TV-Show

"Hotel Paradise": Pan Lektor opowiedział o żonie i córkach. Mamy zdjęcie!

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" zdradził nam najbardziej intymne szczegóły swojego życia. W jakich okolicznościach poznał swoją partnerkę? Będziecie zaskoczeni!

Pan Lektor już po pierwszym sezonie stał się gwiazdą "Hotelu Paradise". Niektórzy jego fani nawet wprost przyznają, że właściciel tajemniczego, męskiego głosu zaczyna być większą gwiazdą formatu niż sama Klaudii El Dursi. A jaki jest prywatnie? Pan Lektor opowiedział nam o trzech kobietach swojego życia. Wyznał nam także, że czasami bywa... draniem! 

"Hotel Paradise": Pan Lektor szczerze o swoim związku

W rozmowie z Party.pl, Pan Lektor opowiedział o swoim życiu prywatnym. Pomimo, że nie chce ujawniać twarzy, zgodził się opowiedzieć nieco o swojej rodzinie. Ma żonę oraz dwie ukochane córki. Przy okazji wyznał, że nie chciałby mieć syna: 

Ja się cieszę, że nie mam syna. Ja nie wiem czy byłbym dobrym ojcem dla syna. Ja traktuje je [swoje córki - przyp. red] jak księżniczki. - powiedział nam Pan Lektor. 

Pan Lektor ze swoją żoną zna się już ponad 25 lat: 

To była licealna miłość. Mamy staż związku jak ludzie w podeszłym wieku. Jesteśmy razem już 25 lat. Fajne jest to, że nadal jesteśmy siebie ciekawi [...] - zdradził nam Pan Lektor. 

Pan Lektor z "Hotelu Paradise" po raz pierwszy również opublikował zdjęcie z ukochaną. Wciąż jest jednak tajemnicze...  Jesteście ciekawi, co jeszcze nam zdradził? Sprawdźcie w wideo powyżej! 

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner