Marzena Rogalska
East News
TV-Show

Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

Marzena Rogalska opublikowała pierwszy wpis po odejściu z TVP. Dziennikarka wspomina chwile, gdy już wiedziała, że odchodzi z TVP.

Marzena Rogalska po raz pierwszy od 16 lutego opublikowała wpis na swoim Instagramie. Dziennikarka oczywiście nawiązuje ważnego wydarzenia z jej życia, czyli odejścia z TVP. Wygląda na to, że decyzja, jaką podjęła nie była pod wpływem chwili, prezenterka "Pytania na Śniadanie zaplanowała to i cieszyła się na nowy etap w życiu. O tym nie mieliśmy pojęcia. 

Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Marzena Rogalska wspomina odejście z TVP - to nie był impuls?

Marzena Rogalska zdecydowała się napisać w końcu post, w którym poruszyła swoje rozstanie z TVP. Jak na razie wiemy, że tę decyzję "pomógł" jej podjąć strajk mediów. Jak sama pisała:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej.

Nic dziwnego, że właśnie ten dzień wywarł na dziennikarce aż takie piętno. W tym dniu większość stacji protestowała i nie nadawała żadnego programu. Sama Marzena powiedziała pod koniec "Pytania na Śniadanie": "dziś nikomu nie jest do śmiechu". Niektórzy obawiali się, że przez ten komentarz Marzena skończy współpracę z TVP. Gdy okazało się, że faktycznie rezygnuje po 12. latach z prowadzenia szeregu programów i występowania w TVP Kobieta, wszyscy byli zaskoczeni. Wiele gwiazd zaznaczyło, że wiedzą, jak bardzo to dla prezenterki musiało być trudne. Okazuje się, że mnóstwo osób przekazało dobrą energię i wspierające słowa dla Marzeny:

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy SMS, mail i każdy komentarz ❤️  - napisała wzruszona Marzena. 

Co więcej, dziennikarka wyjawia, że cieszyła się na odejście z TVP już dwa dni przed tym, nim to ogłosiła:

Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. „Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie ❤️ Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu. Ściskam gorąco i jeszcze raz dziękuję za Wasze dobro!❤️❤️❤️

Jaki to cytat tak bardzo odzwierciedlił uczucia Marzeny Rogalskiej? Prezenterka dodała go do powyższego opisu w formie grafiki, na której napisano:

Twój los jest w twoich rękach. Nie pozwól, żeby ktoś decydował za ciebie.

Jest to fragment książki Marzeny Rogalskiej "Czas tajemnic. Saga o Karli Linde". Marzena pisze doskonałe romanse, obrazy, które zatrzymuje na kartkach tej trylogii, dotyczą Krakowa i Zakopanego lat 30. Książka już cieszy się wielką popularnością i jest dowodem na wszechstronność dziennikarki. A to oznacza, że rozstanie z TVP nie powstrzyma Marzeny przed realizacją zawodową. Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Koniec przyjaźni Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela? Brak komentarza do odejścia dziennikarki z TVP, a teraz kolejna afera!

Marzena przyznała, że cieszyła się na odejście z TVP i jak widać, potrzebowała tej zmiany. 

Marzena Rogalska była związana z TVP przez 12 lat. Prowadziła nie tylko "Pytanie na Śniadanie", ale także bardzo lubiany program "To był rok" czy "Zacznij od nowa".

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook

Zobacz także
Marzena Rogalska i Tomasz Kammel

To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia

Izabella Krzan z Rafałem Brzozowskim przy fortepianie

Czy Izabella Krzan, nowa prowadząca "Pytania na śniadanie", ma chłopaka? Kiedyś plotkowano o jej romansie z Rafałem Brzozowskim 

 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Instagram
Newsy
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia

Marzena Rogalska zaliczyła ostatnio wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie"! Co dokładnie się stało? Prowadząca śniadaniówkę w TVP2 chciała w pewnym momencie usiąść na hamaku... i hamak się pod nią dosłownie zawalił! Ja naprawdę tyle nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam! - śmiała się Marzena Rogalska. O to jaką osobą na co dzień jest Marzena Rogalska i czy takich wpadek ma w swoim życiu zawodowym więcej zapytaliśmy jej koleżankę z planu - Małgorzatę Tomaszewską! Posłuchajcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  QUIZ! Za co lubisz najbardziej gwiazdy "Pytania na Śniadanie"? Zabawne i mniej zabawne sytuacje w "Pytaniu na Śniadanie" Niestety Małgorzata Tomaszewska wspomniała też o nieprzyjemnej sytuacji... z gwoździem i Panem Ząbkiem...  Marzena Roglaska pojechała wówczas do szpitala, rana została opatrzona, a prezenterka dostała zastrzyk przeciwtężcowy. Prosiła, by nie hejtować magika. Zapewniała, że nie zrobił tego celowo. Na szczęście wtedy wszystko skończyło się dobrze.   

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Marzena Rogalska
ONS/YouTube
TV-Show
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!

Wypadek Marzeny Rogalskiej podczas wizyty Pana Ząbka w Pytaniu na Śniadanie to odegrana scenka? Fejk? Po publikacji sugerującej, że tak jest,  dziennikarze programu TVP2 mówią "dość"!   Marzena Rogalska wydaje oświadczenie, a Tomasz Kammel nagrywa film w obronie swojej kolezanki. I nie szczędzi w nim naprawdę mocnych słów! W jednym z tabloidów ukazał się tekst sugerujący, że wypadek był sprytną mistyfikacją gościa programu - magika Pana Ząbka. Gwóźdź nawet nie drasnął dłoni Marzeny Rogalskiej (46 l.). Iluzjonista wyciągnął go po prostu z tyłu torby (ostrzem w dół!!!) i niepostrzeżenie podczepił pod dłoń dziennikarki. Ale jak widać, akcja była tak perfekcyjnie zaplanowana, że nawet prezenterka uwierzyła, że ma dziurę w dłoni - napisał "Super Express". Sugestia spowodowała mocną reakcję dziennikarzy Pytania na Śniadanie. Marzena Rogalska , choć miała już nie wracać do sprawy, dziś znów napisała na Facebooku, co o niej myśli.  Jestem dziennikarką, dla której wiarygodność, prawda i rzetelność to wartości nadrzędne. Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni. Po moim powrocie ze szpitala, w obecności całej redakcji Pan Ząbek przepraszał i płakał, że jego kariera jest skończona. Stanęłam w jego obronie, prosząc o mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Nie rozumiem postawy Pana Ząbka, który stara się chronić swój wizerunek moim kosztem, nie mówiąc jak było naprawdę, że doszło do wypadku w PNŚ i pozwalając snuć domysły - napisała Rogalska. Jeszcze ostrzej zareagował jej kolega ze studia PnŚ, Tomasz Kammel. Nagrał film, w którym ostro odnosi się do publikacji: Wiecie co kochani koledzy (...), to jak cały team PnŚ wspierał Marzenę, jak k ierowniczka...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik