Małgorzata Rozenek żałuje rozwodu
ONS

Program Rozenek ma słabą oglądalność. Lepiej wypada show rywalki

Małgorzata Rozenek żałuje rozwodu
ONS

Małgorzata Rozenek, niekwestionowana gwiazda TVN-u w ostatnim czasie nie może narzekać na brak popularności. Właśnie trwa emisja "Bitwy o dom", gdzie jest jurorką, jej związek z Radkiem Majdanem kwitnie, a ona sama podpisała niedawno kontrakt z dużą polską firmą zajmującą się produkcją środków czystości. Przypomnijmy: Małgorzata Rozenek zagra w reklamie. Co będzie promowała? 

Duża liczba obowiązków oraz chęć skupienia się na najbliższych sprawiła, że Rozenek oraz jej stacja zdecydowali się zrezygnować z wiosennej edycji "Perfekcyjnej Pani Domu", dzięki której zdobyła popularność. Okazuje się jednak, że nie była to dobra decyzja. Jedyny program z udziałem gwiazdy, czyli wspomniana "Bitwa o dom", nie radzi sobie najlepiej.

Zobacz: Rozenek dla Radka Majdana zmieniła swoje życie

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, jest on najrzadziej wybieraną pozycją w środowe wieczory, a TVN zajmuje ostatnie miejsce wśród największych stacji w Polsce. Zdecydowanie lepiej radzi sobie emitowany w tym samym czasie "Top Chef" z Ewą Wachowicz gromadzący o ponad 100 tysięcy widzów więcej. W porównaniu do ubiegłego roku, kiedy stacja transmitowała "Top Model" wyniki są niższe o ponad 1 milion widzów - program Rozenek wybiera średnio 1,22 mln widzów, podczas gdy rywalizację modelek oglądało wtedy ponad 2 miliony.

Oglądacie "Bitwę..."?

Związek Radka i Małgorzaty Rozenek kwitnie:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00