Blanka Lipińska w czerwonej bluzie
Instagram

Do ekipy „Big Brothera” dołączyła nowa i bardzo wyjątkowa postać. Po tym jak jedna z uczestniczek opuściła dom Wielkiego Brata, a kolejny jego mieszkaniec zdecydował się sam odejść z programu, nową twarzą show jest Blanka Lipińska,  autorka bestsellerowych powieści erotycznych. Czy udział tak znanej postaci polskiego show-biznesu zachęcił więcej widzów do oglądania show?

Zobacz takżeJeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi?

1/3
Blanka Lipińska
EastNews

Widzowie w ostatnim czasie narzekali, że w programie mało się dzieje i zaczęło się robić nudno. W obronie „Big Brothera” stanęła Małgorzata Ohme, która stwierdziła, że uczestnicy nie mogą ciągle otrzymywać zadań, bo czas wolny jest dla nich możliwością do wykazania się swoją kreatywnością. Teraz kiedy do mieszkańców dołączyła nowa, bardzo znana postać, z pewnością w domu Wielkiego Brata zacznie się coś dziać!

 

2/3
Blanka Lipińska
EastNews

Blanka Lipińska jest autorką książki „365 dni”, która jest określana jako polska odpowiedź na „50 twarzy Greya”. Swoje wejście do programu zapowiedziała na Instastories słowami:

Będzie ostro!

3/3
Blanka Lipińska pokazała tatuaże
Instagram

Okazuje się jednak, że gwiazda weszła do domu Wielkiego Brata, ale nie zostanie w nim do końca programu. Zdradziła to publikując kolejne Instastories, w którym powiedziała:

Jeśli ktoś z was uwierzył, że wejdę na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata, to chyba całkowicie oszaleliście z bardzo prostego powodu. Po pierwsze ja mam klaustrofobię, nie jestem w stanie wytrzymać w zamkniętej przestrzeni, po drugie mam do wydania specjalnie dla was trzecią książkę, a po trzecie muszę zrobić film.

Blanka Lipińska pojawiła się w programie "Big Brother nocą" prowadzonym przez Filipa Chajzera. Jej wejście do programu było jedynie gościnne!

Zobacz takżeBlanka Lipińska poprowadzi program o seksie! Gdzie będzie można go obejrzeć?

Więcej na temat Big Brother Blanka Lipińska