Monika Kozakiewicz z "Love Island"
Instagram

Nie uwierzysz, z kim pracuje Monika z "Love Island"! To jedna z największych polskich gwiazd

Monika Kozakiewicz z "Love Island"
Instagram

Monika Kozakiewicz wzięła udział w pierwszej polskiej edycji "Love Island", co wzbudziło spore kontrowersje. Okazało się bowiem, że prywatnie dziewczyna zna się dobrze z prowadzącą show, Karoliną Gilon. Niektórzy twierdzili, że makijażystka będzie miała przez to taryfę ulgową. Tak się nie stało, a Monika odpadła z programu tuż przed finałem.

Okazuje się, że gwiazda "Love Island" wykonuje makijaże nie tylko dla Karoliny Gilon. Kozakiewicz współpracuje także z inną znaną artystką. Z kim? Zobaczcie poniżej!

Monika i Paweł z "Love Island" nadal są razem

Jak już wspomnieliśmy, Monika odpadła z programu tuż przed finałem. Zdecydowali o tym pozostali uczestnicy "Love Island". Według nich Monika i Paweł, z którym się związała, mieli najmniejsze szanse na przetrwanie. Nikt nie uwierzył w ich miłość. Paweł i Monika byli wściekli na kolegów. Nie spodziewali się z ich strony takiego ciosu.

Zobacz także: Nikt w "Love Island" nie dawał im szans na miłość! Udowodnili, że nadal są razem. Wyznanie Moniki chwyta za serce

Okazuje się, że po programie miłość Pawła i Moniki nadal kwitnie. Para chętnie chwali się swoim szczęściem w sieci. Oboje często publikują wspólne zdjęcia i wpisy, w których deklarują swoje zaangażowanie.

Monika z "Love Island" wykonała makijaż Marinie

Monika lubi chwalić się także swoimi pracami. Ostatnio miała szansę współpracować z naprawdę znaną gwiazdą. Okazuje się, że Monika wykonała makijaż dla Mariny! Zobaczcie poniżej efekt ich współpracy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming soon🎬 Work in progress Make up: @moniakej Hair @damienkoba_hair

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Monika i Paweł po programie są nierozłączni!

Monika i Paweł z "Love Island"
Instagram

 

Więcej na temat Marina Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48