Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ofiarą podłego żartu. Zakpili z niej po rozstaniu z Łukaszem

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bez makijażu
Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaszokowali swoich fanów informacją o tym, że będą się rozwodzić. Przyznali, że próbowali ratować swój związek, ale ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. To było dla wszystkich szokiem, tym bardziej, że jeszcze kilka tygodni wcześniej na ich profilach społecznościowych pojawiło się rodzinne zdjęcie z świątecznej sesji. Rozstanie tej pary wywołało prawdziwą burzę. Teraz Oliwę spotkała nieprzyjemna sytuacja i prosi o pomoc swoich obserwujących. O co chodzi? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia wciąż nie wyprowadziła się od Łukasza?! Czy po rozwodzie wróci do Gdańska?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na portalu randkowym? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w maju 2020 roku powitali na świecie swojego synka Franka. Chłopiec urodził się w Dzień Matki, kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. Ich związek od początku wywoływał dużo kontrowersji wśród komentujących. Kiedy internauci wreszcie uwierzyli w ich miłość, para zaskoczyła ich informacją o rozstaniu. W sieci wybuchła burza. Oliwia zdecydowała o wyłączeniu komentarzy pod postem z informacją o końcu związku. Byli partnerzy nie zdradzili szczegółów swojej decyzji. Wielu fanów programu zaczęło obwiniać Oliwię, jednak komentarz Łukasza, w którym przyznał, że: 

Oliwia dokładnie wiedziała czego pragnie, to raczej u mnie był z tym problem

sprawił, że nie tak łatwo było wydać osąd, kto odpowiedzialny jest za rozpad małżeństwa, a komentarze wydawane w ciemno mogą okazać się krzywdzące. 

Z pewnością rozstanie było trudne zarówno dla Oliwii jak i Łukasza. Teraz okazuje się, że anonimowy internauta zakpił z sytuacji uczestników i umieścił zdjęcia Oliwii na portalu randkowym, podszywając się pod 24-letnią Martynę. Gwiazda show TVN7 postanowiła zareagować i poprosiła o pomoc swoich fanów: 

Dziś chłopak z okolic Trójmiasta wysłał mi tego screena. Mam prośbę - jeśli to konto wam się wyświetli, zgłaszajcie 

Miejmy nadzieję, że profil szybko zniknie z sieci i nikt, kto szuka miłości, nie poczuje się oszukany. 

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała pierwsze zdjęcie po rozstaniu. Zobaczcie z kim spędza trudne chwile!

Zdjęcia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się na portalu randkowym. 

Zdjęcia Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na portalu randkowym
Instagram

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po świętach poinformowali, że planują rozwód. 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali nowe zdjęcie rodzinne
Instagram

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22