Katarzyna Cichopek w rozmowie z mediami skomentowała wiadomość, że jej były mąż wraca do "Tańca z Gwiazdami". Jak poinformował "Super Express" producenci zaprosili Marcina Hakiela do najnowszej edycji hitu Polsatu. Jeszcze kilka miesięcy temu tancerz publicznie przyznał, że nie jest gotowy na powrót do show z udziałem gwiazd, ale teraz najwyraźniej zmienił zdanie w tej kwestii! Media podały szczegóły.

Reklama

Katarzyna Cichopek wymownie o powrocie Marcina Hakiela do "Tańca z Gwiazdami"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w 2005 roku wzięli udział w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Program był wówczas emitowany na antenie TVN, a para zachwycała na parkiecie. Między tancerzem, a gwiazdą "M jak miłość" narodziło się uczucie, które niestety wygasło po kilkunastu latach. Dziś wiemy już, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już po rozwodzie i układają sobie życie u boku nowych partnerów. Po głośnym rozstaniu party wokół byłego męża gwiazdy TVP zrobiło się naprawdę głośno, a w mediach pojawiły się informacje, że produdenci chcą żeby tancerz wrócił do tanecznego show w Polsacie. Wszyscy zastanawiali się wówczas, czy Marcin Hakiel wróci do "Tańca z "Gwiazdami", ale tancerz wyznał wówczas, że nie jest jeszcze na to gotowy.

Teraz "Super Express" informuje, że producenci znów zwrócili się do Marcina Hakiela z propozycją powrotu, a ten poważnie się nad nią zastanawia. Co więcej, okazuje się, że były mąż gwiazdy TVP chciałby zasiąść w fotelu jurora.

Proponują mu rolę tancerza, a dopiero w kolejnej edycji bycia jurorem. Marcin uznał jednak, że jest już nazbyt doświadczony, żeby tylko wywijać na parkiecie i zdecydowanie woli być jurorem- w rozmowie z "Super Expressem" zdradza osoba związana z Polsatem.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pokłócili się przed szkołą ich dzieci? Polały się łzy

Instagram @marcinhakiel

Według informacji dziennika wszystko wskazuje na to, że negocjacje zakończą się pomyślnie dla Marcina Hakiela. A jak powrót byłego męża do "Tańca z Gwiazdami" oceniła Katarzyna Cichopek? Gwiazda TVP krótko i bardzo wymownie skomentowała doniesienia dotyczące Marcina Hakiela.

Zobacz także

Gratuluję i życzę powodzenia- powiedziała dla "Super Expressu".

Zobacz także: Partnerka Marcina Hakiela zdradza sekret swojej figury. Zabrała również głos ws. swojego wizerunku

Czekacie już na nową edycję show Polsatu? Przypominamy, że program najprawdopodobniej wróci na antenę jesienią. Ostatnio pojawiły się plotki, że w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" mogą pojawić się Allan Krupa i Leon Myszkowski. Myślicie, że tak sie stanie, a Marcin Hakiel będzie oceniać ich występy?

Waszym zdaniem Marcin Hakiel rzeczywiście zostanie jurorem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Reklama

Zobacz także: Partnerka Marcina Hakiela o porównaniach do Katarzyny Cichopek: "Każda z nas ma inne piękno"

Reklama
Reklama
Reklama