Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi?

Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

W niedzielę 17 marca ruszyła najnowsza edycja programu "Big Brother". Reality show po 11 latach wróciło na antenę i przyciągnęło miliony widzów przed telewizory. Jak już wiemy, z programem pożegnali się już: Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel oraz Daniel Barłóg. Pozostali uczestnicy programu wciąż walczą o zwycięstwo i sympatię widzów. 

Okazuje się, że wśród uczestników najnowszej edycji "Big Brothera" o zwycięstwo walczy m.in. ktoś, kto miał okazję osobiście poznać Annę Lewandowską. Co więcej, okazuje się, że razem wystąpili w reklamie! O kogo chodzi?

Uczestnik "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską

Który uczestnik wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską? To Tomasz Urban! 34-letni model jakiś czas temu wcielił się w rolę fryzjera na planie reklamy szamponu, który promuje żona Roberta Lewandowskiego. Jak uczestnik najnowszej edycji "Big Brothera" poradził sobie na planie reklamy? Tomasz Urban pochwalił się efektami współpracy z Anną Lewandowską i już kilka miesięcy temu opublikował w sieci nagranie ze swoim udziałem. 

Zobaczcie sami, jak wygląda reklama z udziałem Anny Lewandowskiej i uczestnika programu "Big Brother". Sprawdził się w roli fryzjera? Przypominamy, że w tym tygodniu Tomasz Urban jest jedną z dwóch osób nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata. W najbliższą niedzielę dowiemy się, czy reality-show opuści właśnie Tomasz czy Łukasz Darłak, który również został nominowany.

Tomasz Urban wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską.

 

Model został ostatnio nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

Big Brother Tomek Urban
East News

Zobacz także: Alicja Walczak z "Big Brothera" nie miała łatwego życia. Tragiczny wypadek, choroba nowotworowa... Wiedzieliście o tym?

Więcej na temat Anna Lewandowska Big Brother
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48