Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram
TV-Show

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ofiarą podłego żartu. Zakpili z niej po rozstaniu z Łukaszem

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ofiarą podłego żartu. Zakpili z niej po rozstaniu z Łukaszem

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaszokowali swoich fanów informacją o tym, że będą się rozwodzić. Przyznali, że próbowali ratować swój związek, ale ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. To było dla wszystkich szokiem, tym bardziej, że jeszcze kilka tygodni wcześniej na ich profilach społecznościowych pojawiło się rodzinne zdjęcie z świątecznej sesji. Rozstanie tej pary wywołało prawdziwą burzę. Teraz Oliwę spotkała nieprzyjemna sytuacja i prosi o pomoc swoich obserwujących. O co chodzi? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia wciąż nie wyprowadziła się od Łukasza?! Czy po rozwodzie wróci do Gdańska?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na portalu randkowym? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w maju 2020 roku powitali na świecie swojego synka Franka. Chłopiec urodził się w Dzień Matki, kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. Ich związek od początku wywoływał dużo kontrowersji wśród komentujących. Kiedy internauci wreszcie uwierzyli w ich miłość, para zaskoczyła ich informacją o rozstaniu. W sieci wybuchła burza. Oliwia zdecydowała o wyłączeniu komentarzy pod postem z informacją o końcu związku. Byli partnerzy nie zdradzili szczegółów swojej decyzji. Wielu fanów programu zaczęło obwiniać Oliwię, jednak komentarz Łukasza, w którym przyznał, że: 

Oliwia dokładnie wiedziała czego pragnie, to raczej u mnie był z tym problem

sprawił, że nie tak łatwo było wydać osąd, kto odpowiedzialny jest za rozpad małżeństwa, a komentarze wydawane w ciemno mogą okazać się krzywdzące. 

Z pewnością rozstanie było trudne zarówno dla Oliwii jak i Łukasza. Teraz okazuje się, że anonimowy internauta zakpił z sytuacji uczestników i umieścił zdjęcia Oliwii na portalu randkowym, podszywając się pod 24-letnią Martynę. Gwiazda show TVN7 postanowiła zareagować i poprosiła o pomoc swoich fanów: 

Dziś chłopak z okolic Trójmiasta wysłał mi tego screena. Mam prośbę - jeśli to konto wam się wyświetli, zgłaszajcie 

Miejmy nadzieję, że profil szybko zniknie z sieci i nikt, kto szuka miłości, nie poczuje się oszukany. 

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała pierwsze zdjęcie po rozstaniu. Zobaczcie z kim spędza trudne chwile!

Zdjęcia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się na portalu randkowym. 

Zdjęcia Oliwii ze
Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po świętach poinformowali, że planują rozwód. 

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

 

Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! "To była gra?" komentują fani
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! "To była gra?" komentują fani

Internauci nie ukrywają swojego rozczarowania po rozstaniu Oliwii i Łukasza! Para, która poznała się na planie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała, że ich związek to już przeszłość, a w sieci zawrzało! Część obserwatorów zastanawia się, dlaczego- skoro od jakiegoś czasu ich związek przechodził poważny kryzys- w sieci pojawiały się ich zdjęcia, na których wyglądali na zakochanych i szczęśliwych. Spójrzcie na TE komentarze! Internauci rozczarowani rozstaniem Oliwii i Łukasza Wiosną br. na antenie TVN7 pojawił się czwarty sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a w nim m.in. Oliwia i Łukasz. Między uczestnikami show zaiskrzyło już podczas pierwszego spotkania, a w finale ogłosili, że wciąż są razem. 26 maja na świecie pojawił się syn pary, Franek. Fani cały czas mocno kibicowali Oliwii i Łukaszowi dlatego kiedy w sieci pojawiło się oświadczenie, w którym była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała o rozstaniu z mężem, część internautów nie mogła uwierzyć, że to już koniec ich związku. Niektórzy fani pytają, dlaczego Oliwia zaledwie kilka tygodni temu zrobiła sobie piękną sesję zdjęciową z mężem jeżeli ich związek przechodził krysys. - Czyli te live i takie zdj w sieci uśmiechniętych ludzi to była gra?🤔 No cóż jednak ig to dno wszystko można każdemu wmówić 🤦‍♀️ - A taka piękna miłość ...😕🤔wybaczcie ,może się mylę ale troche na pokaz .. - Dziwne, miesiąc temu wspaniała sesja świąteczna a dzisiaj rozstanie..nie kupuje tego :( - Albo ktoś kogoś kocha na zawsze albo ktoś udawał... Jeżeli to prawda to znaczy że ktoś udawał...- czytamy pod oświadczeniem Oliwii na Instagramie.  Są również fani, którzy wciąż mają nadzieję, że oświadczenie Oliwii to tylko żart i...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci nie odpuszczają Oliwii! Łukasz staje w obronie byłej partnerki 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci nie odpuszczają Oliwii! Łukasz staje w obronie byłej partnerki 

Rozstanie Oliwii i Łukasza ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołało prawdziwą burzę w sieci! Fani czwartej edycji show są w szoku, że to właśnie ta para zdecydowała się na rozwód. W końcu zaledwie pół roku temu powitali na świecie swojego pierwszego synka. Franek przyszedł na świat w Dzień Matki. Wydawać by się mogło, że narodziny chłopca jeszcze umocnią ich miłość, niestety okazuje się, że sami zainteresowani spisali swoje małżeństwo na straty.  Decyzja Oliwii i Łukasza jest szeroko komentowana w sieci. Wiele osób winę za rozpad związku przypisuje Oliwii nie szczędząc jej gorzkich słów. Łukasz postanowił stanąć w obronie matki swojego dziecka! Zobaczcie, co napisał.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! "To była gra?" komentują fani "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz broni Oliwii po rozstaniu  Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kończą ten rok z hukiem. Tuż po świętach na Instagramie uczestniczki pojawiło się obszerne oświadczenie na temat decyzji o rozwodzie z Łukaszem. Podkreśliła, że to ich wspólna decyzja, poprzedzona próbą ratowania związku.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - napisała w sieci. Te słowa wywołały falę oburzenia. Wielu internautów zarzucało małżonkom to, że nie dbają o dobro dziecka a ich pochopne decyzję będą mogły mieć na nie zły wpływ. Inni mieli parze za złe, że kilka tygodni wcześniej publikowali radosne rodzinne zdjęcia, ukrywając, że przechodzą tak duży kryzys, który ostatecznie doprowadził...

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! "Dziecko na walizkach rozerwane pomiędzy 2 domami"
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! "Dziecko na walizkach rozerwane pomiędzy 2 domami"

Oliwia ze "Ś lubu od pierwszego wejrzenia " opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym podsumowała swoje małżeństwo z Łukaszem i wyznała, że mimo starań i pomocy specjalistów przegrali walkę o ten związek: Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie.  Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Internauci nie mogą uwierzyć w rozstanie Oliwii i Łukasza, którzy w mediach społecznościowych sprawiali wrażenie idealnej pary. Na Oliwię spadła fala krytyki! Według niektórych obserwatorów pary na ich rozstaniu najbardziej ucierpi ich syn, który od najmłodszych lat będzie musiał żyć "rozerwany pomiędzy 2 domami"!  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli jedną z niewielu par, które po kontrowersyjnym eksperymencie zdecydowały się być razem. Co więcej kilka miesięcy temu na świat przyszedł syn pary, Franek. Do tej pory Oliwia i Łukasz wydawali się być idealnym małżeństwem, a przynajmniej takie sprawiali wrażenie w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że po próbach ratowania tego związku i pomocy specjalisty podjęli decyzję o rozstaniu. Po oświadczeniu Oliwii na temat rozstania w sieci zawrzało. Z jednej strony pojawiły się komentarze wspierające parę. Wiele osób uważa, że skoro nie byli w stanie się porozumieć to podjęli słuszną decyzję. Niektórzy wprost gratulują Oliwii odwagi: no właśnie tylko wyglądali na zakochanych. Zdjęcia...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner