Marzena Rogalska
East News
TV-Show

Marzena Rogalska umieściła pierwszy wpis po odejściu z TVP: "Uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie"

Marzena Rogalska opublikowała pierwszy wpis po odejściu z TVP. Dziennikarka wspomina chwile, gdy już wiedziała, że odchodzi z TVP.

Marzena Rogalska po raz pierwszy od 16 lutego opublikowała wpis na swoim Instagramie. Dziennikarka oczywiście nawiązuje ważnego wydarzenia z jej życia, czyli odejścia z TVP. Wygląda na to, że decyzja, jaką podjęła nie była pod wpływem chwili, prezenterka "Pytania na Śniadanie zaplanowała to i cieszyła się na nowy etap w życiu. O tym nie mieliśmy pojęcia. 

Ikoniczne momenty Marzeny Rogalskiej w TVP, które przeszły do historii! Pamiętacie sytuację z hamakiem?

Marzena Rogalska wspomina odejście z TVP - to nie był impuls?

Marzena Rogalska zdecydowała się napisać w końcu post, w którym poruszyła swoje rozstanie z TVP. Jak na razie wiemy, że tę decyzję "pomógł" jej podjąć strajk mediów. Jak sama pisała:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej.

Nic dziwnego, że właśnie ten dzień wywarł na dziennikarce aż takie piętno. W tym dniu większość stacji protestowała i nie nadawała żadnego programu. Sama Marzena powiedziała pod koniec "Pytania na Śniadanie": "dziś nikomu nie jest do śmiechu". Niektórzy obawiali się, że przez ten komentarz Marzena skończy współpracę z TVP. Gdy okazało się, że faktycznie rezygnuje po 12. latach z prowadzenia szeregu programów i występowania w TVP Kobieta, wszyscy byli zaskoczeni. Wiele gwiazd zaznaczyło, że wiedzą, jak bardzo to dla prezenterki musiało być trudne. Okazuje się, że mnóstwo osób przekazało dobrą energię i wspierające słowa dla Marzeny:

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy SMS, mail i każdy komentarz ❤️  - napisała wzruszona Marzena. 

Co więcej, dziennikarka wyjawia, że cieszyła się na odejście z TVP już dwa dni przed tym, nim to ogłosiła:

Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. „Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie ❤️ Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu. Ściskam gorąco i jeszcze raz dziękuję za Wasze dobro!❤️❤️❤️

Jaki to cytat tak bardzo odzwierciedlił uczucia Marzeny Rogalskiej? Prezenterka dodała go do powyższego opisu w formie grafiki, na której napisano:

Twój los jest w twoich rękach. Nie pozwól, żeby ktoś decydował za ciebie.

Jest to fragment książki Marzeny Rogalskiej "Czas tajemnic. Saga o Karli Linde". Marzena pisze doskonałe romanse, obrazy, które zatrzymuje na kartkach tej trylogii, dotyczą Krakowa i Zakopanego lat 30. Książka już cieszy się wielką popularnością i jest dowodem na wszechstronność dziennikarki. A to oznacza, że rozstanie z TVP nie powstrzyma Marzeny przed realizacją zawodową. Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Koniec przyjaźni Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela? Brak komentarza do odejścia dziennikarki z TVP, a teraz kolejna afera!

Marzena przyznała, że cieszyła się na odejście z TVP i jak widać, potrzebowała tej zmiany. 

Marzena Rogalska była związana z TVP przez 12 lat. Prowadziła nie tylko "Pytanie na Śniadanie", ale także bardzo lubiany program "To był rok" czy "Zacznij od nowa".

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w Pytaniu na śniadanie uśmiechnięci
Facebook

 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
Instagram
Newsy
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia
To jedna z większych wpadek w "Pytaniu na Śniadanie"! Marzena Rogalska zapamięta ją do końca życia

Marzena Rogalska zaliczyła ostatnio wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie"! Co dokładnie się stało? Prowadząca śniadaniówkę w TVP2 chciała w pewnym momencie usiąść na hamaku... i hamak się pod nią dosłownie zawalił! Ja naprawdę tyle nie ważę. Ostatnio nawet parę kilo schudłam! - śmiała się Marzena Rogalska. O to jaką osobą na co dzień jest Marzena Rogalska i czy takich wpadek ma w swoim życiu zawodowym więcej zapytaliśmy jej koleżankę z planu - Małgorzatę Tomaszewską! Posłuchajcie, co nam powiedziała! Zobacz także:  QUIZ! Za co lubisz najbardziej gwiazdy "Pytania na Śniadanie"? Zabawne i mniej zabawne sytuacje w "Pytaniu na Śniadanie" Niestety Małgorzata Tomaszewska wspomniała też o nieprzyjemnej sytuacji... z gwoździem i Panem Ząbkiem...  Marzena Roglaska pojechała wówczas do szpitala, rana została opatrzona, a prezenterka dostała zastrzyk przeciwtężcowy. Prosiła, by nie hejtować magika. Zapewniała, że nie zrobił tego celowo. Na szczęście wtedy wszystko skończyło się dobrze.   

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews
Newsy
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska odejdą z "Pytania na śniadanie"!? TVP wydało oficjalne oświadczenie
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska podzielą los Moniki Zamachowskiej i zostaną zwolnieni z "PnŚ"? Jest oficjalne oświadczenie.

Po serii zwolnień z porannego programu TVP 2 " Pytanie na śniadanie " Super Express spekulował w weekendowym numerze gazety, że  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska również mogą odejść z programu. Popularna para prowadzących miałaby w ten sposób podzielić los Moniki Zamachowskiej, która ostatnio została zwolniona . Wcześniej z programem pożegnał się też Michał Olszański i Ida Nowakowska. Stacja zaniepokojona plotkami zdecydowała się wydać oświadczenie. Czy popularny duet nadal zostanie w "PnŚ"?  Tomasz Kammel i Marzena Rogalska żegnają się z "Pytaniem na śniadanie"? Od początku nowego sezonu widzowie "Pytania na śniadanie" musieli przygotować się na duże zmiany, nie tylko kadrowe. Nowa godzina emisji, dołączenie nowych prowadzących, pożegnanie z Michałem Olszańskim, potem zwolnienie Moniki Zamachowskiej i nowy duet prowadzących złożony z Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory  - to naprawdę sporo zmian. Teraz pojawiły się informacje, że z programem może pożegnać się jeden z najbardziej lubianych duetów, nazywany żartobliwie "Rogamel". W końcu stacja TVP odpowiedziała na plotki i napisała: W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” - poinformowała stacja TVP. Według tych informacji Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w "Pytaniu na śniadanie". Program  śniadaniowy Telewizji Polskiej rywalizuje z " Dzień dobry TVN " i może pochwalić się większą oglądalnością. W związku z tym, stale przesuwana jest godzina emisji i "PnŚ"...

Marzena Rogalska
ONS/YouTube
TV-Show
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!
Wypadek Marzeny Rogalskiej z gwoździem to fejk? Dziennikarka i jej kolega Tomasz Kammel mówią "dość"! Naprawdę ostro!

Wypadek Marzeny Rogalskiej podczas wizyty Pana Ząbka w Pytaniu na Śniadanie to odegrana scenka? Fejk? Po publikacji sugerującej, że tak jest,  dziennikarze programu TVP2 mówią "dość"!   Marzena Rogalska wydaje oświadczenie, a Tomasz Kammel nagrywa film w obronie swojej kolezanki. I nie szczędzi w nim naprawdę mocnych słów! W jednym z tabloidów ukazał się tekst sugerujący, że wypadek był sprytną mistyfikacją gościa programu - magika Pana Ząbka. Gwóźdź nawet nie drasnął dłoni Marzeny Rogalskiej (46 l.). Iluzjonista wyciągnął go po prostu z tyłu torby (ostrzem w dół!!!) i niepostrzeżenie podczepił pod dłoń dziennikarki. Ale jak widać, akcja była tak perfekcyjnie zaplanowana, że nawet prezenterka uwierzyła, że ma dziurę w dłoni - napisał "Super Express". Sugestia spowodowała mocną reakcję dziennikarzy Pytania na Śniadanie. Marzena Rogalska , choć miała już nie wracać do sprawy, dziś znów napisała na Facebooku, co o niej myśli.  Jestem dziennikarką, dla której wiarygodność, prawda i rzetelność to wartości nadrzędne. Ich się trzymam zawsze, także i w tej sprawie. Podkreślam - to był wypadek i wydarzył się na wizji. To co się stało z moją dłonią chirurg opisał: rana szarpana dochodząca do grzbietu dłoni. Po moim powrocie ze szpitala, w obecności całej redakcji Pan Ząbek przepraszał i płakał, że jego kariera jest skończona. Stanęłam w jego obronie, prosząc o mniej hejtu, a więcej wyrozumiałości. Nie rozumiem postawy Pana Ząbka, który stara się chronić swój wizerunek moim kosztem, nie mówiąc jak było naprawdę, że doszło do wypadku w PNŚ i pozwalając snuć domysły - napisała Rogalska. Jeszcze ostrzej zareagował jej kolega ze studia PnŚ, Tomasz Kammel. Nagrał film, w którym ostro odnosi się do publikacji: Wiecie co kochani koledzy (...), to jak cały team PnŚ wspierał Marzenę, jak k ierowniczka...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner