Fani ostro skrytykowali Adriana po emisji ostatniego odcinka "Love Island"! W ostatniej odsłonie randkowego show Polsatu doszło do poważnej rozmowy między Adrianem a Angeliką, a internautom nie spodobało się zachowanie partnera pięknej blondynki. Do tej pory wydawało się, że Adrian jest jednym z uczestników, który wzbudza pozytywne emocje wśród widzów, jednak teraz w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Co fani "Love Island" zarzucają uczestnikowi programu?

Reklama

Adrian z "Love Island" nie chce być już z Angeliką?

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że Adrian w końcu znalazł szczęście u boku Angeliki. Blondynka nie ukrywała, że Adrian podobał się jej od samego początku, ale przez poprzedni związek, nie myślała, żeby zbliżyć się do przystojnego kolegi z programu. Sielanka trwała do momentu, kiedy w "Love Island" pojawiły się nowe uczestniki: Aleksandra i Alex.

Adrian wyraźnie zauroczył się Aleksandrą, co szybko zauważyła Angelika.

Zobacz także: "Love Island": Mamy stare zdjęcia Angeliki! Zobaczcie, jak wyglądała bez tatuaży!

Mat. prasowe

Aleksandra podczas przeparowania zdecydowała, że chce być w parze z Arkiem, a Angelika poczuła, że jej partner jest mocno zawiedziony tym wyborem. Angelika postanowiła szczerze porozmawiać ze swoim partnerem, zwłaszcza, że wcześniej dowiedziała się, że pocałował nową uczestniczkę w szyję.

Zobacz także

Adrian początkowo wypierał się, że pocałował Aleksandrę, ale po krótkiej rozmowie potwierdził, że dał jej buziaka.

Ja teraz mam tak, że ja byłam taką... kółkiem ratunkowym po Oli i teraz, że Aleksandra cię nie wybrała, a widziałam po tobie, że chcesz cię wybrała bo idziesz i się z nią tam całujesz- mówiła Angelika. (...) ja takich sytuacji nie lubię- dodała.

Zobacz także: "Love Island": Jak kiedyś wyglądała Ola Stręk? Przeszła sporą metamorfozę!

Mat. prasowe

Internauci ostro krytykują Adriana z "Love Island"

Zachowanie Adriana mocno rozczarowało internautów. W sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

- Szkoda mi Andżeliki, Armando to gracz, nie zasługuje na nią. Rzuca się na każdą nowa dziewczynę która wejdzie do willi ????‍♀️
- Armando jak większość kobiet w programie nie wie czego chce i kogo
- Aj ten Armando, chorągiewka ????‍♀️????‍♀️Bosz chroń przed takimi chłopami ????‍♀️????‍♀️????‍♀️
- Szkoda Angeliki, szczera, mowi prosto z mostu. Armando mnie irytuje, zmienia laski jak rekawiczki i nie potrafi sie do tego przyznac nawet- komentują internauci.

A Wy, co sądzicie o zachowaniu Adriana?

W programie doszło do przeparowania, ale Adrian nie zmienił partnerki i zdecydował, że dalej chce być z Angeliką. Niestety, z "Love Island" musiała pożegnać się Klaudia.

Wykorzystaj aktualny kod rabatowy Ole Ole i kup kino domowe w wyjątkowo obniżonej cenie! Oglądaj swoje ulubione programy i seriale w najlepszej jakości!

Reklama

Zobacz także: "Love Island" Widzowie są podzieleni co do Arka i Aleksandry: "Nie za szybko zapomniał o Andzi?"

Reklama
Reklama
Reklama