"Love Island 4" Widzowie mają pierwszych faworytów: "Idealnie do siebie pasują" 
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show

"Love Island 4" Widzowie już wybrali najlepiej dobraną parę: "Idealnie do siebie pasują" 

"Love Island. Wyspa miłości" rozpoczął się z przytupem, a widzowie zakochali się już w jednej parze! Kto ich zdaniem tworzy najbardziej zgrany duet? Sprawdźcie!

"Love Island. Wyspa Miłości" znowu na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że każdy sezon miłosnego show wzbudza ogromne emocje, a internauci chętnie komentują go w sieci. Już po pierwszym odcinku można zauważyć, że nowi uczestnicy nieźle namieszają. W poniedziałkowy wieczór pierwsze pary: Paulinę i Wiktora, Angelikę i Jędrka, Magdę i Kacpra, Andzię i Andrzeja. Widzowie już wybrali duet który ich zdaniem ma wielkie szanse na miłość! 

Zobacz także: "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują?

"Love Island": Ania i Włodek w naszym wielkim TEŚCIE ZGODNOŚCI PARY! Jak wypadli?

"Love Island 4": Pierwsi faworyci programu 

4. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" zaczął się inaczej niż poprzednie. Jako pierwsi do luksusowej hiszpańskiej willi weszli mężczyźni i zdradzili swoje typy wymarzonych kobiet. Natomiast to do uczestniczek należało dobranie się w pary. Już po pierwszych rozmowach można zauważyć, że nie wszyscy się dopasowali. Chyba najbardziej niezadowolona była 22-letnia Angelika, która na początku rozmowy powiedziała Jędrkowi, że uwielbia mężczyzn z tatuażami "od góry do dołu" i kocha imprezować, za co widzowie show ostro ją skrytykowali.

Takie zwierzenia nie spodobały się także Jędrkowi, nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego show uznali ten duet jako najgorzej dobrany.

- Idą tatuaże, Jędrek jedzie do domu

- Ta Angelika to jakby z innego świata była

- Angeliki mam dość już po pierwszym odcinku. 🙆 Jędrek też nie wydaje się ciekawym facetem...

-Angelika i Jędrek dwa różne światy, ona jeszcze musi się wyszaleć, imprezy, te sprawy - komentują fani "Love Island" na oficjalnym instagramowym koncie programu.

Angelika i Jędrek są parą w Love Island 4
Instagram @loveislandwyspamilosci

Zobacz także:  "Love Island": Widzowie bezlitośni dla Kacpra i Jędrka! "Masakra jakaś". Za co im się dostało?

Okazuje się, że choć Angelica i Jędrek zostali okrzyknięci najsłabiej dobranym duetem, to widzowie Polsatu już wieszczą jednej parze prawdziwe uczucia. Mowa o Paulinie i Wiktorze!

"Love Island 4": Paulina i Wiktor najlepiej dobraną parą programu

Natomiast najbardziej faworyzowaną parą jest uznana za najpiękniejszą uczestniczkę show - Paulina Szczuc oraz ciemnooki przystojniak Wiktor Biernacki, którzy od razu przypadli sobie gustu. Już po pierwszej rozmowie te dwójki można zauważyć, że świetnie się dogadują, a Wiktor jest bardzo zadowolony ze swojej pary. 

- Paulina i Wiktor, póki co najfajniejsi 

- Paula i Wiktor to nowe piękności

- Paulina i Wiktor jak z obrazka! 

- Paulina i Wiktor idealnie pasują do siebie - piszą widzowie na Instagramie. 

Paulina i Wiktor są parą w Love Island
Instagram @loveislandwyspamilosci

Z kolei faworytką z dziewczyn została Klaudia. Dziewczyna dostała mnóstwo komplementów w sieci, a internauci uważają, że jest najbardziej naturalną i najsympatyczniejszą uczestniczką 4. edycji "Love Island".

Klaudia bardzo pozytywna i bez maniery księżniczki, super dziewczyna!

Klaudia i Adrian fajnie się dogadują

Klaudia super babka - oceniają widzowie.

Love Island 4: Klaudia Gronowska
Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4": czym na co dzień zajmują się Paula, Magda i Andzia z nowej edycji show?

Polsat wyemitował dopiero pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości", więc jeszcze wszystko może się zmienić. Porównując poprzednie sezony, prawie żadna z par nie dobrała się idealnie już podczas pierwszego parowania. 

A który duet według was jest najlepiej dobrany?

Mat. prasowe

Kacper i Jędrek z "Love Island"
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Widzowie bezlitośni dla Kacpra i Jędrka! "Masakra jakaś". Za co im się dostało?
Czwarta edycja "Love Island" ledwo wystartowała, a już wiele emocji wśród fanów show w szczególności wywołali dwaj uczestnicy! Wygląda na to, że już podpadli internautom! Dlaczego?

Widzowie czekali na ten moment wiele miesięcy! W końcu w poniedziałek 30 sierpnia ruszyła nowa edycja "Love Island". Poznaliśmy nowych uczestników, którzy przez najbliższe tygodnie, będą szukać miłości w programie. Choć za nami dopiero pierwszy odcinek show, to jednak ten już dostarczył fanom "Love Island" wiele emocji. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat nowych uczestników - znajdziemy wśród nich wiele komplementów, ale także trochę krytyki. W szczególności oberwało się Kacprowi i Jędrkowi! Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują? "Love Island": Kacper i Jędrek w ogniu krytyki internautów Już po raz czwarty na antenie telewizji Polsat, widzowie mogą śledzić najbardziej gorące randkowe show, czyli program "Love Island". Piękne singielki i przystojni single spotkali się już w zjawiskowej nowej willi, położonej tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. W bajkowej scenerii hiszpańskiej Andaluzji, uczestnicy przez kolejne 6 tygodni będą próbowali znaleźć prawdziwą miłość i wygrać 100 tysięcy złotych! W miłosnych zmaganiach uczestnikom towarzyszyć będzie niezastąpiona prowadząca,  Karolina Gilon . W pierwszym odcinku 4. edycji show już mogliśmy zauważyć pewną zmianę. Dotychczas to panowie jako pierwsi dokonywali wyboru partnerek, a tym razem decydujący głos należał do pań. Oczywiście fani na bieżąco komentowali pierwszy odcinek "Love Island" w social mediach, dzięki czemu możemy zauważyć, że uczestniczki zebrały naprawdę sporo pochwał, a ulubioną parą fanów show na ten moment są Paulina i Wiktor! Zobacz także:  "Love Island 4": Znamy pierwsze pary nowej edycji!...

"Love Island 4": Angelica w ogniu krytyki internautów
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island 4": widzowie nie zostawili na Angelice suchej nitki: "płytka jak kałuża"
Widzowie 4. edycji "Love Island" już mają pierwsze sympatie i antypatie. Najbardziej oberwało się jednak Angelice. Czym aż tak rozwścieczyła fanów miłosnego show?

Za nami premierowy odcinek 4. edycji "Love Island. Wyspa miłości", w którym widzowie Polsatu nie tylko poznali pierwszych "islanderów" o imponującej aparycji, ale też byli świadkami pierwszego parowania uczestników. To właśnie ta ceremonia oraz następujące po niej poważne rozmowy bohaterów miłosnego show sprawiły, że sympatycy programu już wyrobili sobie zdanie na temat graczy. Co ciekawe, jedna z piękności wyjątkowo podpadła widzom już po pierwszym odcinku. Mowa o blondwłosej piękności - Angelice. Na instagramowym koncie "Love Island" internauci są dla niej bezlitośni. Czym aż tak ich rozwścieczyła? "Love Island 4" - widzowie hejtują Angelicę Fani miłosnego hitu Polsatu po długiej przerwie mogli na nowo śledzić najbardziej gorące randkowe show i przygody nowych bohaterów. Piękne singielki i przystojni single spotkali w nowej, zjawiskowej willi, położonej nad brzegiem Morza Śródziemnego. W bajkowej scenerii hiszpańskiej Andaluzji, uczestnicy przez kolejne 6 tygodni będą rywalizować o sławę, miłość oraz główną nagrodę w postaci  100 tysięcy złotych! W miłosnych zmaganiach uczestnikom towarzyszyć będzie niezastąpiona prowadząca,  Karolina Gilon . Premierowy odcinek 4. edycji "Love Island" już od pierwszych minut rozpalił widzów do czerwoności. Nowością jest nie tylko jeszcze większa i bardziej luksusowa willa "islanderów", ale też fakt, że po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Wyspy miłości", to panie wybierały panów . Pewność siebie i charyzma dziewcząt sprawiła, że fani "Love Island" nie omieszkali na bieżąco komentować w sieci premierowego odcinka, a także typować partnerów, którzy ich zdaniem są najbardziej zgrani. Widzowie jednogłośnie stwierdzili,...

Pierwsze pary w Love Island 4 - Klaudia i Adrian, Paulina i Wiktor
Instagram @loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island 4": Znamy pierwsze pary nowej edycji! Jedna z uczestniczek sporo namieszała
Tym razem wybór należał do pań! Pierwsze pary czwartej edycji "Love Island" właśnie powstały, jednak wygląda na to, że niektórzy mają zamiar trochę namącić.

Pierwszy odcinek 4. edycji "Love Island" wzbudził spore emocje, a my musimy przyznać, że uczestnikom kontrowersyjnego, randkowego show nie brakuje charakteru! Kiedy na Wyspie Miłości pojawili się już wszyscy panowie, przyszedł czas na wejście Karoliny Gilon i przestawienie pięknych uczestniczek! Jak się okazuje, tym razem to płeć piękna miała decydujący głos, a dziewczyny już od samego początku postanowiły grać ostro i wygląda na to, że jedna z nich zdecydowanie lubi rywalizować. Poznajcie pierwsze pary "Love Island 4"! Pierwsze pary w "Love Island 4" Kto z nich podzieli los Mateusza i Caroline, czy Walerii i Piotrka, a kto skończy jak Stella i Piotr, lub opuści Wyspę Miłości bez pary? Uczestniczy czwartej edycji "Love Island" są otwarci i żądni przygód, a niektórzy nie ukrywają, że w ich życiu nadeszła pora na poznanie drugiej połówki i poważny związek! Ci single zrobili na sobie prawdziwe wrażenie, jednak, czy obecne pary przetrwają z bliższym poznaniem?  Kiedy Paulina pojawiła się na Wyspie Miłości, uczestnicy nie mogli oderwać od niej wzroku i choć ta już wybrała swojego partnera, uczestnicy otwarcie mówią, że Paulina zdecydowanie bardzo ich interesuje! Do tej piękności wystąpiło aż trzech panów, jednak jej uwagę natychmiast przykuł Wiktor!  Zobacz także:   "Love Island 4": czym na co dzień zajmują się Paula, Magda i Andzia z nowej edycji show? Klaudia zdecydowanie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak czy jej wybór okaże się słuszny? Bez dłuższego zastanowienia dziewczyna postanowiła na Andrzeja i właśnie z nim postanowiła stworzyć parę w "Love Island 4"! Jak się okazuje... nie na długo! Tuż po Klaudii na Wyspie Miłości pojawiła się Angelika. Blondynka zdecydowanie wyróżnia się mocnym...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak