TV-Show

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

Pamiętacie kontrowersyjny komentarz Patrycji Markowskiej i pomyłkę Joanny Krupy podczas ogłaszania wyniku w finale "Top Model"? Spójrzcie na nasz materiał wideo!

Wielki finał dziesiątej edycji "Top Model" już za nami. W ostatnim odcinku wielkiego hitu TVN o zwycięstwo walczyły trzy piękne uczestniczki: Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Jak już wiemy, program wygrała Dominika, ale dziś głośno jest nie tylko o niej, ale również o zaskakującej wpadce, którą zauważyli widzowie. Fani programu zwrócili bowiem uwagę, że już po tym, jak okazało się, że Julia zajęła trzecie miejsce, producenci wyemitowali nagranie z sesji zdjęciowej, podczas której nie było jeszcze wiadomo, kto znajdzie się w finałowej dwójce. Widzowie usłyszeli wówczas wypowiedź Nicole, która mówiła, że cieszy się, że może konkurować z Dominiką, a to - zdaniem niektórych internautów - mogło sugerować, że już od dawna było wiadomo, kto znajdzie się w ścisłym finale. I chociaż pozostali fani zauważyli, że Julia również brała udział w sesji z dziewczynami, a jej zdjęcie zostało nawet pomyłkowo wyświetlone w programie, to w sieci nie brakuje krytycznych komentarzy.

Program "Top Model" już od wielu lat przynosi widzom ogromne emocje. My teraz postanowiliśmy przypomnieć Wam najgłośniejsze i najbardziej kontrowersyjne wydarzenia w programie TVN! Zobaczcie nasz materiał wideo.

Zobacz także: "Top Model 10": Julia oświadczyła się dziewczynie tuż po finale! Przyćmiła Dominikę

Uczestnicy 10. edycji Top Model
Pawel Wodzynski/East News

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner