Marzena Rogalska
East News

Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

Marzena Rogalska
East News

Marzena Rogalska po raz pierwszy od 16 lutego opublikowała wpis na swoim Instagramie. Dziennikarka oczywiście nawiązuje ważnego wydarzenia z jej życia, czyli odejścia z TVP. Wygląda na to, że decyzja, jaką podjęła nie była pod wpływem chwili, prezenterka "Pytania na Śniadanie zaplanowała to i cieszyła się na nowy etap w życiu. O tym nie mieliśmy pojęcia. 

Marzena Rogalska wspomina odejście z TVP - to nie był impuls?

Marzena Rogalska zdecydowała się napisać w końcu post, w którym poruszyła swoje rozstanie z TVP. Jak na razie wiemy, że tę decyzję "pomógł" jej podjąć strajk mediów. Jak sama pisała:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej.

Nic dziwnego, że właśnie ten dzień wywarł na dziennikarce aż takie piętno. W tym dniu większość stacji protestowała i nie nadawała żadnego programu. Sama Marzena powiedziała pod koniec "Pytania na Śniadanie": "dziś nikomu nie jest do śmiechu". Niektórzy obawiali się, że przez ten komentarz Marzena skończy współpracę z TVP. Gdy okazało się, że faktycznie rezygnuje po 12. latach z prowadzenia szeregu programów i występowania w TVP Kobieta, wszyscy byli zaskoczeni. Wiele gwiazd zaznaczyło, że wiedzą, jak bardzo to dla prezenterki musiało być trudne. Okazuje się, że mnóstwo osób przekazało dobrą energię i wspierające słowa dla Marzeny:

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy SMS, mail i każdy komentarz ❤️  - napisała wzruszona Marzena. 

Co więcej, dziennikarka wyjawia, że cieszyła się na odejście z TVP już dwa dni przed tym, nim to ogłosiła:

Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. „Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie ❤️ Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu. Ściskam gorąco i jeszcze raz dziękuję za Wasze dobro!❤️❤️❤️

Jaki to cytat tak bardzo odzwierciedlił uczucia Marzeny Rogalskiej? Prezenterka dodała go do powyższego opisu w formie grafiki, na której napisano:

Twój los jest w twoich rękach. Nie pozwól, żeby ktoś decydował za ciebie.

Jest to fragment książki Marzeny Rogalskiej "Czas tajemnic. Saga o Karli Linde". Marzena pisze doskonałe romanse, obrazy, które zatrzymuje na kartkach tej trylogii, dotyczą Krakowa i Zakopanego lat 30. Książka już cieszy się wielką popularnością i jest dowodem na wszechstronność dziennikarki. A to oznacza, że rozstanie z TVP nie powstrzyma Marzeny przed realizacją zawodową. Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Koniec przyjaźni Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela? Brak komentarza do odejścia dziennikarki z TVP, a teraz kolejna afera!

Marzena przyznała, że cieszyła się na odejście z TVP i jak widać, potrzebowała tej zmiany. 

Marzena Rogalska była związana z TVP przez 12 lat. Prowadziła nie tylko "Pytanie na Śniadanie", ale także bardzo lubiany program "To był rok" czy "Zacznij od nowa".

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22