Wybór był naprawdę trudny. Do ścisłego finału "Top Model" trafiły trzy niezwykłe dziewczyny - Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. I to one musiały się zmierzyć w emitowanym na żywo ostatnim odcinku 10. edycji największego modowego show w Polsce!

Reklama

Zobacz także: "Top Model": Olga Król znów ma długie włosy! "To jest niebo a ziemia"

Finał "Top Model 10"

W finałowym odcinku "Top Model", który stacja TVN pokazywała na żywo nie zabrakło występów muzycznych i gości specjalnych - mieliśmy okazję zobaczyć Brodkę, Smolastego oraz Michała "Foxa" Króla. Ale najważniejsze były dziewczyny: Julia, Dominika i Nicole, które już wcześniej pokazały, że są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Wspólnie z jurorami dokonania finalistek oceniała również supermodelka Monika Jagaciak.

Podczas odcinka na żywo w pokazach mody wzięło udział wszystkich 15 uczestników. Pokazali kreacje Rafała Świądera, Mariusza Przybylskiego oraz duetu MMC.

A tak prezentowały się bohaterki tego wieczoru:

Zobacz także

W czasie programu oglądaliśmy m.in. finałową sesję zdjęciową, która odbyła się na gorących i słonecznych Malediwach. Wszystkie trzy pojawiły się na projektach okładek do magazynu "Glamour". Najlepiej oceniono okładkowe zdjęcie z Nicole. Najsłabiej wypadła Dominika, ale to nie ona odpadła jako pierwsza finalistka. Decyzją jury i sms-ów od telewidzów wyeliminowano 22-letnią Julię Sobczyńską.

Kolejną punktowaną konkurencją była ostatnia sesja zdjęciowa w stylu retro. I znów wygrała Nicole... A jaki był ostateczny wybór widzów?

Kim jest zwyciężczyni "Top Model" 10 Dominika Wysocka

Po ostatniej przerwie Joanna Krupa i Michał Piróg ogłosili werdykt publiczności. Zwycięzcą "Top Model" 10 została... Dominika!

Dominika Wysocka ma 20 lat studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Inżynieria Środowiska, i chyba dobrze jej idzie, bo ma stypendium.

Jej pasją jest jednak moda, dlatego stara się śledzić najnowsze trendy. Jest ciekawa świata, uwielbia podróże. Jak informuje oficjalna strona programu, kocha czytać książki (kryminały). Ma już chłopaka, który bardzo ją wspiera i to on namówił ją, aby zgłosiła się do „Top Model”.

Reklama

Wymiary Dominiki to 83 / 63 / 93, przy wzroście 176 cm i wadze 57 kg.

Piotr Mizerski/TVN/X-NEWS
Reklama
Reklama
Reklama