Hubert Urbański - Milionerzy

"Milionerzy": Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO. Pytanie za 2000 złotych!

Hubert Urbański - Milionerzy

"Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO." To jedno z trudniejszych pytań 248. odcinka 5. sezonu programu "Milionerzy". Sprawdźcie, czy uczestnik wskazał dobrą odpowiedź za 2000 złotych i przeszedł do dalszego etapu gry.

O jaki owoc chodziło? Czy była to cytryna, brzoskwinia, a może arbuz?

Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO... Pytanie za 2 tysiace zł

Drugim uczestnikiem pokazywanego dziś odcinka "Milionerów" był Maciej Kaczmarek. Na pierwsze dwa pytania odpowiedział sprawnie i pewnie, problemy pojawiły się jednak przy pytaniu za 5 tysięcy złotych: "Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO". Od razu przyznał, że nie zna on prawidłowej odpowiedzi, lecz najbardziej prawdopodobna wydaje mu się odpowiedź C - brzoskwiń.

Ze względu na to, że nie miał pewności, poprosił o pomoc publiczność. Widownia zdecydowanie postawiła na odpowiedź C, na którą wskazywało ponad 80 proc głosujących. Uczestnik utwierdził się w swoim przekonaniu i wygrał 2000 złotych!

Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO.

A: arbuzów

B: jabłek

C: brzoskwiń

D: cytryn

Prawidłowa odpowiedź: C - brzoskwiń.

Przeczytaj również: "Milionerzy": Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug? Pytanie za 75 000!

Ten wariant uczestnik obstawiał od samego początku. Od razu uznał, że nie zna arbuzów, jabłek czy cytryn, które mają taki kształt. Gdyby odpowiedział samodzielnie na to pytanie, nadal zostałyby mu wszystkie koła ratunkowe.

Brzoskwinia, która często nazywana jest UFO, to odmiana płaskoowocowa 'Saturn'. Charakteryzuje się ona dość niezwykłym, mocno spłaszczonym kształtem. Ten rodzaj brzoskwini jest niezwykle popularny ze względu na dużą odporność samych roślin i słodki, bardzo smaczny miąższ.

Zobacz także: Co nie jest sokiem trawiennym?

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 248. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego 21 kwietnia 2020 roku? Znalibyście odpowiedź na pytanie "Ich spłaszczona odmiana nazywana jest UFO."

Odcinki 5 sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN. Na stronie Party.pl codziennie znajdziecie relacje z odcinka "Milionerów" zawierającą najciekawsze pytania i prawidłowe odpowiedzi.

 

Więcej na temat milionerzy Milionerzy
Przeładuj

Doda o karierze Viki Gabor i Roksany Węgiel. Która z młodych artystek ma szansę na karierę zagraniczną?

zobacz 01:31