Hubert Urbański - Milionerzy
TV-Show

"Milionerzy": Znane na Warmii anielskie ruchańce to?

Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 213. odcinka "Milionerów"!

Odcinek 213. programu "Milionerzy" pełen był emocji. Pierwsza uczestniczka straciła szansę na wygraną przez złą podpowiedź bliskiej osoby. W tym odcinku padła również bardzo wysoka wygrana, a sam prowadzący był pod wrażeniem wiedzy uczestnika. Czy był to tytułowy milion?

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

"Milionerzy", odcinek 213, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi

213. odcinek "Milionerów" rozpoczął się kontynuacją gry Pauliny Werner z poprzedniego odcinka. Pytanie zaskoczyło uczestniczkę, była wstanie odrzucić jedynie jedną błędną odpowiedź. Zdecydowała się na koło ratunkowe "telefon do przyjaciela", w tym przypadku swojego taty. Niestety dostała błędną odpowiedź, przez co straciła szansę na 10 000 złotych. A oto pytanie.

Które państwo nie należy do tak zwanej strefy Schengen?

A: Szwecja

B: Szwajcaria

C: Polska

D: Wielka Brytania

Takiego uczestnika, jak Wojciech Lipiński, dawno nie było w programie. Na pytania odpowiadał sprawnie i pewnie, a każda kolejna odpowiedź okazywała się tą prawidłową. Nawet prowadzący program Hubert Urbański był pod wrażeniem jego wiedzy z różnorodnych dziedzin. Pierwsza chwila zastanowieniu pojawiła się przy poniższym za 40 tysięcy złotych.

Menora ma zwykle tyle ramion, co:

A: ośmiornica

B: kariatyda

C: tydzień dni

D: godzina sekund

Jednak prawdziwe wyzwanie stanowiło następne pytanie, na które uczestnik wykorzystał aż trzy koła ratunkowe.

Znane na Warmii anielskie ruchańce to:

A: wiejskie potańcówki

B: ludowe skrzypce

C: buduarowe zabawy

D: drożdżowe racuchy

Pytanie za ogromną sumę ćwierć miliona dotyczyło śmierci jednego ze sławnych polskich pisarzy. To właśnie ono zatrzymało Wojtka na drodze do upragnionego miliona. Obstawiał on dwie odpowiedzi i choć jedna z nich była prawidłowa, zrezygnował z gry wygrywając 125 000 złotych. Jak się okazało szczęście go nie opuściło, gdyż ostatecznie wybrałby złą odpowiedź i stracił dużą sumę pieniędzy.

Który z pisarzy zmarł w swoim mieszkaniu na Zamku Królewskim w Warszawie?

A: Adam Mickiewicz

B: Stefan Żeromski

C: Józef Ignacy Kraszewski

D: Jerzy Andrzejewski

Znalibyście odpowiedź na ostatnie pytanie z 213. odcinka "Milionerów"? Może gdyby nie pechowe pytanie o anielskie ruchańce, uczestnik miałby szansę na główną wygraną. Jak uważacie?

Kolejny uczestnik programu
East News

 

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci. Jaka to barwa?
Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 218. odcinka programu "Milionerzy". "Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?" - poznaj odpowiedź na to pytanie.

"Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci. Jaka to barwa" to jedno z najciekawszych pytań 218. odcinka, 4 sezonu programu "Milionerzy" . Czy znacie odpowiedź na to pytanie? Zobaczcie, jak poradził sobie z nim dzisiejszy uczestnik. W odcinku "Milionerów" emitowanym 4 lutego 2020 roku padła bardzo duża wygrana! Przygotowaliśmy dla Was najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka We wrześniu 2018 roku minister edukacji narodowej upomniała premiera, żeby nie popełniał błędu językowego. Jakiego? W 218. odcinku programu "Milionerzy" swoją grę kontynuował Wojciech Czapliński. Pierwsza trudność pojawiło się przy piątym pytaniu za 10 000 złotych. Uczestnik nie znał poprawnej odpowiedzi i postanowił poprosić o pomoc publiczność. Dzięki dobrej podpowiedzi, udało mu się przejść do kolejnego pytania. A: gry przyszłem do rządu B: cały czas siem uczem C: w cudzysłowiu D: półtorej roku  Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej? Już następne pytanie, które dotyczyło, barwy śmierci w Japonii, niemal wyeliminowało uczestnika z gry. Po długim zastanowieniu nad pytaniem "Seppuku samurajowie popełniali w odzieniu barwy śmierci, czyli jakiej?" zdecydował się on na koło ratunkowe 50:50. Wówczas zostały odpowiedzi B i D. Wojtek nadal obstawiał złą odpowiedź, jednak nie był jej pewien. Zdecydował się na telefon do mamy, która doradziła mu postawić na kolor biały. Zaufał jej i w puli miał już 20 000 złotych. A: w czarnej B: w czerwonej C: w błękicie D: w białej Zobacz także: Czy poradzisz sobie z najtrudniejszymi pytaniami z "Milionerów"? Sprawdź się w naszym QUIZIE! Co otula noworodka? - pytanie za 125 000 złotych To pytanie stanęło na...

Kolejny uczestnik programu "Milionerzy" wygra milion złotych?
East News
TV-Show
"Milionerzy": Co widnieje na amerykańskim banknocie jednodolarowym?
Zobacz, czy znasz odpowiedzi na pytania z 210. odcinka "Milionerów"!

210. odcinek "Milionerów" rozpoczął się niespodziewanym zwrotem akcji. Wczoraj mogliśmy podziwiać bardzo dobrą grę 27- letniego Błażej Szulca. Do tej pory udało mu się odpowiedzieć na pytanie za 125 000 zł. Czy zostanie on następnym milionerem programu? "Milionerzy", odcinek 210, sezon 4 - najciekawsze pytania i odpowiedzi Dzięki świetnej grze i dużej dozie szczęścia, Błażej poprawnie odpowiedział na 9 pytań. Już naprawdę niewiele dzieliło go od wygrania miliona złotych. Jednak w tym odcinku zrezygnował on z odpowiedzi już przy pierwszym pytaniu. Mimo wszystko stwierdził, że szczęście wcale go nie opuściło. Oto pytanie za 250 000 złotych: Co widnieje na amerykańskim banknocie jednodolarowym? A: Statua Wolności B: Koloseum C: piramida D: latarnia morska Uczestnik postanowił zrezygnować z pytania i zabrać do domu dotychczasową wygraną. Jak się potem okazało, była to bardzo dobra decyzja, gdyż obstawiał on złą odpowiedź na to pytanie i straciłby większą część pieniędzy.  Następnym uczestnikiem 210. odcinka "Milionerów" był Grzegorz Lasota , który z wykształcenia jest farmaceutą. Choć wszyscy bez problemu odpowiedzieli na pytanie eliminacyjne, to właśnie on zrobił to najszybciej. Niestety, Grzegorz zakończył grę już na trzecim pytaniu. Najcięższą karą przewidzianą w polskim Kodeksie wykroczeń jest: A: 25 lat więzienia B: grzywna C: areszt  D: dożywocie Kolejną grę o milion mogliśmy podziwiać w wykonaniu Emilii Jonczyk, absolwentka hungarystyki z Warszawy. Pytanie o gwarantowany 1000 zł było bardzo proste i nie sprawiło większych problemów uczestniczce. Ile rurek z bitą śmietaną zjedliśmy, jeśli dostarczyliśmy organizmowi 145 kalorii , a jedna rurka zawiera ich 29? A: 4 B: 5 C:...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
Milionerzy: Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? Pytanie za pół miliona!
Najtrudniejsze pytania i odpowiedzi z 224. odcinka programu "Milionerzy"? Poznaj odpowiedź na pytanie za 500 000 złotych "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?".

"Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego?" okazało być się najtrudniejszym pytaniem z 224. odcinku, 4 sezonu programu "Milionerzy" .  Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i wygrać 500 000 złotych? Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". Pierwszym dniem XXI wieku był? - pytanie za 250 000 złotych 224. odcinek dzisiejszego programu "Milionerzy" rozpoczął się od kontynuacji gry Judyty Perczak. Pytanie za 250 000 złotych z pozoru wydaje się łatwe. Jednak trzeba się nieco zastanowić nad odpowiedzią, gdyż daty niekiedy są mylące. Na szczęście uczestniczka wskazała poprawną odpowiedź. A: 31 grudnia 1999 roku B: 1 stycznia 2000 roku C: 31 grudnia 2000 roku D: 1 stycznia 2001 roku Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? - pytanie za 500 000 złotych Judyta grała fenomenalnie do momentu pojawienia się tego pytania "Całun Manoppello wykonany jest z bisioru, czyli z czego? . Nie miała ona pojęcia jaka odpowiedź na pytanie za 500 000 złotych jest prawidłowa. Postanowiła poprosić o pomoc publiczność - najwięcej osób postawiło na dobrą odpowiedź, choć różnice głosów były nieznaczne. Uczestniczka nie zaufała jednak publiczności i wyszła ze studia z 250 000 złotych. A: z przędzy jedwabników B: ze złota C: z końskiego włosia D: z wydzieliny małży Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z nowoczesnym typem lampy? Trzeba jednak pamiętać, że publiczność nie zawsze stawia na prawidłową odpowiedź. Kolejna uczestnika Agnieszka Bernatek miała okazję się o tym przekonać. Publiczność doradziła jej błędną odpowiedź C w pytaniu "Które z akcesoriów wędkarskich dzieli nazwę z...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner