Małgorzata Rozenek w białych spodniach i w beżowej marynarce

Wiemy, z kim Małgorzata Rozenek jedzie do Azji w "Azja Express"! Będzie to dla niej bardzo bliska osoba!

Małgorzata Rozenek w białych spodniach i w beżowej marynarce

Małgorzata Rozenek zgodziła się wziąć udział w programie TVN Azja Express, który poprowadzi Agnieszka Szulim. Ale chyba dużym argumentem, który zadecydował, że się zdecydowała na miesięczny wyjazd do Azji był fakt, z kim tam pojedzie i będzie walczyć o przetrwanie. Jak się dowiedziało Party.pl, Rozenek wystąpi w parze z ukochanym narzeczonym Radosławem Majdanem. Jak na razie wiadomo, że w programie wystąpi też Agnieszka Włodarczyk, która pojedzie z Marią Konarowską. O co chodzi w show?

 

"Azja Express"  (robocza nazwa Orient Express) to zagraniczny format, w którym osiem par składających się z gwiazd w ekstremalnych warunkach musi dostać się z jednego miasta do kolejnego. Nie będą mieli pieniędzy (jedynie euro dziennie na głowę), telefonów czy środków transportu. Wszystko będą musieli załatwić swoim urokiem osobistym lub odpracować często w języku, którego nie znają. Czy Rozenek i Majdan wykażą się zaradnością, by przetrwać i nie odpaść z show Azja Express? Przekonamy się już niebawem, bo wyjazd tuż, tuż... Jedno jest pewne Małgosia Rozenek przyciągnął widzów, bo to największa gwiazda TVN i chyba każdy chce zobaczyć jak perfekcyjnie sobie poradzi w trudnych warunkach.

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk wystąpi w nowym show TVN Orient Express!

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już przygotowują się do wspólnego wyjazdu do Azji.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Facebook

Małgorzata Rozenek trenuje też z trenerką personalną.

Małgorzata Rozenek ćwiczy z trenerką, Lidią Wierzbowską

 

Czy będziecie oglądać jak Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zmagają się w Azji z przeciwnościami losu w programie Azja Express?

Małgorzata Rozenek w niebieskim garniturze, Radosław Majdan

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13