"Love Island. Wyspa Miłości" znowu na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że każdy sezon miłosnego show wzbudza ogromne emocje, a internauci chętnie komentują go w sieci. Już po pierwszym odcinku można zauważyć, że nowi uczestnicy nieźle namieszają. W poniedziałkowy wieczór pierwsze pary: Paulinę i Wiktora, Angelikę i Jędrka, Magdę i Kacpra, Andzię i Andrzeja. Widzowie już wybrali duet który ich zdaniem ma wielkie szanse na miłość!

Reklama

Zobacz także: "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują?

"Love Island 4": Pierwsi faworyci programu

4. sezon "Love Island. Wyspa Miłości" zaczął się inaczej niż poprzednie. Jako pierwsi do luksusowej hiszpańskiej willi weszli mężczyźni i zdradzili swoje typy wymarzonych kobiet. Natomiast to do uczestniczek należało dobranie się w pary. Już po pierwszych rozmowach można zauważyć, że nie wszyscy się dopasowali. Chyba najbardziej niezadowolona była 22-letnia Angelika, która na początku rozmowy powiedziała Jędrkowi, że uwielbia mężczyzn z tatuażami "od góry do dołu" i kocha imprezować, za co widzowie show ostro ją skrytykowali.

Takie zwierzenia nie spodobały się także Jędrkowi, nic więc dziwnego, że sympatycy miłosnego show uznali ten duet jako najgorzej dobrany.

- Idą tatuaże, Jędrek jedzie do domu

- Ta Angelika to jakby z innego świata była

- Angeliki mam dość już po pierwszym odcinku. ???? Jędrek też nie wydaje się ciekawym facetem...

-Angelika i Jędrek dwa różne światy, ona jeszcze musi się wyszaleć, imprezy, te sprawy - komentują fani "Love Island" na oficjalnym instagramowym koncie programu.

Instagram @loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island": Widzowie bezlitośni dla Kacpra i Jędrka! "Masakra jakaś". Za co im się dostało?

Zobacz także

Okazuje się, że choć Angelica i Jędrek zostali okrzyknięci najsłabiej dobranym duetem, to widzowie Polsatu już wieszczą jednej parze prawdziwe uczucia. Mowa o Paulinie i Wiktorze!

"Love Island 4": Paulina i Wiktor najlepiej dobraną parą programu

Natomiast najbardziej faworyzowaną parą jest uznana za najpiękniejszą uczestniczkę show - Paulina Szczuc oraz ciemnooki przystojniak Wiktor Biernacki, którzy od razu przypadli sobie gustu. Już po pierwszej rozmowie te dwójki można zauważyć, że świetnie się dogadują, a Wiktor jest bardzo zadowolony ze swojej pary.

- Paulina i Wiktor, póki co najfajniejsi

- Paula i Wiktor to nowe piękności

- Paulina i Wiktor jak z obrazka!

- Paulina i Wiktor idealnie pasują do siebie - piszą widzowie na Instagramie.

Instagram @loveislandwyspamilosci

Z kolei faworytką z dziewczyn została Klaudia. Dziewczyna dostała mnóstwo komplementów w sieci, a internauci uważają, że jest najbardziej naturalną i najsympatyczniejszą uczestniczką 4. edycji "Love Island".

Klaudia bardzo pozytywna i bez maniery księżniczki, super dziewczyna!

Klaudia i Adrian fajnie się dogadują

Klaudia super babka - oceniają widzowie.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 4": czym na co dzień zajmują się Paula, Magda i Andzia z nowej edycji show?

Polsat wyemitował dopiero pierwszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości", więc jeszcze wszystko może się zmienić. Porównując poprzednie sezony, prawie żadna z par nie dobrała się idealnie już podczas pierwszego parowania.

Reklama

A który duet według was jest najlepiej dobrany?

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama