Tomasz Lis żegna się z widzami TVP
TV-Show

Ostatni odcinek programu Tomasza Lisa za nami! Co dziennikarz będzie robił dalej? Spytał go o to fan, a on...

Ostatni odcinek programu Tomasza Lisa za nami! Co dziennikarz będzie robił dalej? Spytał go o to fan, a on...

Tomasz Lis pożegnał się z widzami w swoim ostatnim programie "Tomasz Lis na żywo". Po ośmiu latach program Lisa znika z anteny TVP2. Czy dziennikarz zdradził, co zamierza teraz robić oprócz kierowania tygodnikiem Newsweek? Na napisach, gdy przyjmował słowa uznania od widzów w studiu i fanów, jeden z nich zapytał co dalej z jego karierą. Tomasz Lis odpowiedział, a ponieważ wciąż miał włączony mikroport, widzowie usłyszeli jego słowa:

Na razie nic nie mogę zdradzić, ale wszystko będzie wiadomo za 5 tygodni - można było usłyszeć na napisach końcowych programu.

Wygląda na to, że Tomasz Lis dostał już jakąś propozycję i pewnie zobaczymy go w innej stacji. A jak wyglądał ostatni odcinek programu Lisa?

 

Na początku Tomasz Lis dumnie wchodził do studia przy dźwiękach muzyki z filmu "Gladiator". Przypomniał widzom, że 26 lat temu wygrał konkurs na reportera w TVP i tak zaczęła się jego kariera w Telewizji Polskiej.

Lis po programie wytłumaczył, dlaczego akurat przy tej muzyce rozpoczął ostatni odcinek:

"No wiem, z tym Gladiatorem teraz mi się dostanie, ale musiałem się jakoś nakręcić na początku programu :)", napisał na Twitterze.

Do udziału w ostatnim programie zaprosił Bronisława Komorowskiego, Lecha Wałęsę, Marka Belkę, Włodzimierza Cimoszewicza. Przypomniał też najlepszych swoich gości w materiale filmowym z ośmiu lat. Na filmie zobaczyliśmy m.in. Annę Przybylską czy Władysława Bartoszewskiego.

 

Na końcu Tomasz Lis podziękował za oglądanie jego programu i pożegnał się z widzami przy muzyce z "Przeminęło z wiatrem". Fani w studiu przynieśli mnóstwo kwiatów. Czy Tomasz Lis był smutny? Chyba nie, bo pod koniec programu usłyszał wiele słów otuchy i uznania za swoją pracę i cieszył się z robienia z fanami kilku pamiątkowych zdjęć.

 

Zobacz także: Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

 

Tomasz Lis już pod koniec ubiegłego roku dowiedział się, że nie zostanie przedłużony z nim kontrakt na realizację programu "Tomasz Lis na żywo". Miał jednak podpisany kontrakt do końca stycznia, więc poprowadził jeszcze kilka odcinków.

Hanna i Tomasz Lisowie na zakupach

Wszyscy mówią, że Tomasz Lis długo nie zostanie bez programu i zobaczymy go w innej stacji:

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP

Tomasz Lis w dżinsach
Newsy
Tomasz Lis z córką na spacerze. 15-letnia Iga ma wzrost i figurę modelki! Zobaczcie! ZDJĘCIA
Tomasz Lis z córką na spacerze. 15-letnia Iga ma wzrost i figurę modelki! Zobaczcie! ZDJĘCIA
Tomasz Lis i Iga Lis na spacerze
Newsy
Tomasz Lis z córką na spacerze. Tak spędzają weekend ZDJĘCIA
Tomasz Lis z córką na spacerze. Tak spędzają weekend ZDJĘCIA

Musicie je zobaczyć

Tomasz Lis
East News
TV-Show
Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?
Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?

Tomasz Lis kończy współpracę z Telewizją Polską. Program "Tomasz Lis na żywo" zniknie z anteny TVP2. Na jego miejsce ma pojawić się nowy program publicystyczny. Dziennikarz właśnie zamieścił pożegnalny wpis. Tomasz Lis żegna się z widzami TVP Po objęciu władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość, losy  Tomasza Lisa w telewizji publicznej były przesądzone. Od razu rozpoczęły się spekulacje o zakończeniu jego współpracy z TVP - nic dziwnego, dla PiS dziennikarz stał się wrogiem, pokazywanym przez prawicę jako wzór braku obiektywizmu. Do tego stopnia, że podczas ostatniej demonstracji poparcia dla PiS trafił na bardzo niewybredny transparent z wypchanym lisem... Tomasz Lis właśnie oficjalnie pożegnał się ze swoimi widzami na łamach portalu NaTemat.pl.  Dziennikarz i publicysta podsumował efekty swojej pracy i zapowiedział, co zamierza robić dalej. Za chwilę nadany może być ostatni program "Tomasz Lis na żywo". A może ostatni program już był nadany. Może ostatni będzie nadany w poniedziałek. Albo za tydzień. Nieistotne. Nadszedł czas podsumowań. Rozstaję się z TVP w poczuciu satysfakcji. I spełnienia. Program "Tomasz Lis na żywo", to wielki sukces, w każdym sensie, pod względem liczby widzów, pod względem dochodów z reklam - napisał dziennikarz. Tomasz Lis podkreślił, że jego program emitowany był w bardzo trudnym czasie antenowym, gdy na innych kanałach wyświetlano hity kinowe lub popularne show. Jednak to właśnie "Tomasz Lis na żywo" miał największą oglądalność, która utrzymywała się na wysokim poziomie przez lata. Dziennikarz uważa, że ciężko będzie powtórzyć jogo sukces: Stawiam jednocześnie dolary przeciw orzechom, że w przyszłości żaden publicystyczny program poświęcony polityce, nie będzie miał takiej oglądalności jak mój. Zakłady już przyjmuję. Lis zapowiedział, że choć znika z anteny...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner