Ola z "Hotelu Paradise" została wyeliminowana z programu. Pozostali uczestnicy zdecydowali, że to właśnie Ola kończy swoją grę. Było widać ogromnie, jak bardzo uczestniczka jest w szoku i jak bardzo się tego nie spodziewała. Mimo wszystko jednak jej gra i zachowanie zostały uznane przez resztę za zagrażające, postanowili więc pozbyć się Oli, która mocno i pewnie parła do finału. Jak swoje odejście skomentowała sama zainteresowana? Po pierwsze doskonale wiedziała, że widzowie mogli jej odejściem się ucieszyć, a po drugie, zaznaczyła, że prowadziła mocną grę, za którą nie chce być osądzana...

player placeholder

Ola komentuje swoje odejście z "Hotelu Paradise"

Ola z "Hotelu Paradise" przyznała, że czuła się bardzo źle, gdy dowiedziała się, że to ona odpada z gry. Żal jednak szybko minął, bo jak sama zaznacza, ten program to gra, a nie życie, w życiu być może każdy zachowywałby się zupełnie inaczej. Ola nie ukrywa także, że wie, iż nie wszyscy widzowie darzyli jej postępowanie zrozumieniem i sympatią:

Zobacz także:

Nareszcie !
Tak zapewne wielu z Was zareagowało podczas mojej eliminacji???? Nawet nie wiecie jakie emocje mną wtedy targały. Zostałam złapana bez gardy, z zaskoczenia i powiem wam, że to był jeden z najcięższych dla mnie odcinków. Czy mam żal? Na początku miałam wielki żal do wszystkich za tą decyzję. Czemu akurat wtedy kiedy zaczęłam czerpać całymi garściami z tego co dawał ten program?
Jednak później zdałam sobie sprawę, że na tym polega ta gra, w którą sama grałam, ale tym razem niestety to ja przegrałam????‍♀️

Ola przyznała się, że prowadziła grę. Czy zawsze czystą, czy zawsze była w porządku? Zdania widzów są podzielone. Jednak, jak sama przyznaje, nie żałuje, że wzięła udział w programie.

Teraz jestem wdzięczna ze dostałam szanse przeżyć tą fantastyczna przygodę. Przeżyłam cudowne chwile w programie i poznałam wspaniałych, wyjątkowych ludzi oraz zobaczyłam ten inny świat jakim jest Zanzibar. To była super przygoda która będę wspominała baaaardzo długo ☺️

Była uczestniczka chce także zaznaczyć, by nie oceniano jej osoby przez pryzmat programu:

Pamiętajcie ze Hotel Paradise to przede wszystkim reality show, a nie prawdziwe życie.
Wartość człowieka określamy po czynach w prawdziwym, realnym życiu.
Prawdziwe życie to nie gra ❤️

Czy Ola w ten sposób chce się wybielić? Fani mają mieszane uczucia co do jej osoby:

- Jest mi mega przykro że to Ty dziś odpadłaś, ale coś czuje ze będzie wielki powrót ????
- Odpadłaś z programu. Bardzo mi przykro i szkoda ciebie. Naprawdę mogliby dać Ci szansę na relacje które tworzyłaś z Michałem
- Niech jej się dobrze wiedzie w Warszawie, może i nawet z Michałem, ale to jak grała, nie było w porządku i bardzo się ciesze ze się z nią pożegnalismy
- Fałszywiec i tyle ????????‍♀️ Mówisz o szczerości, a sama nie potrafiłaś jej okazać. Karma wraca - do ciebie wróciła ;) Szkoda ze tak późno.... najgorsza uczestniczka z wszystkich edycji

Jak myślicie, czy uczestnicy podjęli dobrą decyzję, eliminując Olę?

Zobacz także: "Hotel Paradise": Brat Oli komentuje jej związek z Michałem. Zaskakujące komentarze: "Będziesz wujkiem"

Ola przyznała, że było jej bardzo przykro, że uczestnicy wyeliminowali ją. Jednak jak sama przyznaje, po prostu przegrała grę.

Ola "Hotel Paradise"
Mat. prasowe

Ola nie raz była oskarżana o knucie intryg i prowadzenie nieczystej gry.