Tomson i Baron w The Voice of Poland Michał Szpak w The Voice of Poland Margaret w The Voice of Poland Kamil Bednarek w The Voice of Poland Natalia Nykiel w The Voice of Poland
The Voice of Poland z 16.11 - zdjęcie
EastNews

Za nami ćwierćfinał "The Voice of Poland". Poznaliśmy już ośmiu uczestników z czterech grup, którzy powalczą o udział w finale. W kolejnym odcinku na żywo nie zabrakło muzycznych niespodzianek - dla widzów aż dwa utwory zaśpiewała znakomita Natalia Nykiel! Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz także: QUIZ! Co wiesz o trenerach "The Voice of Poland" i dziesiątej edycji show? Sprawdź się!

1/6
Tomson i Baron w The Voice of Poland
EastNews

Z grupy Tomsona i Barona do półfinału weszli Alicja Szemplińska i Bartosz Deryło. Liderzy "Afromental" choć na fotelach dogadują się świetnie, jak widać - w modzie preferują trochę inny styl. I dobrze!

2/6
Michał Szpak w The Voice of Poland
EastNews

Modowo nas nigdy nie zawodzi! A z drużyny Michała Szpaka do kolejnego etapu awansowali Jakub Dąbrowski i Daria Reczek. Za kogo trzymacie kciuki? 

3/6
Margaret w The Voice of Poland
EastNews

Margaret i jej niebieskie szaleństwo! Z jej grupy do dalszego etapu dostali się Tadeusz Seibert (jej dawny były chłopak) oraz Stanisław Ślęzak.

4/6
Kamil Bednarek w The Voice of Poland
EastNews

Oryginalny Kamil Bednarek może być dumny ze swoich półfinalistów - Kasjana Cieśli i Damiana Kuleja. 

5/6
Natalia Nykiel w The Voice of Poland
EastNews

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Natalia Nykiel, która niedawno zrobiła sobie przerwę na studia w Portugalii, gdzie teraz mieszka. Jednak wróciła do Polski żeby promować swój minialbum, wydany bez żadnej zapowiedzi. Z płyty "Origo" zaśpiewała energetyczny utwór "Volcano". Usłyszeliśmy również znany wszystkim "Error". 

 

6/6
Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland
EastNews

A odcinek na żywo prowadzili niezawodni Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski oraz Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Oglądaliście?