Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem?
Instagram
TV-Show

Wiemy, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali! Internauci mają swoje przypuszczenia

Wiemy, dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali! Internauci mają swoje przypuszczenia

Związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to niestety już przeszłość. Tuż po świętach Bożego Narodzenia na Instagramie uczestniczki show TVN7 pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że para pomimo podjętych prób ratowania związku, postanowiła się rozstać. Co się stało? Fani tej pary mają na to swoje przypuszczenia...

Zobacz także: Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki po rozstaniu z Łukaszem! "Dziecko na walizkach rozerwane pomiędzy 2 domami"

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u uczestników, którzy nie znaleźli miłości w programie? Wiemy!

Dlaczego Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" się rozstali?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Chłopak od razu był zauroczony swoją partnerką i nie ukrywał, że będzie walczył o to, aby pozostali w małżeństwie. Para podczas udziału w eksperymencie miała swoje wzloty i upadki, jednak ostatecznie zdecydowali się kontynuować swój związek po zakończeniu programu.

Wszystko wskazywało na to, że Oliwia i Łukasz są sobie przeznaczeni. Co więcej, małżeństwo zostało rodzicami dokładnie 26 maja 2020 roku. Byli bardzo aktywni w swoich mediach społecznościowych, gdzie bardzo często pojawiały się urocze i romantyczne zdjęcia. Zgromadzili również setki tysięcy fanów, którzy bardzo kibicowali ich związkowi. Jeszcze miesiąc temu widzieliśmy piękne fotografie Oliwii i Łukasza z sesji zdjęciowych, na których nie brakowało czułości i miłości. Nic więc dziwnego, że informacja o ich rozstaniu, dosłownie wszystkich zszokowała. 

Jednak ich fani już od pewnego czasu podejrzewali, że pomiędzy Oliwią i Łukaszem coś jest nie tak. Brak wspólnych relacji, czy wyczyszczony ze zdjęć instagramowy profil Łukasza, dał internautom do myślenia. Co prawda chłopak wytłumaczył, że padł ofiarą hakera, który przejął na pewien czas jego konto, jednak w obecnej sytuacji niektórzy internauci zastanawiają się, czy przypadkiem nie ma to związku z jego problemami w życiu prywatnym.

Oliwia w swoim oświadczeniu nie poinformowała o powodach rozstania. Napisała jedynie: 

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się.
Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób.
Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa.

Jednak internauci zaczęli szeroko komentować tę smutną informację i niektórzy z nich zakładają dwa możliwe powody ich rozstania:

- Ja w ogóle myślę, że jego matka miała swój grosz w rozstaniu

- Żona nie wytrzymała? Presja teściowej, daleko od rodzinnych stron.... Nie dziwię się jej...no szkoda szkoda....

- Obstawiam, że jednak Oliwia zostawiła. Szkoda mi go bardzo, taki fajny, ułożony facet, a ona raczej taka dominująca kobieta...

- Dokładnie też tak samo myślę, nie sądzę żeby mu przeszło tak szybko, pamiętam te jego maślane oczy jak patrzył na Oliwkę, Łukasz jeśli to czytasz to życzę Ci dużo siły, chłopie dasz radę! 💪 - piszą internauci.

- Widać że chłopak bardzo cierpi.. I wiadomo kto kogo zostawił. U Oliwki wszystko zostawione jak było, pewnie jej łatwiej bo to jej decyzja!

O oficjalnych powodach rozstania zapewne się nie dowiemy. Teraz trzymamy kciuki, aby Oliwia i Łukasz utrzymywali przyjacielskie relacje i żyli w zgodzie, dla dobra ich synka. 

Rozstanie Oliwii i Łukasza było ogromnym szokiem dla fanów. Teraz internauci starają się doszukiwać powodów tej decyzji...

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze
Instagram

Zobacz także
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o pierwszych dniach z dzieckiem

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tak wyglądają pierwsze dni Oliwii i Łukasza z dzieckiem

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedzieli o przyjęciu weselnym

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz zdradzają tajemnicę wesela. Czy mieli jakieś ograniczenia?

 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Oliwia przeprowadziła się do Łukasza. Jak odnalazła się na Śląsku?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia dla Łukasza przeprowadziła się na drugi koniec Polski. Jak się odnalazła?

Kto by pomyślał, że to właśnie Oliwia ulegnie i przeprowadzi się do Katowic, a nie Łukasz do Gdańska. Małżonkowie już podczas kręcenia " Ślubu od pierwszego wejrzenia " przekomarzali się, kto z nich rzuci wszystko i przeprowadzi się do innego miasta. Łukasz nie wyobrażał sobie wyjazdu ze Śląska a Oliwia nie chciała mieszkać nigdzie indziej niż nad morzem.  Jednak to właśnie Oliwia ostatecznie zamieszkała u męża. Okazało się, że przed urodzeniem Franka zdążyła napisać swoją pracę dyplomową podsumowującą naukę na uczelni! Jak się odnalazła niemalże na drugim końcu kraju? Co dalej z jej edukacją oraz pracą? Czym się teraz zajmuje? Zobaczcie, co nam zdradziła.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o związku: "Myślałam, że eksperci się pomylili, jest jak wygrana na loterii!" Oliwia przeprowadziła się z Gdańska do Katowic. Dla męża zmieniła całe swoje życie. Jak się odnalazła?   

Facebook
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joanna ma żal do ekspertów, za dopasowanie jej do Adama?

Joanna i Adam byli bohaterami 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Jak wiadomo ich związek nie przetrwał, a w momencie ogłoszenia przed ekspertami decyzji, czy pozostają w małżeństwie, to właśnie Adam poinformował, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie utrzymywał kontakt z Joanną na przyjacielskich stosunkach. Tak się jednak nie stało, gdyż jak stwierdził Adam jego życie zaledwie po dwóch dniach od zakończenia eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni.  Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła kolor włosów. Zrezygnowała z blondu?  Adam wydawał się być wycofany również wtedy, kiedy był z Joanną w małżeństwie. Wydawało się, jakby w ogóle nie zależało mu na rozwijaniu tej relacji. Czy Joanna ma zatem żal do ekspertów, że dopuścili Adama do eksperymentu i dopasowali go właśnie jej?  Zobaczcie co wyjawiła Asia w rozmowie z reporterką Party.pl!

Dlaczego związek Joanny i Adama się rozpadł?
Ślub od pierwszego wejrzenia
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam wciąż jest mężem Joanny! Dlaczego nie wzięli rozwodu?!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam wciąż jest mężem Joanny! Dlaczego nie wzięli rozwodu?!

Joanna ze  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  znalazła nową miłość! Niedawno w rozmowie z Party.pl przyznała, że jest szczęśliwa i nie ma nic do ukrycia:  Pierwszy raz od mojego rozstania 4 lata temu jestem w stanie w 100% się zaangażować. Poznaliśmy się przez moją kuzynkę na imprezie zostaliśmy sobie przedstawieni jeszcze przed programem. Myślę, że zaiskrzyło od razu, przynajmniej z mojej strony, natomiast z jego musiało to troszeczkę potrwać.  - zdradziła.  Jest niestety pewien problem, ponieważ formalnie Adam jest wciąż mężem Joanny. Dlaczego do tej pory się nie rozwiedli?! Od końca eksperymentalnego miesiąca minął prawie rok. Czy są jakieś problemy? Zobaczcie, co nam zdradziła.  Zobacz także:  Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak się poznali Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia formalnie wciąż są małżeńtwem! Dlaczego do tej pory nie wzięli rozwodu?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner