojej rodziny. Dlaczego? Między innymi dla tego, że i mnie ukształtował ten sam kawałek autorstwa ojca - tu cytowany przez siostrę, w którym mowa o tym, by iść własną drogą. Ale to jest sytuacja wyjątkowa. Mówię więc brawo i trzymam kciuki za dalszą drogę.

Anna Wyszkoni o odejściu Agaty Młynarskiej z Świat się kręci

Również Anna Wyszkoni, która była gościem wczorajszego programu "Świat się kręci" zamieściła na swoim Facebooku post, w którym pochwaliła Agatę Młynarską za profesjonalizm i wyraziła swój żal z powodu jej odejścia z pracy.

Rozmowa z Agata Młynarska w JEJ OSTATNIM ODCINKU programu Świat się kręci TVP to było naprawdę duże przeżycie. Bo Agata to styl, jakość, ogromna kultura i wiedza. Dla Niej, która stworzyła ten program i była jego największym motorem, to pożegnanie było niezwykle ważne i wymowne. Tym bardziej czuję się zaszczycona, że byłam tak blisko i tę część swojego jubileuszu mogłam obchodzić właśnie dziś. Agato, dziękuję za wzruszenia, trzymam kciuki i do zobaczenia w nowych okolicznościach, które, co do tego nie mam wątpliwości, nastąpią bardzo szybko. Dobra, zmiana...
AW

Też żałujecie odejścia Agaty Młynarskiej? A może wolicie Annę Popek w roli prowadzącej "Świat się kręci"?

Zobacz także

Zobacz też: Młynarska OSTRO o TVP i zmianie godziny emisji jej "Świat się kręci"! Przez zmianę program stracił połowę widzów!

Agata Młynarska pożegnała się widzami programu "Świat się kręci" na Facebooku.

Facebook

Paulina Młynarska skomentowała odejście swojej siostry z show TVP.

Facebook

Wzruszający wpis pojawił się również na profilu Anny Wyszkoni, która była gościem wczorajszego programu.

Facebook
Reklama

Sama Agata Młynarska ze łzami w oczach żegnała się z widzami. Jakie będą jej dalsze kroki w karierze zawodowej?

Reklama
Reklama
Reklama