Michal Wiśniewski nie pojawi się w najnowszej odsłonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Media dotarły do zaskakujących informacji dotyczących jurora wielkiego hitu Polsatu. Według doniesień "Super Expressu" w czwartym odcinku show lidera zespołu "Ich Troje" zastąpi popularny gwiazdor, który wcześniej sam był uczestnikiem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Michał Wiśniewski znika z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?!

Kilka tygodni temu wystartowała 16. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W muzycznym show z udziałem gwiazd tym razem jurorami zostali Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Krzysztof Cugowski, który debiutuje w tej roli, oraz Michał Wiśniewski. Dla lidera zespołu "Ich Troje" to już drugi sezon, w którym ocenia uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Niestety, teraz "Super Express" donosi, że Michał Wiśniewski nie pojawi się w kolejnym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

- Czwarty odcinek 16. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostanie wyemitowany już 25 marca o godz. 20:05. Sporym zaskoczeniem jest fakt, że nie pojawi się w nim Michał Wiśniewski- informuje "Super Express".

Zobacz także: "Twoja twarz brzmi znajomo" Michał Wiśniewski miażdży występ Karoliny Pisarek

Mat. prasowe

Kto więc zastąpi Michała Wiśniewskiego w czwartym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Według doniesień "Super Expressu" miejsce lidera "Ich Troje" zajmie Robert Janowski, który - według informacji dziennika - miał dostać propozycję zastępstwa dzień przed nagraniem programu. Nie wiadomo również, dlaczego Michał Wiśniewski nie pojawi się w czwartym odcinku show Polsatu.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Jurksztowicz zmienia swoje życie! Rozwód z mężem i udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to początek

mat. prasowe

Żałujecie, że Michał Wiśniewski nie pojawi się w najnowszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Myślicie, że Robert Janowski sprawdzi się w roli jurora?

Zobacz także: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": gwiazda show nie została wpuszczona na plan! To pierwsza taka sytuacja

VIPHOTO/East News

Reklama

Wykorzystaj do Van Graaf kod promocyjny i ciesz się jeszcze tańszymi ubraniami!

Reklama
Reklama
Reklama