Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy": Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?

Czy znasz odpowiedzi na pytania z 220. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie za 20 000 złotych "Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?".

"Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?" okazało się jednym z najtrudniejszych pytań 220. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy". Uczestnik musiał się wspomóc kołem ratunkowym - telefonem do przyjaciela. Czy to pozwoliło mu wygrać dużą sumę pieniędzy? Poznajcie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Co jest najczęstszym objawem zakażenia rotawirusem?

Pierwszym uczestnikiem 220. odcinka programu "Milionerzy" był Wojciech Karolczak, przedstawiciel medyczny i absolwent robotyki. Pierwsza niepewność u uczestnika pojawiła się przy pytaniu za 2000 złotych. Obstawiał on dwie odpowiedzi B i D, lecz ostatecznie postanowił skorzystać z podpowiedzi publiczności. Dzięki niej odpowiedział prawidłowo na pytanie "Co jest najczęstszym objawem zakażenia rotawirusem?". Poniżej wszystkie warianty odpowiedzi.

A: ropne krosty

B: nawykowy kaszel

C: wypadanie włosów

D: rozstrój żołądka

Dieta selfie polega na robieniu sobie:

W tym pytaniu za 5000 złotych, dotyczącym diety selfie, uczestnik również się wahał. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego 50:50. To pomogło mu dokonać dobrej decyzji. Niestety w następnym pytaniu Wojtek nie miał tyle szczęścia i wyszedł ze studia z gwarantowanym 1000 złotych.

A: potrawki z portretów

B: zdjęć w czasie odchudzania

C: zdjęć zamiast posiłków

D: złudzeń, że foty wyszczuplają

Zobacz także: Znane na Warmii anielskie ruchańce to?

Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?

Następnym uczestnikiem był Kazimierz Koter, który z zamiłowania i z zawodu zajmuje się teatrem amatorskim. Jego odpowiedzi były pewne i szybkie. Dopiero na pytaniu za 20 000 złotych pojawił się problem. Uczestnik zdecydował się na telefon do przyjaciółki, która miała znać odpowiedź na pytanie "Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?". Okazało się jednak, że wskazała ona złą odpowiedź, przez co Kazimierz musiał zakończyć swoją grę.

A: przed HPV

B: przed Bad Rabbit

C: przed WZW typu B

D: przed polio

Znalibyście odpowiedzi na wszystkie pytania z 220. odcinka programu "Milionerzy" emitowanego 10 lutego 2020 roku? Czy pytanie "Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?" było trudne?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Bandy to podobna do hokeja dyscyplina sportu, tylko...
"Bandy to podobna do hokeja dyscyplina sportu, tylko..." - odpowiedź na pytanie za 5000 złotych! Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 260. odcinka "Milionerów".

"Bandy to podobna do hokeja dyscyplina sportu, tylko..."  Czym różni się popularna w Skandynawii i Rosji gra zespołowa? Uczestnik miał duży problem z odpowiedzią na to pytanie, które pojawiło się w 260. odcinku programu "Milionerzy". Czy podczas gry bandy każdy uczestnik ma dwa kije? A może, zamiast krążka, trzeba wbić do bramki przeciwnika piłkę? Sprawdźcie, czy uczestnik odpowiedział poprawnie na pytanie za 5000 złotych! Bandy to podobna do hokeja dyscyplina sportu, tylko... Pytanie za 5000 złotych! Uczestnikiem dzisiejszego 260. odcinka "Milionerów" był Jakub Peńśko, któremu udało się dostać do gry po dogrywce w pytaniu eliminacyjnym. Pan Jakub wykorzystał pierwsze koło ratunkowe już w pierwszym pytaniu za 500 złotych. Jednak największym wyzwaniem okazało się pytanie dotyczące sportowej dyscypliny - bandy. Uczestnik nie znał odpowiedzi na to pytanie. Po długim zastanowieniu postanowił skorzystać z koła ratunkowego 50:50. Do wyboru zostały dwa warianty - A i B. Ostatecznie postanowił zaryzykować i, mimo braku pewności, zaznaczył odpowiedź A. Niestety, nie była to poprawna odpowiedź. Bandy to podobna do hokeja dyscyplina sportu, tylko: A: każdy ma dwa kije B: zamiast krążka jest piłka C: lodowisko jest elipsą D: zamiast drużyn są bandy Prawidłowa odpowiedź: B. zamiast krążka jest piłka. Bandy to dyscyplina sportowa podobna do hokeja na lodzie. Uprawiana jest przede wszystkim w Norwegi, Szwecji i Danii oraz Rosji. W grze biorą udział 2 drużyny po 11 lub 7 osób, które próbują wbić piłkę do bramki przeciwnika za pomocą zakrzywionych kijów. Zobacz także:   "Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? Czy znaliście...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czym wzgardzi jarosz?
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 225. odcinka programu "Milionerzy". Poznaj odpowiedź na pytanie "Czym wzgardzi jarosz?".

"Czym wzgardzi jarosz?" to pytanie pojawiło się w 225. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestnikowi, który był na diecie wegetariańskiej, udało się na nie poprawnie odpowiedzieć? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Czym wzgardzi jarosz? Pierwszym uczestnikiem 225. odcinka "Milionerów" był Michał Babicz. Jego gra nie trwała zbyt długo. Już w pierwszych pytaniach pojawiły się małe problemy. Gra zakończyła się przy pytaniu za 5000 złotych "Czym wzgardzi jarosz?".  Uczestnik sam przyznał, że przez jakiś czas był wegetarianinem, czyli jaroszem. Niestety nie pomogło mu to w prawidłowej odpowiedzi na pytanie. Poniżej prawidłowa odpowiedź, pularda to kura kapłoniona specjalnie hodowana na mięso. A: pulardą B: bundzem C: mizerią D: tofu Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów? W tym pytaniu kolejny uczestnik Łukasz Michoński poprosił o pomoc publiczność. Przyznał, iż nie ma pojęcia jaka jest prawidłowa odpowiedź na to pytanie. Na szczęście publiczność jednoznacznie postawiła na odpowiedź A, dzięki czemu Łukasz prawidłowo odpowiedział na pytanie "Jaki deseń króluje na koszulkach weneckich gondolierów?" . A: pasy B: krata C: łączka D: grochy Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi? - pytanie za 40 000 złotych W tym pytaniu za 40 000 złotych "Rosjanie wysłali w kosmos psa Biełkę, a Francuzi?" uczestnik skorzystał z koła ratunkowego telefon do przyjaciela. Niestety on również nie znał prawidłowej odpowiedzi. Ostatecznie Łukasz postanowił zrezygnować z dalszej gry i wyszedł ze studia z 20 000 złotych. Jego decyzja była świetna, gdyż wstępnie obstawiał złą...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Czego młode pędy przypominają pastorały? Pytanie za 75 000 złotych
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 223. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?".

"Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" to pytanie z 223. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy".  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 75 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów? 223. odcinek, 4 sezonu programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Jakuba Kubasika z Sosnowa. Problem pojawił się na pytaniu za 10 000 złotych, uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego - telefon do przyjaciela. Pytan ie "Standardowo wyposażony mężczyzna ma dwa nasieniowody. A ile ma moczowodów?" nie wydawało się trudne. Niestety, odpowiedź, którą obstawili, okazała się błędna. Jakub wygrał więc jedynie gwarantowany 1000 złotych. A: ani jednego B: jeden C: dwa D: trzy Melchior to? - pytanie za 20 000 złotych Gra następnej uczestniki Judyty Perczak była fenomenalna. Jako jedyna odpowiedziała poprawnie na pytanie eliminacyjne i nie wahała się praktycznie w żadnej odpowiedzi. Małe wahanie pojawiło się przy pytaniu za 20 tysięcy złotych "Melchior to:".  Początkowo obstawiała ona błędną odpowiedź D, lecz z pomocą siostry udało jej wybrać dobrą odpowiedź.  A: celtyckie imię B: stop metali C: związek chloru z mendelewem  D: pseudonim pisarza Wańkowicza Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane? - pytanie za 75 tysięcy złotych Pytanie za 75 tysięcy złotych również nie sprawiło uczestniczce problemu. W pytaniu "Czego młode pędy przypominają pastorały i tak są nazwane?" obstawiła odpowiedź D, która okazała się poprawna. W tym momencie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner