Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakie plany po rozwodzie?
Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia wciąż nie wyprowadziła się od Łukasza?! Czy po rozwodzie wróci do Gdańska? 

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta rozwodzą się. Wiemy, jakie plany mają po rozwodzie.

Nie milkną echa rozstania jednej z ulubionych par czwartej edycji  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Tuż po świętach Bożego Narodzenia okazało się, że Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ogłosili, że się rozstają. Zrobili to za pośrednictwem Instagrama, wydając oświadczenie dla swoich fanów.

„Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. (...) Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa”, napisała wtedy w oświadczeniu na Instagramie Ciesiółka.

Ta wiadomość była dla fanów pary szokująca tym bardziej, że zaledwie siedem miesięcy wcześniej Kuchtowie powitali na świecie synka Franka. Jak teraz potoczą się ich losy? Czy po rozwodzie Oliwia opuści Śląsk i wróci z synkiem do rodzinnego Gdańska?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta żałują udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Jak czytamy w "Party", przez dwa lata – od momentu zakończenia czwartej edycji show –  Kuchtowie starali się robić wszystko, by tworzyć kochające się małżeństwo, rodzinę, i sprawiali wrażenie naprawdę szczęśliwych. Niestety, nie wszystko układało się tak, jakby chcieli.

Ludzie nie mają pojęcia, z czym Oliwia i Łukasz się mierzyli, bo prawdziwe życie nie toczy się w mediach społecznościowych. (...) Starają się odłożyć na bok emocje, żal, bo dla nich obojga Franio jest najważniejszy. Kochają go i starają się mu stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju. Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka, niestety to się nie udało – tłumaczy „Party” osoba z otoczenia Kuchtów.

Decyzja o rozwodzie jest już nieodwołalna. Jak udało dowiedzieć "Party", Kuchtowie kończą przygotowywać pozew rozwodowy. Niestety, ze względu na pandemię, na pierwszą rozprawę przyjdzie im zapewne poczekać kilka miesięcy.

Dlaczego związek Oliwii i Łukasza się rozpadł? To pytanie wciąż nie daje spokoju fanom pary.

Nie chcę się do tego odnosić. Ustaliliśmy, że Oliwia wyda oświadczenie i będzie to jedyny komentarz w tej sprawie – ucina Łukasz Kuchta, który do tej pory nie zabierał głosu w tej sprawie.

Przed nim i Oliwią teraz trudny czas. Jak zmieni się ich życie? Jak zapewnia informator "Party", Kuchtowie nie żałują udziału w programie.

Odebrali ogromną lekcję życia, ale mają też wspaniałego synka. Starają się, żeby Łukasz jak najczęściej widywał się z Franiem – mówi ich znajomy.

Z tego powodu Oliwia nie zdecydowała się na wyprowadzkę do rodzinnego Gdańska. Na razie zatem z małym Franiem zostaje w Katowicach, gdzie do tej pory mieszkała z mężem. Podobno Ciesiółka myśli o otwarciu swojego salonu wizażu, na razie jednak całe jej życie kręci się wokół synka.

Jak eksperci komentują rozstanie Kuchtów? Czy ślub w show był dobrym pomysłem? Przeczytasz w nowym "Party".

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta rozwodzą się po dwóch latach małżeństwa.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze
Instagram

Kuchtowie mają siedmiomiesięcznego synka Franka.

Łukasz Kuchta Ślub od pierwszego wejrzenia spacer z synem
Instagram

 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o przyjęciu weselnym
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zdradzają tajemnicę wesela. Czy mieli jakieś ograniczenia?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zdradzają tajemnicę wesela. Czy mieli jakieś ograniczenia?

Oliwia i Łukasz to uczestnicy czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Byli najmłodszą parą tej edycji ale to właśnie w ich życiu zmieniło się najwięcej. Nie tylko pozostali w małżeństwie, ale kilka dni po emisji finałowego odcinka na świat przyszedł ich pierwszy synek.  Dziś młodzi małżonkowie z perspektywy czasu oceniają swoje wesele. Ilu gości mogli zaprosić na wesele organizowane przez produkcję? Czy mieli jakieś ograniczenia? Jak wyglądało planowanie wesele w momencie, kiedy jeszcze nie znali swojej drugiej połówki? Co w sytuacji, jeżeli goście nie chcieliby być nagrywani? Oliwia i Łukasz rozwiewają wszelkie wątpliwości. Jak wspominają to wydarzenie? Zobaczcie, co nam zdradzili.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądają pierwsze dni Oliwii i Łukasza z dzieckiem

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kto wybierał obrączki ślubne Oliwii i Łukasza? Będziecie w szoku!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kto wybierał obrączki ślubne Oliwii i Łukasza? Będziecie w szoku!

Jak wiadomo Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu. Ich miłość szczęśliwie trwa do dziś, a para została już nawet rodzicami Franka. Ostatnio mieliśmy przyjemność porozmawiać z małżonkami podczas live na Instagramie. Oliwia i Łukasz uchylili nam rąbka tajemnicy, dotyczącego ich wesela! Zobacz także:   Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie ma nietypowy nick. Wyjaśniła nam jego znaczenie! Udział w eksperymencie wiązał się z pewnymi przygotowaniami do uroczystości zaślubin, jednak oczywiście nie wyglądało to tak jak w przypadku tradycyjnego wesela, kiedy możemy wszystko zaplanować tak jak chcemy. Jak wiadomo para sama wybierała swoje ślubne kreacje - a jak było w przypadku obrączek? Czy Oliwia i Łukasz mieli wpływ na to, jak one będą wyglądać? A może do ostatniej chwili o tym nie wiedzieli?  Zobaczcie co na ten temat wyjawili nam Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!

TV-Show
Dramat Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tyle pięknych wspomnień... "Nie zostało na nim nic oprócz Was"
Dramat Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tyle pięknych wspomnień... "Nie zostało na nim nic oprócz Was"

Łukasz Kuchta, którego poznaliśmy w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał bardzo smutne wiadomości. O wszystkim poinformował na swoim Instagramie. Okazało się, że padł ofiarą złodziei i stracił coś bardzo cennego, nad czym tak długo pracował... Zobacz także:  Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" imprezowała z przystojniakami z "Hotelu Paradise". Wojtek nie był zazdrosny?! Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazał smutne wieści Dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", Łukasz poznał Oliwię Ciesiółkę, z którą stworzył szczęśliwy związek! Małżeństwo doczekało się już swojego pierwszego dziecka, Franka i tworzy szczęśliwą rodzinę. Udział w eksperymencie TVN7 dał tej parze nie tylko miłość, ale także rozpoznawalność i sławę, a małżeństwo doskonale wykorzystało swoje pięć minut. Oliwia i Łukasz są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, na których zgromadzili grono fanów.  Jednak jak się okazało, Łukasz stracił to, nad czym tak długo pracował. Jego konto na Instagramie, które śledziło tysiące fanów zostało zhakowane! Przepadły wszystkie zdjęcia, wspomnienia i na ten moment możemy zobaczyć na nim tylko jedną fotografię. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił obszerny post dotyczący ostatnich nieprzyjemnych wydarzeń.  Zapewne wielu z was zauważyło, że moje konto od jakiegoś czasu jest puste. Stało się tak, ponieważ zostało zhakowane. Obudziłem się pewnego dnia zajrzałem na telefon i przeczytałem 3 maile po, których już wiedziałem, że nie jest dobrze. W pierwszym było, że weryfikacja dwuetapowa została wyłączona. W drugim, że nazwa użytkownika została zmieniona, a w trzecim, że został zmieniony mail. Od razu...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner