Widzowie czekali na ten moment wiele miesięcy! W końcu w poniedziałek 30 sierpnia ruszyła nowa edycja "Love Island". Poznaliśmy nowych uczestników, którzy przez najbliższe tygodnie, będą szukać miłości w programie. Choć za nami dopiero pierwszy odcinek show, to jednak ten już dostarczył fanom "Love Island" wiele emocji.

Reklama

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat nowych uczestników - znajdziemy wśród nich wiele komplementów, ale także trochę krytyki. W szczególności oberwało się Kacprowi i Jędrkowi! Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: "Love Island 4": Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji! Kim są i czym się zajmują?

"Love Island": Kacper i Jędrek w ogniu krytyki internautów

Już po raz czwarty na antenie telewizji Polsat, widzowie mogą śledzić najbardziej gorące randkowe show, czyli program "Love Island". Piękne singielki i przystojni single spotkali się już w zjawiskowej nowej willi, położonej tuż nad brzegiem Morza Śródziemnego. W bajkowej scenerii hiszpańskiej Andaluzji, uczestnicy przez kolejne 6 tygodni będą próbowali znaleźć prawdziwą miłość i wygrać 100 tysięcy złotych! W miłosnych zmaganiach uczestnikom towarzyszyć będzie niezastąpiona prowadząca, Karolina Gilon.

W pierwszym odcinku 4. edycji show już mogliśmy zauważyć pewną zmianę. Dotychczas to panowie jako pierwsi dokonywali wyboru partnerek, a tym razem decydujący głos należał do pań. Oczywiście fani na bieżąco komentowali pierwszy odcinek "Love Island" w social mediach, dzięki czemu możemy zauważyć, że uczestniczki zebrały naprawdę sporo pochwał, a ulubioną parą fanów show na ten moment są Paulina i Wiktor!

Zobacz także
Instagram @loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island 4": Znamy pierwsze pary nowej edycji! Jedna z uczestniczek sporo namieszała

Jednak wśród wielu pochwał, pojawiły się również głosy krytyki, w szczególności do dwóch uczestników - Kacpra i Jędrka! Wygląda na to, że nie zrobili zbyt dobrego wrażenia na fanach, którzy zarzucili im między innymi zbytnie "cwaniakowanie".

- Jak na razie tylko Kacper mnie irytuje

- Jędrek odpadnie jako pierwszy????

- Weźcie już tego Jędrka ????????????

- Kacper.. Hmm nieee, dziwny jakiś trochę

- Panowie do wymiany, masakra jakaś

- Kacper żenada. Cwaniak jeden - piszą fani.

Mat. prasowe
Reklama

A Wy, co sądzicie o nowych uczestnikach? Słusznie oberwało się Kacprowi i Jędrkowi? Jedno jest pewne - warto dać szansę wszystkim, bo to dopiero początek programu i jeszcze wiele rzeczy z pewnością zaskoczy widzów! Premierowe odcinki "Love Island" codziennie (z wyjątkiem sobót), o godzinie 22:10 na antenie telewizji Polsat!

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama