Paulina i Andrzej są parą w "Love Island"
Instagram/loveislandwyspamilosci
TV-Show

"Love Island 4": Widzowie wściekli na Paulinę: "On chce z nią związku, ona chce opalanka"

Paulina z "Love Island 4" nadal jest zdystansowana do Andrzeja. Widzowie już ją przejrzeli: "Otwórz oczy, ona jest fałszywa na maksa".

Paulina z "Love Island" to jedna z najpiękniejszych uczestniczek show. Widzowie mieli nadzieję, że będzie jedną z najciekawszych osobowości w show, a stało się jednak... odwrotnie! Paulina nie potrafi otworzyć się na żadnego mężczyznę na wyspie. Widzowie mają już dość jej zachowania i uważają, że okłamuje Andrzeja, byle tylko dość do finału. 

Zobacz także: "Love Island": Adrian rozczarował internautów. W sieci pojawiły się ostre komentarze! 

Czy będą nowe edycje "Rolnik szuka żony", "40 kontra 20", czy "Love Island". Zobaczcie!

Paulina z "Love Island" oszukuje Andrzeja? 

Paulina z "Love Island" na początku była z Wiktorem. Karolina Gilon za każdym razem, kiedy odwiedzała willę mówiła, że razem wyglądają jak z obrazka. W pewnym momencie mężczyzna się zdenerwował, że cały czas się stara, a Paulina nic od siebie nie daje: podczas jednego z przeparowań wybrał więc Magdę, zaś Paulinę Jurek, który dopiero co wszedł do willi.

No cóż, sama jest sobie winna,

Oj Paulinka, Paulinka. Z ulubionej uczestniczki programu spadłaś dla mnie na samo dno...

Ta jej gra aż parzy oczy

Najbardziej fałszywa osoba w tej edycji... i strasznie mecząca - grzmiali wówczas widzowie. 

Magda i Wiktor z Love Island 4
mat. prasowe

Wydawało się, że Paulina otworzy się na przystojnego Hiszpana, ale nic z tego... Kiedy zaś  zaczął adorować ją Andrzej, tym bardziej nie potrafiła okazać uczuć. Islanderka cały czas powtarzała "nie wiem", aż w końcu przypięto jej łatkę "panna nie wiem". Po naciskach ze strony uczestników, w końcu podjęła decyzję, że wybiera Andrzeja, ale nie powiedziała mu wprost, że coś z tego będzie. 

Zobacz także: "Love Island 4": Internauci miażdżą Paulinę po rozstaniu z Wiktorem! 

Andrzej z odcinka na odcinek coraz bardziej zaczął się angażować w relacje z Pauliną. Niestety, kobieta nadal nie odwzajemnia uczuć. Widzowie nie mogą patrzeć, jak wykorzystuje wyspiarza: 

Andzia jest przynajmniej szczera i powiedziała, że nic z tego nie będzie z Arkiem, a Paulinka i Angelika kręcą i kręcą, udają, że może coś z tego być, ten Andrzej to się chyba załamie po programie, bo Paulina z nim na pewno nie będzie

Paulina, czemu zgłosiłaś się do Love Island? Paulinka: nie wiem

Paulinka z Andrzejem do kryjówki, niech mu w końcu pokaże, co wie. Będzie uciekać stamtąd

Sorki, ale Andrzej zachowujesz się jakby naprawdę nie widział obojętności Paulinki... myślę sobie, że będzie to bardzo bolesne rozczarowanie, szczególnie gdy przeczyta komentarze

Otworz oczy, ona jest falszywa na maxa 

On chce z nią związku, ona chce jak najdłuższego opalanka w willi

Paulina okłamuje Andrzeja?
Instagram/loveislandwyspamilosci

Zobacz także: "Love Island" Widzowie są podzieleni co do Arka i Aleksandry: "Nie za szybko zapomniał o Andzi?"

Paulina nie ukrywa, że czasami "samej jest jej ciężko się zrozumieć". Nie raz wspomina, że brakuje jej rodziny, która potrząsnęłaby nią i dałaby jej pomocne rady. 

Zadbaj o swoją formę! Wykorzystaj do Sportisimo kod rabatowy i zaopatrz się we wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać swój ulubiony sport!

Paulina i Jurek z Love Island 4 leżą na łóżku
Mat. prasowe

Paulina i Andrzej są parą w "Love Island"
Instagram/loveislandwyspamilosci
TV-Show
"Love Island": Paulina rzuciła Andrzeja i chce wybrać Mateusza. Fani: "Kolejna ofiara Paulinki..."
Internauci ostro podsumowali decyzję Pauliny z "Love Island"! "Chłopie uciekaj od tej ,,nie wiem" jak najdalej" - ostrzegają Mateusza fani. Słusznie?

Zachowanie Pauliny z "Love Island" oburzyło fanów programu! Piękna blondynka złamała serce Andrzejowi, a teraz chce być w parze z nowym uczestnikiem. W ostatnim odcinku wielkiego hitu Polsatu Paulina powiedziała Mateuszowi, że chciałaby go bliżej poznać, a to nie spodobało się internautom. W sieci pojawiło się mnóstwo bardzo ostrych komentarzy. Widzowie mają już dość zachowania Pauliny! Paulina z "Love Island" chce być w parze z Mateuszem Paulina z "Love Island" od początku czwartej edycji już kilka razy próbowała nawiązać bliską relację z uczestnikami programu. Początkowo była w parze z Wiktorem, który był nią wyraźnie zauroczony. Niestety, ich relacja nie rozwijała się i definitywnie zakończyła, kiedy w willi pojawił się Jurek. Nowy uczestnik zdecydował, że chce być w parze z Pauliną. Już kilka dni później do Pauliny zbliżył się Andrzej, a uczestniczka ostatecznie zdecydowała, że to z nim chce się związać.  Andrzej był zachwycony decyzją Pauliny i miał nadzieję, że ich relacja przetrwa nawet po programie. Niestety, ostatnio okazało się, że uczestniczka "Love Island" postanowiła zerwać ze swoim partnerem. Zobacz także:   Klaudia opuściła "Love Island" i zalał ją hejt. Przestrzega: "Ktoś sobie nie poradził i popełnił samobójstwo" Paulina napisała list do Andrzeja, który razem z kolegami już od kilku dni bawi się w Casa Amor. Uczestniczka wyznała, że chciałaby, żeby Andrzej znalazł swoje szczęście u boku innej kobiety.  Andrzej, podjęłam decyzję, o której nie zdążyłam Ci powiedzieć. Chciałabym, żebyś kogoś tu poznał i był szczęśliwy- napisała w liście. Andrzej był załamany i nie wierzył w to, co przeczytał. Zrozpaczony uczestnik "Love Island" powiedział...

Andrzej i Paulina
Mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Paulina przyznaje, że popełniła błąd zostawiając Andrzeja. Fani wściekli: "Serce pęka"
Zachowanie Pauliny bardzo zezłościło internautów. Uczestniczka złamała serce Andrzejowi, a teraz żałuje swojej decyzji. " Niech już ona idzie do domu".

W "Love Island" odbyło się zdecydowanie jedno z najbardziej emocjonujących przeparowań 4. edycji. Casa Amor była prawdziwą próbą dla par i nie wszystkie wyszły z niej zwycięsko. Okazało się, że nowa willa zweryfikowała sporo relacji. Oprócz elementów zaskoczenia, jakim był wybór Arka, który zdecydował się przyjść do willi z piękną Laurą, nie zabrakło także prawdziwych wzruszeń. A tych dostarczył Andrzej, który zgodnie z tym, jak zapowiedział, wrócił do willi sam. Zakochany w Paulinie bez pamięci po prostu nie mógł postąpić inaczej... Zaskoczona takim obrotem sprawy Paulina przyznała, że "popełniła błąd" czym tylko jeszcze bardziej rozwścieczyła widzów, którzy zarzucają jej wykorzystanie uczuć Andrzeja. Czy mają rację? "Love Island" Paulina żałuje, że rzuciła Andrzeja Paulina i Andrzej tworzyli specyficzną parę na "Love Island" . Wszystko przez to, że tak naprawdę tylko Andrzej wykazywał ogromne zainteresowanie Pauliną. Przypomnijmy, że uczestniczka od samego początku cieszyła się dużym powodzeniem na wyspie. Najpierw o jej względy starał się Wiktor, który nie ukrywał swojej frustracji, gdy każdego dnia dbał o swoją parę, nie widząc żadnej odpowiedzi od Pauliny. Kolejną osobą był Jurek, który wybrał Paulinę tuż po swoim wielkim wejściu do programu. Jurek także czuł się zignorowany i szybko przestał kontynuować tę relację. Wtedy Andrzej w końcu mógł pójść za głosem serca i zdobywać Paulinę.  Kłopot w tym, że widzowie od początku wiedzieli, że uczestnik bardzo się zakochuje i z coraz większym oddaniem podchodzi do Pauliny, a nawet, przestaje mu przeszkadzać, że uczestniczka nie odwzajemnia jego uczuć... Smutną próbą dla tej pary była przecież wizyta w kryjówce , podczas...

Paulina i Andrzej w finale Love Island 4
mat. prasowe
TV-Show
"Love Island": Fani śmieją się z min Pauliny podczas werdyktu: "I po co tak się męczyłam?!"
Widzowie "Love Island" nie mają litości dla Pauliny. W sieci komentują mimikę uczestniczki podczas werdyktu, że wraz z Andrzejem zajmują 3. miejsce. Też zwróciliście na to uwagę?

Wielki finał "Love Island" już za nami. W minioną niedzielę widzowie dowiedzieli się, kto wygrał randkowe show Polsatu. Dziś wiemy już, że decyzją fanów pierwsze miejsce zajęli Magda i Wiktor, na drugim miejscu znaleźli się Aleksandra i Adrian, a trzecie miejsce należy do Pauliny i Andrzeja- pary, która w ostatnich tygodniach wzbudzała ogromne emocje wśród internautów. W ostatnim odcinku "Love Island" wokół Pauliny i Andrzeja znow zrobiło się gorąco, a to wszystko przez... miny uczestniczki!  Fani "Love Island" rozczarowani zachowaniem Pauliny Paulina i Andrzej pojawili się w czwartej edycji "Love Island" na samym początku programu. Podczas pierwszego parowania Paulina związała się z Wiktorem, a Andrzej z Andzią- fani randkowego show doskonale wiedzą jednak, że te relacje szybko się zakończyły, a Andrzej zwrócił uwagę na Paulinę. Piękna blondynka długo zastanawiała się, czy dać mu szansę, ale w jednym z odcinków podjęła decyzję, że chce stworzyć związek właśnie z Andrzejem. Niestety, ich relacja nie rozwijała się i nawet wspólne chwile w "kryjówce" nie zbliżyły ich do siebie. Tuż po tym, jak panowie wyjechali do Casa Amor, Paulina napisała list, w którym zerwała ze swoim partnerem. Andrzej nie mógł uwierzyć, że Paulina w ten sposób zakończyła ich relację i zapowiedział, że musi porozmawiać z byłą partnerką, która w willi zdążyła już związać się z nowym uczestnikiem.  Po powrocie Andrzeja do willi Paulina głośno przyznała, że żałuje swojej decyzji i rozstania. Między uczestnikami "Love Island" doszło do poważnej rozmowy podczas której zdecydowali, że dadzą sobie kolejną szansę.  Zobacz także:   "Love Island": Andrzej przeszedł spektakularną metamorfozę!...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner