Oliwia Bieniuk podczas relacji na InstaStories zareagowała na medialne doniesienia dotyczące jej rzekomej współpracy z mężem Natalii Siwiec. Czy Mariusz Raduszewski naprawdę będzie pomagał jej w show-biznesie? Jest zdecydowana odpowiedź nastolatki! Oliwia Bieniuk ma już dość plotek na swój temat. Sprawdźcie, co napisała o informacji o jej manadżerze.

Reklama

Mariusz Raduszewski menadżerem Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk kilka miesięcy temu wkroczyła do polskiego show-bieznesu. Nastolatka zgodziła się przyjąć zaproszenie do najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" i wiadomo już, że wkrótce będzie walczyć o wielki finał tanecznego show. O córce Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiło się głośno, a w mediach coraz częściej pojawiają się nowe doniesienia dotyczące pięknej celebrytki. Ostatnio magazyn "Na Żywo" informował, że Oliwia Bieniuk ma już menadżera, a jej karierą ma pokierować mąż Natalii Siwiec. Mariusz Raduszewski miał rozmawiać o tym z Jarosławem Bieniukiem.

Gdy zaproponował, że zajmie się karierą jego córki, Bieniuk od razu się zgodził. On zawsze był pod wrażeniem tego, w jaki sposób Raduszewski wypromował swoją żonę- "Na Żywo" cytuje komentarz znajomej Jarosława Bieniuka.

Jak komentuje to Oliwia Bieniuk?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie!

East News

Oliwia Bieniuk w relacji na InstaStories pokazała jeden z artykułów, w którym został poruszony temat jej współpracy z mężem Natalii Siwiec i zdecydowanie zaprzeczyła, że został jej menadżerem!

Zobacz także

hahahahah nie piszcie bzdur ???? Nie mam menadżera!- napisała nastolatka. Nie było takiej sytuacji- dodała.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk debiutuje nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Zobaczymy ją także w horrorze

East News

Jak widać, doniesienia dotyczące Oliwii Bieniuk i jej menadżera okazały się nieprawdziwe. Jedno jest jednak pewne, Natalia Siwiec i jej mąż mocno kibicują córce Jarosława Bieniuka i za każdym razem, kiedy występuje w "Tańcu z Gwiazdami" pokazują na InstaStories, że oglądają taneczne show z jej udziałem.

Reklama

Zobacz także: Skąd Natalia Siwiec i jej mąż mają tyle pieniędzy? Wiemy, na czym Raduszewski się dorobił. Nie zgadniecie, od czego zaczynał karierę

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama