Party Stories
Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy": Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do igrzysk olimpijskich w 2022? Pytanie za 250 tys. zł!

"Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku?" - poznajcie odpowiedź na pytanie za 250 000 złotych za 240. odcinka programu "Milionerzy".

"Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku?" To pytanie okazało się najtrudniejsze dla uczestnika 240. odcinka 5. sezonu programu "Milionerzy". Czy udało mu się wskazać prawidłową odpowiedź i wygrać 250 tysięcy złotych?

Jarosław Kukiełka podjął bardzo duże ryzyko! Sprawdźmy, czy się opłaciło.

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku?

Uczestnik powtarzanego dziś 240. odcinka programu "Milionerzy" - Jarosław Kukiełka to kontroler ruchu lotniczego. Odcinek show był pełny emocji! Uczestnik miał kilka problemów z poprzednimi pytaniami i wykorzystał już wszystkie koła ratunkowe. Do tej pory udało mu się uzbierać w puli 125 tys. złotych. Czy uda mu się zostać następnym milionerem?

Pytanie za 250 tys złotych to: "Kogo Mika Kojonkoski przygotowuje do zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku?". I ono okazało się największym wyzwaniem dla Pana Jarosława. Niemal od razu po usłyszeniu wszystkich wariantów, odrzucił dwie pierwsze odpowiedzi.

A: austriackich saneczkarzy

B: norweskich biatlonistów

C: fińskich skoczków narciarskich

D: chińskich skoczków narciarskich

Wiedział, że Mika Kojonkoski jest trenerem narciarzy, jednak nie był pewny jakiej narodowości są jego zawodnicy. Bardzo długo się wahał między odpowiedzią C i D. Miał możliwość rezygnacji z programu  i wyjście ze studia z bardzo dużą sumą pieniędzy.

Ostatecznie postanowił zaryzykować i obstawił wariant C. Niestety, ryzyko się nie opłaciło, gdyż nie była to prawidłowa odpowiedź. Uczestnik z pewnością pożałował swojej decyzji. 

Zobacz także: "Milionerzy": Gdzie w aucie seryjnie montowane są ładunki pirotechniczne? 

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 240. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 8 kwietnia 2020 roku? Odpowiedzielibyście na pytanie o Mikę Kojonkoskiego

Odcinki 5. sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN. Na stronie Party.pl codziennie znajdziecie relacje z powtarzanych odcinków "Milionerów" zawierającą najciekawsze pytania i prawidłowe odpowiedzi.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hubert Urbański - Milionerzy
TV-Show
"Milionerzy": Minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm?
"W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm?" - poznajcie odpowiedź na pytanie za 20 000 złotych. Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 240. odcinka programu "Milionerzy".

"W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm?" To pytanie sprawiło duży problem uczestnikowi 240. odcinka 5. sezonu programu "Milionerzy".   Czy udało mu się poprawnie odpowiedzieć i wygrać 20 tysięcy zł? Poznajcie również inne ciekawe pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm? Uczestnikiem dzisiejszego 240. odcinka programu był Jarosław Kukiełka. Jego gra była bardzo zdecydowana, jednak ryzykowna. Pierwsze kłopoty pojawiły się przy pytaniu za 20 tys. złotych. " W dużym uproszczeniu minarchizm zakłada państwo minimalne. A monarchizm? ". Pan Jarosław postanowił skorzystać z pierwszego koła ratunkowego 50:50, które losowo odrzuca dwa błędne wairanty. Dzięki temu bez problemu wskazał prawidłową odpowiedź, z której wynikało, że monarchizm to rojalizm. A: zakłada maksymalne B: to rojalizm C: to zapobieganie narkomanii D: sprzyja demokracji Tylko jeden papież nosił imię... Pytanie za 40 000! Jeszcze większym wyzwaniem okazało się pytanie za gwarantowane 40 tys. złotych. Pytanie dotyczyło imion papieży, a jego dokładna treść to: "Tylko jeden papież nosił imię...". Do wyboru miał jak zwykle cztery warianty: A: Pelagiusz B: Paweł C: Piotr D: Pius Uczestnik wykorzystał aż dwa koła ratunkowe. Na początku skłaniał się do odpowiedzi C, jednak po telefonie do przyjaciela miał duże wątpliwości. Postanowił poprosić o pomoc publiczność, która również wskazała odpowiedź C. Dzięki wsparciu publiczności udało mu się wygrać sumę gwarantowaną - 40 tys. złotych. Niestety, wszystkie koła ratunkowe zostały wykorzystane. Oznacza to, że w dalszej części programu Pan...

Wałęsa, Urbański, Milionerzy
TV-Show
"Milionerzy": Jak prezydent Wałęsa zwrócił się do prezesa Kaczyńskiego? Pytanie za 250 000 złotych!
"Za chwilę Ja i Ty wraz z naszym pokoleniem przeniesiemy się do wieczności". Jak zwrócił się tu prezydent Wałęsa do prezesa Kaczyńskiego? - odpowiedź na pytanie za 250 000 złotych!

"Za chwilę Ja i Ty wraz z naszym pokoleniem przeniesiemy się do wieczności". Jak zwrócił się tu prezydent Wałęsa do prezesa Kaczyńskiego? To pytanie pojawiło się w 259. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi i postanowił zrezygnować z gry. To była bardzo dobra decyzja! Jak Lech Wałęsa zwrócił się do prezesa Kaczyńskiego? "Kochany Prezesie", "Szanowny Jarosławie K.", a może "Bracie Kaczyński"? "Za chwilę Ja i Ty wraz z naszym pokoleniem przeniesiemy się do wieczności". Jak zwrócił się tu prezydent Wałęsa do prezesa Kaczyńskiego? Pytanie za 250 000 złotych! Uczestnik dzisiejszego 259. odcinka "Milionerów" Pan Damian Zieliński z Lublina nie znał odpowiedzi na to pytanie. Postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego i poradzić się swojego przyjaciela. Niestety, on również nie wiedział, który wariant jest prawidłowy. Obaj panowie obstawiali wariant A, jednakże żaden z nich nie był pewny swojego wyboru. Ostatecznie uczestnik postanowił zrezygnować z dalszej gry i wyszedł ze studia z 125 000 złotych. To była bardzo dobra decyzja! Gdyby zaufał swojemu przeczuciu, straciłby kilkadziesiąt tysięcy złotych. "Za chwilę Ja i Ty wraz z naszym pokoleniem przeniesiemy się do wieczności". Jak zwrócił się tu prezydent Wałęsa do prezesa Kaczyńskiego? A: Kochany Prezesie B: Drogi Dawny Druhu Jarosławie C: Szanowny Jarosławie K. D: Bracie Kaczyński Poprawna odpowiedź: D. Bracie Kaczyński.  W taki sposób Lech Wałęsa zwrócił się do Jarosława Kaczyńskiego w poście na Facebooku z 2018 roku. Zobacz także:   "Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?...

Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Mieszanina węglowodorów parafinowych - z kim ją kojarzymy? Pytanie za 40 000 złotych
"Z kim kojarzymy mieszaninę węglowodorów parafinowych, w kosmetyce stosowaną jako podłoże maści, a w technice jako smar?" - odpowiedź na pytanie za 40 000 złotych!

"Z kim kojarzymy mieszaninę węglowodorów parafinowych, w kosmetyce stosowaną jako podłoże maści, a w technice jako smar?" To pytanie pojawiło się w 259. odcinku, 5 sezonu programu "Milionerzy". Uczestnik nie znał prawidłowej odpowiedzi, lecz postanowił zaryzykować. Czy udało mu się odpowiedzieć na pytanie za 40 000 złotych? Z kim kojarzymy mieszaninę węglowodorów parafinowych, w kosmetyce stosowaną jako podłoże maści, a w technice jako smar? Pytanie za 40 000 złotych! Uczestnikiem dzisiejszego 259. odcinka "Milionerów" był Damian Zieliński z Lublina. Gra od początku szła mu bardzo sprawnie, nie zastanawiał się długo nad pytaniami i dużo ryzykował. Przy pytaniu za gwarantowane 40 000 złotych długo się wahał. Ostatecznie zrezygnował z kół ratunkowych i drogą dedukcji postanowił obstawić wariant B. Choć jego przemyślenia nie do końca pokrywały się z prawidłowym wyjaśnieniem odpowiedzi, wariant ten okazał się poprawny. Z kim kojarzymy mieszaninę węglowodorów parafinowych, w kosmetyce stosowaną jako podłoże maści, a w technice jako smar? A: z leniem B: z lizusem C: z gogusiem D: z cholerykiem Prawidłowa odpowiedź: B. z lizusem. Ta substancja to wazelina, kojarzy się ona ze słowem wazeliniarz, który jest synonimem określenia lizus. Wazelina jest mieszaniną alkanów będących pochodnymi ropy naftowej. W kosmetyce wazelina jest stosowana do natłuszczania suchej skóry. Wazelinę techniczną zaś wykorzystuje się jako rodzaj smaru. Dzięki poprawnej odpowiedzi uczestnik przeszedł do następnego etapu gry. Bez problemu odpowiadał na wszystkie pytania. Największym wyzwaniem okazało się jednak pytanie za 250 000 złotych, na które uczestnik nie znał odpowiedzi. Postanowił...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner