Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakie plany po rozwodzie?
Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia wciąż nie wyprowadziła się od Łukasza?! Czy po rozwodzie wróci do Gdańska? 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakie plany po rozwodzie?
Instagram

Nie milkną echa rozstania jednej z ulubionych par czwartej edycji  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Tuż po świętach Bożego Narodzenia okazało się, że Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ogłosili, że się rozstają. Zrobili to za pośrednictwem Instagrama, wydając oświadczenie dla swoich fanów.

„Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. (...) Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa”, napisała wtedy w oświadczeniu na Instagramie Ciesiółka.

Ta wiadomość była dla fanów pary szokująca tym bardziej, że zaledwie siedem miesięcy wcześniej Kuchtowie powitali na świecie synka Franka. Jak teraz potoczą się ich losy? Czy po rozwodzie Oliwia opuści Śląsk i wróci z synkiem do rodzinnego Gdańska?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta żałują udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Jak czytamy w "Party", przez dwa lata – od momentu zakończenia czwartej edycji show –  Kuchtowie starali się robić wszystko, by tworzyć kochające się małżeństwo, rodzinę, i sprawiali wrażenie naprawdę szczęśliwych. Niestety, nie wszystko układało się tak, jakby chcieli.

Ludzie nie mają pojęcia, z czym Oliwia i Łukasz się mierzyli, bo prawdziwe życie nie toczy się w mediach społecznościowych. (...) Starają się odłożyć na bok emocje, żal, bo dla nich obojga Franio jest najważniejszy. Kochają go i starają się mu stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju. Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka, niestety to się nie udało – tłumaczy „Party” osoba z otoczenia Kuchtów.

Decyzja o rozwodzie jest już nieodwołalna. Jak udało dowiedzieć "Party", Kuchtowie kończą przygotowywać pozew rozwodowy. Niestety, ze względu na pandemię, na pierwszą rozprawę przyjdzie im zapewne poczekać kilka miesięcy.

Dlaczego związek Oliwii i Łukasza się rozpadł? To pytanie wciąż nie daje spokoju fanom pary.

Nie chcę się do tego odnosić. Ustaliliśmy, że Oliwia wyda oświadczenie i będzie to jedyny komentarz w tej sprawie – ucina Łukasz Kuchta, który do tej pory nie zabierał głosu w tej sprawie.

Przed nim i Oliwią teraz trudny czas. Jak zmieni się ich życie? Jak zapewnia informator "Party", Kuchtowie nie żałują udziału w programie.

Odebrali ogromną lekcję życia, ale mają też wspaniałego synka. Starają się, żeby Łukasz jak najczęściej widywał się z Franiem – mówi ich znajomy.

Z tego powodu Oliwia nie zdecydowała się na wyprowadzkę do rodzinnego Gdańska. Na razie zatem z małym Franiem zostaje w Katowicach, gdzie do tej pory mieszkała z mężem. Podobno Ciesiółka myśli o otwarciu swojego salonu wizażu, na razie jednak całe jej życie kręci się wokół synka.

Jak eksperci komentują rozstanie Kuchtów? Czy ślub w show był dobrym pomysłem? Przeczytasz w nowym "Party".

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram

Kuchtowie mają siedmiomiesięcznego synka Franka.

Łukasz Kuchta Ślub od pierwszego wejrzenia spacer z synem
Instagram

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47