Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show

W "Milionerach" padło pytanie za milion! Remigiusz Skubisz wygrał milion? RELACJA

Padła główna wygrana w "Milionerach"?

Remigiusz Skubisz nie wygrał miliona w "Milionerach"! Dzisiejszy odcinek show "Milionerzy" mógł przejść do historii! A wszystko za sprawą uczestnika show, który doszedł do pytania za milion! W czwartkowym odcinku "Milionerów" na fotelu na przeciwko Huberta Urbańskiego zasiadł Remigiusz Skubisz, specjalista IT. Przez cały odcinek Remigiusz szedł jak burza i zadziwiał Huberta Urbańskiego swoją wiedzą. Przed pytaniem za milion skończył się czas, dlatego usłyszeliśmy je dopiero w dzisiejszym odcinku. Jak brzmiało?

W "Milionerach" znów padnie główna wygrana! Kto zgarnie milion?!

Milionerzy: Pytanie za milion. Remigiusz Skubisz wygrał milion?

Remigiusz Skubisz usłyszał pytanie za milion. Jak brzmiało?

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

A. Rozum

B. Bóg

C.Miłość

D.Czas

Remigiusz nie znał odpowiedzi na pytanie, dlatego wykorzystał ostatnie koło ratunkowe i poprosił o pomoc publiczność. 34% publiczności odpowiedziało A.Rozum i C.Miłość. Po krótkim zastanowieniu się, Remigiusz postanowił zrezygnować z gry. Później zdradził, że zaznaczyłby A.Rozum. Dobra odpowiedź na to pytanie to D.Czas. Skubisz wyszedł ze studia z czekiem na pół miliona złotych.

Milionerzy: Remigiusz Skubisz z czekiem na pół miliona
Facebook

 

Co przed pytaniem za milion powiedział Remigiusz?

Są nerwy. Zawsze mogę zrezygnować, ale kusi mnie, żeby odpowiedzieć na pytanie za milion", powiedział uczestnik. 

Co zrobi z pieniędzmi? Planuje kupić mieszkania w Gdańsku. 

ZOBACZ: Radosław Majdan wygrał milion w "Milionerach"?! To zdjęcie nie pozostawia żadnych wątpliwości!

Krzysztof Wójcik jako pierwszy wygrał milion w Milionerach

W historii polskiej edycji teleturnieju "Milionerzy" tylko raz padła główna wygrana. W odcinku numer 662 wyemitowanym 28 marca 2010 roku, Krzysztof Wójcik ze Szczecina otrzymał czek na milion złotych. Pytanie za milion dotyczyło instrumentu, na którym gra Czesław Mozil. Uczestnik wskazał akordeon i wygrał milion. Czy dziś historia się powtórzy? Czego będzie dotyczyło pytanie za milion? 

Jak wyglądała droga Remigiusza Skubisza do pytania za milion?

Remigiusz Skubisz z większością pytań poradził sobie bez problemu, do pytania za milion doszedł nawet z jednym kołem ratunkowym - pytaniem do publiczności. Zanim doszedł do ostatniego pytania, usłyszał pytanie za pół miliona. Jak brzmiało?

W 1971 roku psycholog Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment symulujący:

A. życie rozbitków na wyspie

B. życie w więzieniu

C.  przebywanie w kosmosie

D. odbijanie zakładników

Prawidłową odpowiedzią była odpowiedź B. życie w więzieniu. Remigiusz Skubisz odpowiedział oczywiście prawidłowo. Wtedy jednak okazało się, że czas programu dobiegł końca, a widzowie przez cały weekend będą musieli czekać na nowy odcinek "Milionerów". Ostatecznie pytanie za milion okazało się za trudne dla Remigiusza  i uczestnik zrezygnował z dalszej gry.  

ZOBACZ: W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?

Remigiusz Skubisz usłyszał pytanie za milion

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe

Remigiusz Skubisz wygrał pół miliona złotych 

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
Już dziś w "Milionerach" padnie pytanie za MILION złotych! Uczestnik ma już 500 tys. zł i... jedno koło ratunkowe!
To będzie historyczny odcinek teleturnieju?

Dawno tego nie było! Remek Skubisz, uczestnik  "Milionerów"  ma na swoim koncie już pół miliona złotych. To naprawdę niezwykłe, bo na większość pytań nie znał odpowiedzi na sto procent, tylko się domyślał i po kolei eliminował te najmniej prawdopodobne.  Skubisz wykorzystał na razie dwa koła ratunkowe. Czyli zostało mu jedno koło ratunkowe na pytanie o milion... Czy to wystarczy?   Jak brzmiało pytanie o pół miliona? Pytanie dotyczyło Philipa Zimbardo: W 1971 roku psycholog Philip Zimbardo przeprowadził eksperyment symulujący: A. życie rozbitków na wyspie B. życie w więzieniu C.  przebywanie w kosmosie D. odbijanie zakładników Prawidłową odpowiedzią była odpowiedź... B. życie w więzieniu. Remek Skubisz odpowiedział oczywiście prawidłowo! :)   Pytanie za milion w "Milionerach"! Kiedy następny odcinek? Przypomnijmy, że kolejny odcinek będziemy mogli zobaczyć już dziś na antenie TVN-u o godzinie 20:55! Czy padnie główna wygrana w programie? Mamy taką nadzieję!   Zobacz też:  W tym pytaniu z "Milionerów" mężczyźni nie mają szans. Uczestnik zużył dwa koła ratunkowe i zrezygnował z gry. A Ty znasz odpowiedź?   Zobacz także:  "Milionerzy": Uczestnik blisko miliona! Ale nie udało się ;( To pytanie kosztowało go aż 210 tysięcy złotych!   Zobacz:  "Milionerzy": Uczestniczka mogła wygrać milion   Czy Hubert Urbański wręczy czek na milion złotych?   Liczymy na Remka! ;)   Wygra milion?

Milionerzy, Remek Skubisz wygra milion?
Mat. prasowe
TV-Show
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"
Widzowie zawiedzeni finałem w "Milionerach"! Pojawiają się... teorie spiskowe: "Było wiadomo, że nie wygra"

Ostatni odcinek "Milionerów" wzbudził w widzach ogromne emocje. Wszyscy z niecierpliwością czekali na emisję, bo po raz pierwszy w tej edycji miało paść pytanie za milion złotych. Remigiusz Skubisz, który był głównym bohaterem tego wydarzenia, miał szansę  zostać drugim w historii polskiej edycji "Milionerów" zwycięzcą tak ogromnej sumy pieniędzy. Przypomnijmy, że uczestnik miał już 500 tys. złotych i do wykorzystania jedno i ostatnie koło ratunkowe - pytanie do publiczności.   Zobacz:  Hubert Urbański dzięki „Milionerom” sam został milionerem? Wiemy, ile zarobił jako prowadzący show Pytanie za milion w "Milionerach" Pytanie za milion brzmiało: Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka? a) rozum b) Bóg c) miłość d) czas   Remigiusz Skubisz wykorzystał koło ratunkowe, ale niestety publiczność mu nie pomogła - po 34 proc. otrzymały dwie odpowiedzi. Mężczyzna zrezgynował z gry, otrzymując kwotę 500 tys. złotych.   Polecamy: Pytanie za milion złotych dotyczyło... ras gołębi. Co jeszcze wydarzyło się w odcinku specjalnym „Milionerów”?   Widzowie widzą spisek!   Nie da się ukryć, że gra wywołała ogromne emocje u widzów. Niektórzy... dopatrują się spisku! W komentarzach na Facebooku sugerują, że gra była "ustawiona" i od początku było jasne, że Remigiusz nie wygra miliona, a publiczność specjalnie mu nie pomogła.    - To było wiadome, że nie wygra, ale hajs dla TVN-u za oglądalność się zgadza - Ale żałosne te rzekome wyniki głosowania publiczności, choć myślałam, że wszystkim odpowiedziom daszą po 25 proc. i tyle z koła - I najmniejszy procent "publiczności" na prawdiłową odpowiedź... jassssssneeee - piszą widzowie w komentarzach.   Jak widać "Milionerzy" wzbudzają...

Kolejny uczestnik programu "Milionerzy" wygra milion złotych?
East News
Newsy
Dziś w "Milionerach" padnie pytanie za milion! 24-latek ma jeszcze jedno koło ratunkowe! Czy wygra?
Dziś w "Milionerach" padnie pytanie za milion! 24-latek ma jeszcze jedno koło ratunkowe! Czy wygra?

Już dziś wieczorem w programie "Milionerzy" Maksymilian Bilewicz usłyszy pytanie za milion! Do tej pory, w teleturnieju prowadzonym przez Huberta Urbańskiego tylko dwa razy padła główna wygrana. Czek na milion złotych zdobyła  ostatnio Maria Romanek. Emerytowana nauczycielka języka polskiego od samego początku aż do ostatniego pytania szła jak burza. Czy teraz kolejny zawodnik "Milionerów" odniesie sukces? Maksymilian Bilewicz ma zaledwie 24 lata, ale w programie TVN udowodnił, że ma naprawdę sporą wiedzę. Jak radził sobie w poprzednim odcinku "Milionerów"? "Milionerzy": Maksymilian Bilewicz wygra milion? Maksymiliana Bilewicza poznaliśmy w 231. odcinku "Milionerów". 24-latek ukończył Politechnikę Poznańską, pracuje jako projektant wnętrz kuchennych i studiuje śpiew operowy. Jak Maksymilian Bilewicz radził sobie w "Milionerach"? Pierwsze koło ratunkowe wykorzystał przy czwartym pytaniu: "W co Zeus zamienił nimfę Dafne?".  A- w rozwielitkę B- w plankton C- w wawrzyn D- w jałówkę Maksymilian Bilewicz poprosił o pomoc publiczność. Uczestnik "Milionerów" zaznaczył "C"- czyli poprawną odpowiedź. Przy pytaniu za pół miliona złotych 24-letni Maksymilian wciąż miał do wykorzystania 2 koła ratunkowe i z jednego z nich skorzystał. Jak brzmiało pytanie za 500 tysięcy złotych? "Z ilu salw składa się salut narodowy, zarezerwowany dla najważniejszych uroczystości państwowych i wojskowych?" A- z 5 B- z 11 C- z 16 D- z 21 Maksymilian Bilewicz zaznaczył odpowiedź "D" dzięki czemu zdobył pół miliona złotych. Teraz przed uczestnikiem "Milionerów" ostatnie, 12 pytanie. Czy w najnowszym odcinku padnie główna wygrana? Tego dowiemy się już dziś wieczorem. Teleturniej rozpoczyna się o godzinie 20:55. Przypominamy, że Maksymilian Bilewicz wciąż może skorzystać z jednego koła ratunkowego - telefonu do przyjaciela....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner