Magda Gessler Magda Gessler Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach Magda Gessler
Magda Gessler
ONS
1/5
Magda Gessler
ONS

 

Właścicielka restauracji, w której Magda Gessler przeprowadzała "Kuchenne rewolucje" teraz oskarża gwiazdę TVN! Ostatni odcinek show przyniósł widzom ogromne emocje. Magda Gessler pojawiła się w małym bistro w "La Papilon Noir" w Katowicach, gdzie doszło do zaskakujących wydarzeń. Po tym, jak właścicielka restauracji usłyszała, że w jej kuchni jest brudno, wyszła oburzona i nie chciała dłużej rozmawiać z Magdą Gessler. Pomimo niezbyt udanego początku rewolucji,  gwiazda TVN zabrała się za przygotowywanie  uroczystej kolacji do której ostatecznie nie doszło ponieważ... została wyrzucona z restauracji!

Proszę zamknąć drzwi z drugiej strony, do widzenia- Magda Gessler usłyszała od właścicielki restauracji. 

Po odcinku na profilu Magdy Gessler na Facebooku zawrzało. Internauci ostro krytykowali zachowanie Justyny, właścicielki bistro. Ta jednak postanowiła odpowiedź na hejt internautów a przy okazji zaatakowała gwiazdę TVN! 

 

Zobaczcie, co napisała właścicielka restauracji! Wpis znajdziecie na następnej stronie.

 

Zobacz także: MAGDA GESSLER SCHUDŁA? O TYM ZDJĘCIU MÓWIĄ WSZYSCY!

2/5
Magda Gessler
ONS

 

Pani Magdo, dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne niby gary porównuje Pani do mojego odbytu, czy pochwy...? Albo ten, w którym Pani stwierdza, że może na ulicy coś zarobię, skoro w swojej restauracji nie potrafię? Dobrze, że chociaż my dwie wiemy jak było? - pod zdjęciem Magdy Gessler  na Facebooku napisała właścicielka restauracji.

Również Magda Gessler skomentowała wczorajszy odcinek "Kuchennych rewolucji". Jak? Sprawdźcie na następnej stronie.

3/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

 

Kochani ... zawsze trzeba dobrze ocenić sytuacje .. miec dystans .. ludzie sa różni No coz tak jak u lekarza ... trzeba próbować pomoc 👠👠👠👠👠👟👠👟👟👟👟👟👠👟🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🐃🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋- napisała Magda Gessler. 

 

Portal natemat.pl skontaktował się z właścicielką restauracji. Zobaczcie jak skomentowała wczorajszy odcinek "Kuchennych rewolucji"!

4/5
Magda Gessler o Kuchennych rewolucjach

 

To, że byłam w programie telewizyjnym, wcale nie oznacza, że jestem celebrytką. Chcę, żeby ten cyrk się już skończył - w rozmowie z natemat.pl powiedziała właścicielka restauracji. 

5/5
Magda Gessler
ONS

 

Zobaczcie, co wydarzyło się w programie "Kuchenne rewolucje"!