Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem
Instagram
TV-Show

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Wiemy, co z ich dzieckiem!

Oliwia i Łukasz już nie są razem- ta wiadomość zaskoczyła chyba wszystkich fanów pary, która poznała się na planie ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W minioną niedzielę Oliwia opublikowała w sieci wpis, który zelektryzował internautów. Okazało się wówczas, że jedna z najpopularniejszych par z hitu TVN7 podjęła decyzję o rozstaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Oliwia o wspólnych wychowywaniu syna po rozstaniu

Oliwia i Łukasz wystąpili w ostatniej, czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między uczestnikami show bardzo szybko pojawiło się uczucie, a wszyscy fani mocno im kibicowali. W finale programu Oliwia i Łukasz ogłosili, że wciąż są razem, a już kilka dni po emisji ostatniego odcinka okazało się, że zakochani zostali rodzicami! Syn pary pojawił się na świecie 26 maja.

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu! - Oliwia pisała wówczas na Instagramie.

Wydawało się, że miłość w związku Oliwii i Łukasza kwitnie w najlepsze. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że para przechodzi poważny kryzys. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali wówczas plotek na swój temat, jednak w miniony weekend Oliwia przerwała milczenie i zdradziła, że jej zwiazek z Łukaszem to już przeszłość. 

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się- poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Warto przypomnieć, że przed ślubem Oliwię i Łukasza dzieliły setki kilometrów. Kiedy zakochani podjęli decyzję o kontynuowaniu swojego związku Oliwia przeprowadziła się do swojego męża i to właśnie w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali ich synka. Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, czy po rozstaniu z Łukaszem Oliwia wróci nad morze i zabierze ze sobą małego Franka. W oświadczeniu Oliwia poruszyła temat wychowywania dziecka:

Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - napisała na Instagramie.

Sam Łukasz do tej pory nie skomentował oświadczenia Oliwii i nie odniósł się do informacji o rozstaniu. 

Zobacz także: Wiemy, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali! Internauci mają swoje przypuszczenia

Oliwia poinformowała o rozstaniu z Łukaszem. 

 

Para poznała się na planie show TVN7. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze
Instagram

Zobacz także
Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskakuje kolejną życiową zmianą! Najpierw wyczekana miłość a teraz... 

Dramat Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tyle pięknych wspomnień... "Nie zostało na nim nic oprócz Was"

 

Instagram
Newsy
Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po programie potrzebowali pomocy eksperta! Mieli kryzys?!
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, czy korzystali z pomocy ekspertów już po programie.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, czy korzystali z pomocy ekspertów już po programie. Czy po zakończeniu hitu TVN7 w ich związku pojawiły się jakieś nieporozumienia i chcieli skonsultować je ze specjalistami, których poznali podczas nagrań? Oliwia i Łukasz wzięli udział w ostatniej edycji show i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Co więcej, tuż po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że zakochani zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat pod koniec maja.  Ostatnio udało nam się porozmawiać z Oliwią i Łukaszem. Para opowiedziała nam czy po programie wciąż utrzymują kontakt z ekspertami ze "Ślubu od pierwszego wejrzena"! Posłuchajcie, co nam zdradzili! Zobacz także:  Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapowiedzieli ważne zmiany w życiu! Oliwia i Łukasz poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz zabiera głos po rozstaniu z Oliwią! Odpowiada na złośliwe zaczepki internautów!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz zabiera głos po rozstaniu z Oliwią! Odpowiada na złośliwe zaczepki internautów!

Oliwia i Łukasz ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zszokowali swoich fanów decyzją o rozwodzie! Takiej informacji nie spodziewał się zupełnie nikt! O tym związku było głośno jeszcze podczas emisji programu. Początkowo widzowie nie dawali im szans jednak zakochani przekonali do siebie sceptycznych fanów. Życie miłosne uczestników toczyło się bardzo szybko, a podczas finałowego odcinka okazało się, że zakochani spodziewają się dziecka. Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki. Niestety pierwsze Boże Narodzenie jego rodzice spędzali już osobno...  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała w sieci Oliwia  Internauci mają jednak za złe Łukaszowi, że nie potrafił jasno powiedzieć, że pomiędzy nim a Oliwią się nie układa. Padają mocne słowa. Zobaczcie, co mu zarzucają!  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa." Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" biorą rozwód. Internauci śmieją się z Łukasza  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali, że się rozstają. Uczestniczka w obszernym wpisie na Instagramie poinformowała, że pomimo starań i zasięgnięcia pomocy psychologicznej nie udało się uratować jej małżeństwa z Łukaszem. Decyzja o rozwodzie jest obopólna a małżonkowie rozstają się w zgodzie: Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i...

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci nie odpuszczają Oliwii! Łukasz staje w obronie byłej partnerki 
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci nie odpuszczają Oliwii! Łukasz staje w obronie byłej partnerki 

Rozstanie Oliwii i Łukasza ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołało prawdziwą burzę w sieci! Fani czwartej edycji show są w szoku, że to właśnie ta para zdecydowała się na rozwód. W końcu zaledwie pół roku temu powitali na świecie swojego pierwszego synka. Franek przyszedł na świat w Dzień Matki. Wydawać by się mogło, że narodziny chłopca jeszcze umocnią ich miłość, niestety okazuje się, że sami zainteresowani spisali swoje małżeństwo na straty.  Decyzja Oliwii i Łukasza jest szeroko komentowana w sieci. Wiele osób winę za rozpad związku przypisuje Oliwii nie szczędząc jej gorzkich słów. Łukasz postanowił stanąć w obronie matki swojego dziecka! Zobaczcie, co napisał.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia poinformowała o rozstaniu z Łukaszem, a w sieci zawrzało! "To była gra?" komentują fani "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz broni Oliwii po rozstaniu  Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kończą ten rok z hukiem. Tuż po świętach na Instagramie uczestniczki pojawiło się obszerne oświadczenie na temat decyzji o rozwodzie z Łukaszem. Podkreśliła, że to ich wspólna decyzja, poprzedzona próbą ratowania związku.  Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - napisała w sieci. Te słowa wywołały falę oburzenia. Wielu internautów zarzucało małżonkom to, że nie dbają o dobro dziecka a ich pochopne decyzję będą mogły mieć na nie zły wpływ. Inni mieli parze za złe, że kilka tygodni wcześniej publikowali radosne rodzinne zdjęcia, ukrywając, że przechodzą tak duży kryzys, który ostatecznie doprowadził...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner