Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show

Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Ostatni odcinek "Milionerów" wzbudził w widzach ogromne emocje. Wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję, bo po raz pierwszy w tej edycji miało paść pytanie za milion złotych. Remigiusz Skubisz, który był głównym bohaterem tego wydarzenia, miał szansę  zostać drugim w historii polskiej edycji "Milionerów" zwycięzcą tak ogromnej sumy pieniędzy. Przypomnijmy, że uczestnik miał już 500 tys. złotych i do wykorzystania jedno i ostatnie koło ratunkowe - pytanie do publiczności.

 

Zobacz: Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Pytanie za milion w "Milionerach"

Pytanie za milion brzmiało:

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

a) rozum

b) Bóg

c) miłość

d) czas

 

Remigiusz Skubisz wykorzystał koło ratunkowe, ale niestety publiczność mu nie pomogła - po 34 proc. otrzymały dwie odpowiedzi. Mężczyzna zrezgynował z gry, otrzymując kwotę 500 tys. złotych.

 

Polecamy: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?

 

Widzowie widzą spisek!

 

Nie da się ukryć, że gra wywołała ogromne emocje u widzów. Niektórzy... dopatrują się spisku! W komentarzach na Facebooku sugerują, że gra była "ustawiona" i od początku było jasne, że Remigiusz nie wygra miliona, a publiczność specjalnie mu nie pomogła. 

 

- To było wiadome, że nie wygra, ale hajs dla TVN-u za oglądalność się zgadza

- Ale żałosne te rzekome wyniki głosowania publiczności, choć myślałam, że wszystkim odpowiedziom daszą po 25 proc. i tyle z koła

- I najmniejszy procent "publiczności" na prawdiłową odpowiedź... jassssssneeee - piszą widzowie w komentarzach.

 

Milionerzy komentarze
Facebook

Jak widać "Milionerzy" wzbudzają emocje... Czy TVN powinien odnieść się do takich zarzutów?

Zobacz: W "Milionerach" padło pytanie za milion! Remigiusz Skubisz wygrał milion? RELACJA

Przeczytaj też: Koszmarna wpadka w „Milionerach”. Na zadane pytanie... nie było poprawnej odpowiedzi!

 

 

Remigiusz nie chciał zaryzkować i postanowił zrezygnować z gry w decydującym momencie

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe

Uczestnik wygrał pół miliona złotych

Milionerzy: Remigiusz Skubisz z czekiem na pół miliona
Facebook

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
W "Milionerach" padło pytanie za milion! Remigiusz Skubisz wygrał milion? RELACJA
Padła główna wygrana w "Milionerach"?

Remigiusz Skubisz nie wygrał miliona w "Milionerach"! Dzisiejszy odcinek show "Milionerzy" mógł przejść do historii! A wszystko za sprawą uczestnika show, który doszedł do pytania za milion! W czwartkowym odcinku "Milionerów" na fotelu na przeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Remigiusz Skubisz, specjalista IT. Przez cały odcinek Remigiusz szedł jak burza i zadziwiał Huberta Urbańskiego swoją wiedzą.  Przed pytaniem za milion skończył się czas, dlatego usłyszeliśmy je dopiero w dzisiejszym odcinku. Jak brzmiało? Milionerzy: Pytanie za milion. Remigiusz Skubisz wygrał milion? Remigiusz Skubisz usłyszał pytanie za milion. Jak brzmiało? Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka? A. Rozum B. Bóg C.Miłość D.Czas Remigiusz nie znał odpowiedzi na pytanie, dlatego wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i poprosił o pomoc publiczność. 34% publiczności odpowiedziało A.Rozum i C.Miłość. Po krótkim zastanowieniu się, Remigiusz postanowił zrezygnować z gry. Później zdradził, że zaznaczyłby A.Rozum. Dobra odpowiedź na to pytanie to D.Czas. Skubisz wyszedł ze studia z czekiem na pół miliona złotych.   Co przed pytaniem za milion powiedział Remigiusz? Są nerwy. Zawsze mogę zrezygnować, ale kusi mnie, żeby odpowiedzieć na pytanie za milion", powiedział uczestnik.  Co zrobi z pieniędzmi? Planuje kupić mieszkania w Gdańsku.  ZOBACZ:  Radosław Majdan wygrał milion w "Milionerach"?! To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości! Krzysztof Wójcik jako pierwszy wygrał milion w Milionerach W historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" tylko raz padła główna wygrana. W odcinku numer 662 wyemitowanym 28 marca 2010 roku, Krzysztof Wójcik ze Szczecina otrzymał czek na milion złotych. Pytanie za milion dotyczyło instrumentu, na którym...

Hubert Urbański poprowadzi program "Milionerzy"?
East News
Newsy
"Milionerzy": Pytanie za 250 tysięcy złotych o polskiego youtubera! Znałeś odpowiedź?
Teraz czas na pytanie o milion!

To niesamowite! Remek Skubisz, uczestnik "Milionerów" wygrał już pół miliona złotych. To naprawdę niezwykłe, bo na większość pytań nie znał odpowiedzi na sto procent, tylko się domyślał i po kolei eliminował te najmniej prawdopodobne. Remek wykorzystał na razie dwa koła ratunkowe. Jednak pytanie, które nas najbardziej zaskoczyło, dotyczyło jednego z polskich youtuberów. A brzmiało ono tak: Kto przyrządza "łazanki takie polskie, że nawet Beata Szydło uspokoi się"? A. Food Emperor B. Magda Gessler C. Pascal Brodnicki D. Jamie Olivier   Zobacz też:  W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?   Remek znał odpowiedź!   "Milionerzy" - czy uczestnik wygra milion złotych? Oczywiście poprawną odpowiedzią była odpowiedź A. Food Emperor. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, kim jest Food Emperor.  To tajemniczy youtuber prowadzący swój kanał kulinarny. Food Emperor podaje się za Szweda, mówi, że mieszka w Sztokholmie. Twierdzi, że jest poważnym biznesmenem, choć w swoich filmikach używa sporo wulgaryzmów.   Tutaj zamieszczamy wideo, o które pytał Hubert Urbański. UWAGA! WIDEO ZAWIERA NIECENZURALNE SŁOWA!!!     Zobacz także:  "Milionerzy": Uczestnik blisko miliona! Ale nie udało się ;( To pytanie kosztowało go aż 210 tysięcy złotych!   Ale wracając do "Milionerów", Remek ma już na swoim koncie pół miliona złotych - niestety gra została przerwana i odpowiedź na pytanie o milion złotych usłyszymy dopiero w następnym odcinku! Emocje są tym większe, że Remkowi zostało jeszcze jedno koło ratunkowe! Nie możemy się doczekać!   Zobacz:  "Milionerzy": Uczestniczka mogła wygrać milion   Czy Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych?...

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
Już dziś w "Milionerach" padnie pytanie za MILION złotych! Uczestnik ma już 500 tys. zł i... jedno koło ratunkowe!
To będzie historyczny odcinek teleturnieju?

Dawno tego nie było! Remek Skubisz, uczestnik  "Milionerów"  ma na swoim koncie już pół miliona złotych. To naprawdę niezwykłe, bo na większość pytań nie znał odpowiedzi na sto procent, tylko się domyślał i po kolei eliminował te najmniej prawdopodobne.  Skubisz wykorzystał na razie dwa koła ratunkowe. Czyli zostało mu jedno koło ratunkowe na pytanie o milion... Czy to wystarczy?   Jak brzmiało pytanie o pół miliona? Pytanie dotyczyło Philipa Zimbardo: W 1971 roku psycholog Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment symulujący: A. życie rozbitków na wyspie B. życie w więzieniu C.  przebywanie w kosmosie D. odbijanie zakładników Prawidłową odpowiedzią była odpowiedź... B. życie w więzieniu. Remek Skubisz odpowiedział oczywiście prawidłowo! :)   Pytanie za milion w "Milionerach"! Kiedy następny odcinek? Przypomnijmy, że kolejny odcinek będziemy mogli zobaczyć już dziś na antenie TVN-u o godzinie 20:55! Czy padnie główna wygrana w programie? Mamy taką nadzieję!   Zobacz też:  W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?   Zobacz także:  "Milionerzy": Uczestnik blisko miliona! Ale nie udało się ;( To pytanie kosztowało go aż 210 tysięcy złotych!   Zobacz:  "Milionerzy": Uczestniczka mogła wygrać milion   Czy Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych?   Liczymy na Remka! ;)   Wygra milion?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner