Marcin Hakiel o swojej obecnej sytuacji
Instagram / marcinhakiel
Newsy

Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"? "Ja jeszcze muszę ochłonąć. Dojść do siebie"

Marcin Hakiel dostał ofertę powrotu do "Tańca z Gwiazdami"! Ma jednak mieszane uczucia. Padły poruszające słowa.

Marcin Hakiel po aferze, jaka wybuchła po ogłoszeniu związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego  zdecydował się zachować dystans. Tancerz w rozmowie z "Fakt.pl" nie ukrywa, że chce "dojść do siebie" po tym wszystkim, co wydarzyło się w jego życiu prywatnym. A dlaczego odrzucił propozycję powrotu do "Tańca z Gwiazdami"?

Poznali się w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ciągle oglądają program?

Marcin Hakiel wyjaśnił, dlaczego nie planuje powrotu do "Tańca z Gwiazdami"!

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Tancerz stał się bardziej aktywny na Instagramie i udzielił kilku wywiadów, gdzie opowiedział o trudach rozstania, a po upływie czasu i terapii nie ukrywał, że czas zacząć nowy rozdział w życiu. Obecnie Marcin Hakiel znów jest szczęśliwie zakochany i w rozmowie z dziennikiem "Fakt.pl" nie ukrywa, że wcale nie spieszy mu się, aby wracać do show-biznesu, choć otrzymał takie propozycje:

Ten program zmienił moje życie. Mam wiele ciepłych wspomnień i uczuć do niego. Dostałem propozycję, żeby wrócić, ale to jest jeszcze za wcześnie. Porozmawiałem tak szczerze z reżyserką, że to chyba nie jest ten moment. Ja jeszcze muszę ochłonąć po tym wszystkim. Dojść do siebie - powiedział Marcin Hakiel w rozmowie z dziennikiem "Fakt.pl"

Marcin Hakiel w eleganckiej stylizacji
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nowe zdjęcie i zaskoczył wyznaniem: "Czasami zastanawiam się..."

Tancerz nie ukrywa, że cały czas rozwija swoją szkołę tańca i to na tym skupia się zawodowo, choć udział w tanecznym show zmienił jego życie. W końcu to w "Tańcu z Gwiazdami" poznał Katarzynę Cichopek.

Mamy dalsze plany rozwojowe, nawet już rozmawiamy nad lokalami w kilku kolejnych dzielnicach. (...) Najbliżej mi do tego tanecznego przedsiębiorcy. (...) — dodaje Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel z tajemniczą kobietą
Instagram / marcinhakiel

Marcin Hakiel dodaje też wprost, że teraz skupia się na tym, aby odzyskać dawny rytm dnia i normalne życie. Udział w kolejnych programach i życie w blasku fleszy z pewnością by tego nie ułatwiało. 

Staram się żyć tak, żeby to szczęście po prostu było w moim życiu, bo w dużej mierze od nas zależy. Moim marzeniem jest tak żyć normalnie, żeby to trochę wszystko się tak uspokoiło. Lubię takie normalne życie, rytm życia, rytm dnia. Myślę, że tak to jest moje marzenie. - podsumowuje na koniec tancerz w rozmowie z Fakt.pl

 

Marcin Hakiel przerywa milczenie
AKPA
Newsy
Marcin Hakiel przerywa milczenie! Marzy o spokoju. Zdradził też, co daje mu największe szczęście
Marcin Hakiel udzielił pierwszego wywiadu po tym, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili swój związek: "Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło"

Marcin Hakiel pierwszy raz zabrał głos odkąd Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ujawnili swój związek. Nie da się ukryć, że atmosfera wokół całej tej trójki od paru tygodni jest naprawdę gorąca. Tancerz w nowym wywiadzie nie ukrywa, że powoli ma dość zamieszania: Moim marzeniem jest tak żyć normalnie - mówi choreograf w rozmowie z "Faktem". Co jeszcze zdradził? Marcin Hakiel: "Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło" Marcin Hakiel, tuż po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, był bardzo aktywny w sieci i zdecydowanie częściej zabierał głos w tej sprawie, mówiąc m.in. o zdradach czy swojej terapii. Udzielił także szczerego wywiadu Oli Kwaśniewskiej w "Mieście kobiet" w TVN Style, choć sama dziennikarka wolałaby chyba o tym zapomnieć... Zobacz także:  Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela Od pewnego momentu Marcin Hakiel milczy, skupiając się głównie na pracy, dzieciach oraz nowej partnerce . Powstrzymał się także od komentowania związku byłej już żony z Maciejem Kurzajewskim. Dlaczego? W rozmowie z "Fakt.pl" gwiazdor zdradza, że chciałby mieć po prostu... spokój. Zapytany o największe marzenie odpowiedział: Moim marzeniem jest tak żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia. Myślę, że to jest moje marzenie. Marcin Hakiel zdradził również, co w tym momencie daje mu największe szczęście: Na pewno dzieci, na pewno praca, przyjaciele. Ostatnio doceniam też czas sam ze sobą, czyli gdy po prostu mogę zrobić sobie herbatę i przeczytać dobrą książką - mówi Hakiel, nie chcąc zdradzać nic na temat swojej nowej dziewczyny. Marcin Hakiel sporo pracuje, dlatego korzysta z pomocy niani, która czasami zajmuje się jego dziećmi,...

Marcin Hakiel jurorem w Tańcu z Gwiazdami?
East News, mat. prasowe
TV-Show
Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wróci do "Tańca z Gwiazdami?! Wymowna odpowiedź 
Marcin Hakiel po latach wróci do "Tańca z Gwiazdami"?! Jego wypowiedź dalej wiele do myślenia. Propozycja padła! Wykorzystał okazję?

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wróci do "Tańca z Gwiazdami"? Tancerz nie ukrywa, że taka propozycja padła. Były mąż aktorki udzielił wymownej odpowiedzi w kwestii swojego powrotu do najpopularniejszego tanecznego show w Polsce. Jego historia zatoczy koło?  Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami"?  Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela do dziś emocjonuje internautów. Małżonkowie musieli zmierzyć się z oceniającymi komentarzami ze strony fanów, w końcu od niemalże 17 lat, obserwowali, jak rozwija się ich uczucie. Byli już małżonkowie poznali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" . Tancerz wziął udział w kilku edycjach, później odszedł z show, zajmując się własnym rozwojem zawodowym, otwierając własne szkoły tańca, które prowadził wraz z Katarzyną Cichopek . Czyżby historia właśnie miała zatoczyć koło, a Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zdecyduje się na powrót do programu? Aktualnie ma doskonale prosperującą szkołę, a niedługo otworzą się placówki w nowych lokalizacjach.  Marcin Hakiel w rozmowie z Plejadą zapewnił, że nie wróci do "Tańca z Gwiazdami" w roli tancerza, chociaż tuż po rozstaniu z Katarzyną Cichopek pojawiła się taka propozycja. Przyznał, że odmówił z powodów zobowiązań zawodowych i niedawnej kontuzji. Jednak okazuje się, że jego udział w "Tańcu z Gwiazdami' wcale nie jest wykluczony! Zdradził szczegół, który może zaskoczyć widzów!  Zobacz także:  Marcin Hakiel ma nową pasję. Nie jest sam! Kto mu towarzyszy? Skoro nie jako tancerz, to może Marcin Hakiel wróci do "Tańca z Gwiazdami" jako nowy juror? W rozmowie z Plejadą, były mąż Katarzyny Cichopek nie unikał odpowiedzi na to pytanie, jednak...

Marcin Hakiel o Katarzynie Cichopek
Instagram / marcinhakiel
Newsy
Marcin Hakiel w wywiadzie wspomina o Katarzynie Cichopek. Co powiedział o byłej żonie?
Marcin Hakiel znów zabrał głos po rozwodzie z Katarzyną Cichopek i poruszył temat terapii, swoich dzieci. Tancerz mówi wprost o przyszłości. Katarzyna Cichopek skomentuje słowa byłego męża?

Marcin Hakiel do niedawna trzymał się z dala od kontrowersji, jakie wywołał związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Były mąż aktorki deklarował jednoznacznie, że chce odzyskać spokój w swoim życiu, ale zdecydował się zrobić mały wyjątek i znów udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swojej rodzinie, terapii i Katarzynie Cichopek. Aktorka skomentuje słowa byłego męża? Marcin Hakiel w wywiadzie wspomina o Katarzynie Cichopek i terapii Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek i głośnego oświadczenia, które zapoczątkowało prawdziwą medialną burzę, nie ukrywał, że to dla niego trudny rok. Obecnie para jest już po rozwodzie i każde z nich układa sobie życie u boku nowych partnerów, starając się nie komentować kontrowersji wokół ich relacji.  Marcin Hakiel po rozstaniu zdecydował się na terapię, którą nadal kontynuuje, co zdradził właśnie w rozmowie z "Twoim Imperium". Tancerz przyznał, że teraz skupia się na tym, co przyniesie mu życie: Nie ukrywam, że jestem od dłuższego czasu na terapii. Ten rok był bardzo burzliwy, choć mam takie poczucie, że wszystko dzieje się po coś. Trzeba akceptować to, co nam los przynosi. Istotne nie jest to, co się nam przydarzyło, ale to, co z tym zrobimy. - powiedział Marcin Hakiel w rozmowie z "Twoim Imperium". Tancerz mówi wprost, że nie chce rozpamiętywać tego, co było, ale ruszył do przodu i chce być dobrym człowiekiem. Co więcej, Marcin Hakiel dodaje też, że szanuje swoją byłą żonę i być może dlatego nie zabiera głosu w sprawie kontrowersji wokół jej relacji z Maciejem Kurzajewskim . Ja postanowiłem, że będę żył dalej, nie chcę rozpamiętywać tego, co było, szanuję mamę swoich dzieci i chcę być dobrym człowiekiem - dodaje wymownie Marcin Hakiel, zabierając głos w sprawie byłej żony.  Zobacz...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik