Party Stories
Oglądalność show Rolnik szuka żony i Tańca z Gwiazdami
TV-Show

"Rolnik szuka żony" z rekordem oglądalności w historii! A jak wypadł "Taniec z Gwiazdami"?

"Rolnik szuka żony" czy "Taniec z Gwiazdami" - który z programów miał większą oglądalność w miniony weekend? Zdecydowanie "Rolnik", którego obejrzało aż... 4,8 mln widzów, co jest rekordem w historii istnienia show TVP 1.

 

W poprzednim odcinku rolnicy poznali rodziny swoich wybranków. Przed nami więc najgorętsze momenty!  Finał "Tańca z Gwiazdami" obejrzało zaś... 3,6 mln widzów! To również jeden z najwyższych wyników w historii programu. Zwłaszcza, że w piątek show miało konkurencję w postaci meczu towarzyskiego Polska-Islandia. Będziecie oglądać kolejne odcinka "Rolnik szuka żony"?

 

Rolnik szuka żony zdeklasował konkurencję

 

 

Ponad 4,8 miliona widzów oglądało wczorajszy, 10, odcinek programu "Rolnik Szuka żony" To najlepszy wynik w historii obu...

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 16 listopada 2015

Zwycięstwo Eweliny Lisowskie w finale Tańca z Gwiazdami obejrzało zaś 3,6 mln widzów!

Ewelina Lisowska z Kryształową Kulą
ONS

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Oglądalność show telewizyjnych w weekend
ONS
Newsy
Zaskakujące wyniki oglądalności show: "Taniec z Gwiazdami" stracił pozycję lidera
Który program wygrał z hitem Polsatu?

Tydzień temu wyniki oglądalność programów rozrywkowych mogły zaskoczyć wiele osób. Liderem pozostawał " Taniec z Gwiazdami " , a tuż po piętach deptało mu nowe reality-show w TVP 1 - " Rolnik szuka żony ". Dużym zainteresowaniem cieszyły się również "Mam talent" oraz " Must be the music ". Przypomnijmy:  Taniec z Gwiazdami liderem oglądalności. Ma jednak poważną konkurencję A jak było w tym tygodniu? W rankingu nastąpiła poważna zmiana. Z pierwszego miejsca po kilku tygodniach spadł "Taniec z Gwiazdami" na rzecz właśnie "Rolnik szuka żony" . Różnica była jednak minimalna - nowy program TVP 1 obejrzało 3,65 mln widzów, zaś taneczne show Polsatu aż 3,64 mln. Jak podają wirtualnemedia.pl dobrze radzi sobie "Mam Talent" - w sobotę zgromadził 2,87 mln widzów, czyli znacznie mniej, niż tydzień temu. Wszystko jednak przez mecz Polska-Niemcy, który obejrzało prawie 6,4 mln widzów. A wy które show oglądaliście? Zobacz:  Sienkiewicz ma dość porównań do Zając: Żal mi Stefano Piąty odcinek "Tańca z Gwiazdami": 

Ogladalność Rolnik szuka żony i Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
"Rolnik szuka żony" słabnie "Taniec z Gwiazdami" w górę! Znamy wyniki oglądalności
Który program oglądaliście najchętniej?

Pierwszy odcinek "Rolnik szuka żony 2" obejrzało aż... 4,7 mln widzów ! Jak wypadł drugi odcinek? Trochę słabiej. Jak informują wirtualnemedia.pl przed telewizorami zasiadło 3,83 mln widzów. Jest więc to spadek aż o 900 tysięcy widzów! Czyżby formuła znudziła już widzów? A może to tylko chwilowe? Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli?                  Taniec z Gwiazdami - jaka oglądalność? Na drugim miejscu uplasowało się show "Mam talent" z wynikiem na poziomie 3,15 mln osób. Na 3. miejsce wskoczył "Taniec z Gwiazdami"! W piątek przed telewizorami zasiadło 3,19 widzów.  Zobacz: Za nami pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami"! Zobaczcie kreacje gwiazd! DUŻO ZDJĘĆ Wciąż bezkonkurencyjne pozostają seriale. "M jak miłość" - ponad 6,4 mln, "Na dobre i na złe" - 4,64 mln  oraz "Ojciec Mateusz" - 4,16 mln. Świetnie radzi sobie nowość TVP 1 „Dziewczyny ze Lwowa” z wynikiem na poziomie 3,265 mln widzów! A Wy co oglądaliście najchętniej w weekend? Uczestnicy Rolnik szuka żony: Magda Soszyńska i Sławek Uniatowski ( para, która pożegnała się z show w 1. odcinku programu )

Oglądalnośc programów telewizyjnych
ONS
TV-Show
"TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności
Które show przyciąga najwięcej widzów?

Cotygodniowy ranking oglądalności największych programów telewizyjnych budzi wiele emocji wśród wszystkich fanów. Od dwóch tygodni bezkonkurencyjny zostaje " Rolnik szuka żony ", który strącił z pozycji lidera " Taniec z Gwiazdami ". Bardzo dobrze radził sobie również " Mam talent ". Przypomnijmy: "TzG" i "Rolnik szuka żony" hitami weekendu. Bezkonkurencyjny okazał się... Jak było w ubiegły weekend? Niezagrożone pozostaje nowe reality-show TVP 1 o rolnikach, które przyciąga aż 3,73 mln widzów. Co ciekawe, na drugą pozycję wskoczył "Mam talent" z 3,6 mln widzów. Niewiele mniejszym wynikiem może pochwalić się taneczne show Polsatu - 3,58 mln widzów, co daje mu ostatnie miejsce na podium. Co z innymi programami? "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciąga 2,61 mln osób, Must be the Music - 2,54, zaś The Voice of Poland - 2,07 mln. A wy które z show oglądacie najchętniej? Zobacz: Kayah nie uratowała "SuperSTARcia". Oglądalność coraz bardziej dramatyczna Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner