Widzowie o wpadce podczas finału Top Model 10
AKPA Jacek Kurnikowski
TV-Show

„Top Model”: Wpadka podczas finału! Poszło o Julię. Widzowie są wściekli na produkcję

Widzowie wyłapali nieścisłości podczas finału "Top Model". Są wściekli i sugerują, że odpadnięcie Julii było ustawione! Mają rację?

Finał „Top Model”, odbył się w środę 24 listopada, a rywalizowały ze sobą trzy uczestniczki, Nicole Akonchong, Dominika Wysocka oraz Julia Sobczyńska. Ostatnia z dziewczyn odpadł tuż przed ścisłym finałem, zajmując przy tym trzecie miejsce. Wszystkie trzy wykonały w programie ogromny progres, a jurorzy mieli problem z wyborem najlepszej. Dlatego przez większość odcinka ich punkty były na podobnym poziomie. Widzowie twierdzą, że wypowiedź Nicole, która pojawiła się w programie sugerowała, że od początku wiadomo było, kto wygra. Sprawdźcie szczegóły! 

Zobacz także: "Top Model": niebezpieczny wypadek na planie show. Jeden z modeli omal się nie udusił

Oto największe wpadki i skandale w "Top Model"! Pamiętacie wszystkie afery związane z programem?

"Top Model": Widzowie wyłapali wpadkę w finale! Ustawka?

Finałowy odcinek "Top Model" obfitował wiele zaskoczeń oraz pięknych momentów. Na scenie pojawili się muzycy oraz goście specjalni. Monika Brodka, Smolasty oraz Michał "Fox" Król zaśpiewali w czasie pokazów mody, uświetniając wieczór muzyką na żywo. Jednak to trzy finalistki były w centrum zainteresowania. Dominika, Nicole oraz Julia pokazały jak wiele nauczyły się w czasie programu. Dziewczyny starały się pokazać z jak najlepszej strony, co docenili jurorzy z gościem specjalnym, supermodelką Moniką Jagaciak na czele. Przez większość finału punkty przyznawane przez Dawida Wolińskiego, Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Monikę Jagaciak oraz Katarzynę Sokołowską były podobne. Żaden z jurorów nie umiał podjąć decyzji, która z dziewczyn jest według niego najlepsza. 

Po pierwszej części finału miała zapaść decyzja, która z dziewczyn odpada, między którymi dwoma rozpocznie się ostateczna rywalizacja. Jako pierwsza odpadła Julia Sobczyńska. Widząc jej minę po usłyszeniu werdyktu, widać było smutek oraz rozżalenie. Choć pod koniec finału nie widzieliśmy jej łez, a na jej twarzy pojawił się uśmiech. Do ścisłego finału dostały się Nicole oraz Dominika. To właśnie wtedy pokazano materiał, z którego według fanów wynika, że od początku było wiadomo kto wygra "Top Model". 

Zobacz także: "Top Model": Olga Król znów ma długie włosy! "To jest niebo a ziemia"

W czasie finału pokazano krótkie filmiki z sesji, których efekty mogliśmy podziwiać na ogromnych ekranach. W czasie ostatniej sesji, gdy nie było jeszcze wiadomo, które z dziewczyn dostaną się do ścisłego finału Nicole powiedziała, że cieszy ją, że może konkurować z Dominiką. Jej wypowiedź zasugerowała, że już wcześniej było wiadomo, kto pojawi się w finale lub nawet kto wygra cały program. 

Myślę, że Dominika na prawdę się zmieniła w tym programie. Dużo osób myślało, że ona jest po prostu ładną dziewczyną. A tutaj się okazało, że jest modelką. Może jest konkurencja, ale fajnie, że w finale są takie dwie osoby, które są bardzo różne. - powiedziała Nicole. 

Jej słowa zwróciły uwagę widzów, którzy od razu zaczęli wyrażać w swoich komentarzach niezadowolenia, że cały finał był ustawiony, a dziewczyny już dawno wiedziały, że kto zajął pierwsze miejsce. 

- Zdziwiło mnie dlaczego Nicole przy drugiej sesji powiedziała, że fajnie, że na ostatniej sesji są dwie tak różne osoby. A skąd wiedziała z kim będzie na tej sesji? 
- W dodatku na samym początku materiału z sesji w lesie stały tylko obok siebie Nicole z Dominiką... Żena
- Pytanie, skąd wiedzieli przed finałem, kto będzie w finałowej dwójce.
- Jak zwykle finał na najwyższym poziomie. Wpadka goni wpadkę. 
- Dlaczego Nicole mówiła o dwóch różnych osobach w finale, jak zdjęcia były robione, jak jeszcze były trzy? 
- Fajnie, że już na sesji ileś tam dni czy tygodni temu wiedzieli, że Julia odpadnie pierwsza - pisali na Instagramie Top Model

Inni zauważyli jednak, że Julia również miała zrobioną sesję i najwidoczniej produkcja robiła wersje z uczestniczkami w różnych kombinacjach: 

Julia też miała sesję z Apartem. Nawet pokazali przy pomyłce przed chwilą jak miało być zdjęcie Dominiki. 

Też zwracacie uwagi na wpadki w programach na żywo?

Wielką wygraną środowego finału okazał się być Dominika Wysocka, która tego wieczoru prezentowała się pięknie. Jednak widzowie skupili się tylko na wypowiedzi Nicole, która według nich sugerowała, że dziewczyny w czasie sesji wiedziały kto wygra. Produkcja zapewne nagrała kilka takich wypowiedzi w zależności od tego kto faktycznie przejdzie dalej. Jednak widzowie mają swoje podejrzenia i ciężko będzie zmienić ich podejście. A wy co myślicie? Dominika powinna wygrać, czy jednak nie była waszą faworytką? 

Top Model Dominika z Joanną Krupą i Michałem Pirógiem
East News/tricolors

 

Top Model: finaliści 9. edycji show
mat. prasowe TVN
Newsy
Finał "Top Model" już za nami! Kto wygrał 9. edycję programu? 
Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy?

Wielki finał dziewiątej edycji "Top Model" już za nami! Dziś wieczorem poznaliśmy nazwisko zwycięzcy  najnowszej odsłony hitowego programu TVN. Kto okazał się najlepszy? Wiemy! W finale wzięli udział:  Mikołaj Śmieszek , Weronika Kaniewska oraz Patrycja Sobolewska . O nagrodę główną miał również walczyć Dominic D'Angelica, jednak ze względu na szokujące doniesienia, że w przeszłości miał się dopuścić przestępstwa na tle seksualnym, producenci zdecydowali o usunięciu Dominica z programu. Kto ostatecznie wygrał "Top Model"? Zobaczcie naszą relację! Wielki final "Top Model"  Wielki finał "Top Model" poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg, a gościem muzycznym programu była m.in.  Anna Karwan. Tuż przed rozpoczęciem programu lektor poinformował o wykluczeniu Dominica D'Angelica z show- stacja przeprosiła widzów za zaistniałą sytuację. Później odbył się pierwszy pokaz z udziałem finalistów i pozostałych uczestników 9. edycji "Top Model". Widzowie zobaczyli również kulisy powstawania sesji okładkowej do jednego z magazynów. Jak jurorzy ocenili sesję uczestników? Patrycja Sobolewska otrzymała 12 pkt. Weronika Kaniewska otrzymała 11 pkt. Mikołaj Śmieszek otrzymał 15 pkt.  Niestety, w związku z pandemią koronawirusa w programie zabrakło publiczności, ale prowadzący łączyli się rodzinami finalistów- bliscy mocno wspierali Patrycję, Weronikę i Mikołaja i przesyłali im wirtualne wsparcie. Po głosowaniu jurorów i krótkich rozmowach z bliskimi finalistów odbył się kolejny pokaz, tym razem przy występie Mery Spolsky.  Po pokazie dowiedzieliśmy się, że do ścisłego finału trafili Mikołaj i Patrycja. Niestety, Weronika musiała pożegnać...

Półfinaliści "Top Model" z Dawidem Wolińskim
Instagram
TV-Show
Półfinał "Top Model" pełen emocji! Wiemy już, kto powalczy o główną wygraną w finale!
Zobacz, co działo się w półfinałowym odcinku "Top Model"! Emocje sięgnęły zenitu! Kto dostał się do finału?

Za nami półfinał programu "Top Model" , w którym walkę o swoje marzenia stoczyli Klaudia, Olga, Stanisław, Sandra oraz Dawid. Już wiemy, kto za tydzień pojawi się w finale, który jak zwykle rozegra się na żywo. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii show TVN będą to nie trzy, a cztery osoby ! Zobaczcie, co działo się w półfinałowym odcinku "Top Model" i poznajcie nazwiska szczęśliwych finalistów!  Zadania w półfinale "Top Model" W poprzednim odcinku byliśmy świadkami zmagań uczestników show w Stanbule. To właśnie w Turcji walczyli bowiem o udział w tamtejszym Fashion Week. Podczas castingów najlepiej poszło Sandrze Dorsz, która dostała się do aż pięciu pokazów! Z kolei Dawid nie otrzymał żadnej szansy. Być może projektanci przestraszyli się jego choroby. Dawid cierpi bowiem na zespół Tourette'a.  Chłopak nie chciał jednak dawać za wygraną. Poszedł za kulisy, aby jeszcze raz poprosić jednego z projektantów o danie mu szansy. Niestety, ten pozostał nieugięty. Na szczęście inny projektant zaufał Dawidowi, dzięki czemu początkujący model mógł spróbować swoich sił podczas Fashion Week. Poszło mu zaskakująco dobrze, co potwierdził sam projektant.  Pozostałe pokazy również odbyły się bez problemu. Jeszcze bardziej uwidocznił się zaś konflikt pomiędzy Olgą a Sandrą. Dziewczyny nie szczędziły sobie nawzajem kąśliwych komentarzy.  Zobacz także:  Rusza druga edycja wielkiego plebiscytu na InstaGwiazdę 2019 Party.pl! Kto jest największą gwiazdą sieci? GŁOSUJ! Później przyszła pora na sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem, który pracował z największymi światowymi gwiazdami. To właśnie ona miała rozstrzygnąć, kto ostatecznie wejdzie do ścisłego finału...

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!

Dziś uczestnicy zmierzyli się z jedną z najodważniejszych sesji w " Top Model ". Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zapozowali nago przed obiektywem Marcina Tyszki. Z programem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Wiadomość o tym, że musi opuścić dom modeli i modelek przyjął bardzo emocjonalnie. Polały się zły! Inny uczestnik gotów był oddać mu swoje miejsce! Czy tak się stało?! Zobacz także:  "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! "Top Model 9": Naga sesja uczestników. Kto odpadł?  Dziś uczestników "Top Model" czekały aż 3 sesyjne zadania. Jedną z sesji musieli wykonać w warunkach domowych, drugą w grupach pod okiem zaproszonych gości. Nagrodą za nią była sesja do magazynu Glamour. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć zaangażowaną społecznie okładkę, która pokaże przeciwko czemu się buntują. Zwycięską drużynę poprowadziła aktorka Marianna Kowalewska, w skład której wchodzili:  Wszystkie okładki możecie zobaczyć poniżej:          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 30, 2020 o 12:46 PDT W dzisiejszym odcinku odbyła się również naga sesja. Wszyscy uczestnicy podeszli do niej profesjonalnie i bezproblemowo. Za aparatem stanął niezastąpiony Marcin Tyszka. To była zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych sesji w tej edycji, podczas której każdy z uczestników panował nad swoimi emocjami i starał się wypaść jak najlepiej. Gościem specjalnym na planie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner