Mateusz Gessler znowu pokonał Magdę Gessler. W jaki sposób? Oglądalność programu MasterChef Junior była większa niż MasterChef z Magdą Gessler! Mateusz Gessler z Anną Starmach i Michelem Moranem przyciągnęli średnio ponad 3 miliony widzów w niedzielne wieczory, a TVN był liderem tego pasma. Pół roku temu MasterChef z Magdą Gessler, Anną Starmach i Michelem Moranem gromadził średnio tylko trochę ponad 2 miliony osób. To nie pierwsze zwycięstwo Mateusza nad Magdą, "Kuchenne rewolucje" też zgromadziły mniej widzów niż program MasterChef Junior.

Reklama

Mateusz Gessler konta Magda Gessler - kogo bardziej kochają Polacy?

Debiut Mateusza Gesslera w telewizji trzeba uznać za bardzo udany! A ostatni z odcinków śledziło blisko 3,2 miliony widzów. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji została 11-letnia Natalia Paździor ze Zbludowic koło Buska-Zdroju. Mateusz Gessler powtarza, że nie chce zdetronizować Magdy Gessler, ani jej zastąpić. Przypominamy, że w 2015 roku Magda Gessler trafiła na 1. miejsce rankingu najbardziej dochodowych gwiazd. Ale jak widać osobowość Mateusza bardzo spodobała się fanom programów kulinarnych. Czy w 2016 roku pokona ją i w tym rankingu?

Na razie Mateusz Gessler pokonał ją na pewno w naszym plebiscycie na najpopularniejszego szefa kuchni zdobywając 505 głosów! A Magda Gessler tyko 249! Daleko w tyle są tacy szefowie jak Wojciech Modest Amaro czy Karol Okrasa, którzy w telewizji są już od jakiegoś czasu. A Ty kogo wolisz, Magdę czy Mateusza?

Zobacz także

Zobacz także: Mateusz Gessler czy Magda Gessler? Kogo woli Michel Moran? Zdradził tylko nam! WIDEO

Mateusz Gessler podczas 1. finału MasterChef Junior ze zwyciężczynią Natalią Paździor.

TVN

Mateusz Gessler z ciotką Magdą Gessler na planie MasterChef Junior.

Reklama

Magda Gessler z jurorami Masterchef.

AFTERPARTY EXCLUSIVE
Reklama
Reklama
Reklama