Co Monika Goździalska sądzi o ślubie? Czy imprezowy styl życia jest jej bliski? Na te i inne pytania gwiazda "The Real Housewives Warszawa" szczerze odpowiedziała przed naszą kamerą. Zobaczcie, czy potrafilibyście przewidzieć jej odpowiedzi!

Reklama

Monika Goździalska w "Party kocha, Party szlocha"

"Party kocha, Party szlocha" to cykl, w którym fani znanych twarzy polskiego show-biznesu mogą dowiedzieć się zaskakujących rzeczy o swoich idolkach i idolach. Nie inaczej było z Moniką Goździalską, która w rozmowie z naszą reporterką, Urszulą Grabowską, zdradziła swoje podejście do ślubu, alkoholu, imprezowania i innych rzeczy!

Jak się okazuje, gwiazda "The Real Housewives Warszawa" prywatnie bardzo lubi ciszę i stroni od imprez. Spodziewalibyście się takiej odpowiedzi?

- Ogólnie nie lubię imprez, nie jestem imprezowa, jestem nudna i stara - podsumowała żartobliwie Monika Goździalska. - Byłam może ze trzy razy w życiu w klubie w Warszawie - dodała gwiazda.

Zaskoczyła Was ta odpowiedź? Zobaczcie, co jeszcze Monika Goździalska wyjawiła w rozmowie z nami! Zobaczcie całe video z cyklu "Party kocha, Party szlocha".

Zobacz także: "Żony Warszawy" znikną z anteny? "Nie wszystkie uczestniczki okazały się tak charyzmatyczne"

Zobacz także
Party.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama