Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Milionerzy": Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

"Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?" okazało się jednym z najtrudniejszych pytań 220. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy". Uczestnik musiał się wspomóc kołem ratunkowym - telefonem do przyjaciela. Czy to pozwoliło mu wygrać dużą sumę pieniędzy? Poznajcie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów".

Co jest najczęstszym objawem zakażenia rotawirusem?

Pierwszym uczestnikiem 220. odcinka programu "Milionerzy" był Wojciech Karolczak, przedstawiciel medyczny i absolwent robotyki. Pierwsza niepewność u uczestnika pojawiła się przy pytaniu za 2000 złotych. Obstawiał on dwie odpowiedzi B i D, lecz ostatecznie postanowił skorzystać z podpowiedzi publiczności. Dzięki niej odpowiedział prawidłowo na pytanie "Co jest najczęstszym objawem zakażenia rotawirusem?". Poniżej wszystkie warianty odpowiedzi.

A: ropne krosty

B: nawykowy kaszel

C: wypadanie włosów

D: rozstrój żołądka

Dieta selfie polega na robieniu sobie:

W tym pytaniu za 5000 złotych, dotyczącym diety selfie, uczestnik również się wahał. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego 50:50. To pomogło mu dokonać dobrej decyzji. Niestety w następnym pytaniu Wojtek nie miał tyle szczęścia i wyszedł ze studia z gwarantowanym 1000 złotych.

A: potrawki z portretów

B: zdjęć w czasie odchudzania

C: zdjęć zamiast posiłków

D: złudzeń, że foty wyszczuplają

Zobacz także: Znane na Warmii anielskie ruchańce to?

Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?

Następnym uczestnikiem był Kazimierz Koter, który z zamiłowania i z zawodu zajmuje się teatrem amatorskim. Jego odpowiedzi były pewne i szybkie. Dopiero na pytaniu za 20 000 złotych pojawił się problem. Uczestnik zdecydował się na telefon do przyjaciółki, która miała znać odpowiedź na pytanie "Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?". Okazało się jednak, że wskazała ona złą odpowiedź, przez co Kazimierz musiał zakończyć swoją grę.

A: przed HPV

B: przed Bad Rabbit

C: przed WZW typu B

D: przed polio

Znalibyście odpowiedzi na wszystkie pytania z 220. odcinka programu "Milionerzy" emitowanego 10 lutego 2020 roku? Czy pytanie "Przed czym na pewno nie uchroni nas szczepienie?" było trudne?

Odcinki 4 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN.

Milionerzy, odcinek 220, sezon 4

 

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Co Basia Kurdej Szatan sądzi o nowej prowadzącej "Dance, dance, dance"? "To już mnie..."

zobacz 01:44