Kurdej Szatan, Baryza, Wieczorek w nowym show TVN

Kurdej Szatan, Wieczorek, Kazadi w nowym show TVN! Znamy już... 17 gwiazd, które w nim wystąpią!

Kurdej Szatan, Baryza, Wieczorek w nowym show TVN

Znamy już 17 gwiazd nowego show TVN - Lip Sync Battle Ustawka. Jak podają wirtualnemedia.pl w programie pojawią się m.in. Ewa Farna, Patricia Kazadi, Julia Kuczyńska (Maffashion), Barbara Kurdej - Szatan, Edyta Herbuś, Marta Wierzbicka, Krystian Wieczorek, Czesław Mozil, Michał Koterski, Antoni Królikowski, Dawid Kwiatkowski, Michał Baryza, Jakub Zdrójkowski, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu), Madox czy Sylwester Wardęga.

Nowe show TVN - Lip Sync Battle Ustawka

Nowy program będzie można oglądać od końca stycznia na player.pl. "Lip Sync Battle Ustawka" to adaptacja amerykańskiego rozrywkowego show o takim samym tytule (oczywiście bez "ustawki" w nazwie":). Zaproszone gwiazdy rywalizują w parach - muszą poruszać ustami i udawać, że śpiewają największe hity. Liczy się, kto zrobi lepsze show i lepiej dostosuje ruch ust do słów piosenki. Program „Lip Sync Battle Ustawka” poprowadzą Natalia Jakuła i Piotr Kędzierski. Show będzie miało 12 odcinków i zadebiutuje w serwisie Player.pl już 27 stycznia.

 

Zobacz także: Gwiazdy nowego show TVN "Lip Sync Battle" na konferencji prasowej. Kto wystąpi?

 

W amerykańskiej wersji pojawiło sie mnóstwo wielkich gwiazd m.in. Anne Hathaway wcieliła się w Miley Cyrus. Ostatnio w sieci furorę robi nagranie z zagranicznej edycji show, kiedy to Channing Tatuum wcielił się w rolę Beyonce i "zaśpiewał" jej hit "Run the World". W pewnym momencie na scenie pojawiła się sama Beyonce i wszyscy oszaleli:)

 

Wyobrażacie sobie, żeby w Polskiej edycji na scenie nagle pojawiła się Justyna Steczkowska albo Edyta Górniak? :)

 

Zobacz: Maffashion nową gwiazdą TVN? Pojawi się w nowym programie stacji!

 

Channing Tatuum jako Beyonce

Basia Kurdej Szatan w show TVN

Barbara Kurdej-Szatan w sukience i kapeluszu
ons.pl

Krystian Wieczorek w show TVN

Krystian Wieczorek po Pytaniu na śniadanie pozuje przez gmachem TVP

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50