Love Island. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show

"Love Island": Sylwia oskarża Mikołaja o kradzież psa: "Musiałam zaangażować policję!"

Sylwia Madeńska jest załamana zachowaniem Mikołaja Jędruszczaka. Gwiazda "Love Island" przy okazji pierwszy raz potwierdziła związek a jednocześnie ostateczne rozstanie z partnerem.

Domysły o tym, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie, męczyły fanów już od jakiegoś czasu. Szczególnie w momentach, w których uczestnik "Love Island" pokazywał zdjęcia z psem Sylwii. I to właśnie suczka Oreo, stała się powodem, dla którego Sylwia Madeńska zdecydowała się wydać oświadczenie. Gwiazda Polsatu pierwszy raz potwierdziła, że ponownie spotykała się z Mikołajem, jednak jego ostatnie zachowanie na zawsze przekreśliło ich relację: 

Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę mówić o moim życiu prywatnym publicznie, jednak sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu i która trwa do dziś mnie do tego zmusiła - zaczęła swój wpis. 

W oświadczeniu padły oskarżenia, a Sylwia Madeńska przyznała, że poprosiła o pomoc policję! O co chodzi? 

Zobacz także: "Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi zamieszkali razem i odważnie wkroczyli do show-biznesu. Kiedy dostali propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami" inni uczestnicy mogli im pozazdrościć, ponieważ ona pełniła rolę tancerki a on uczestnika, z którym będzie tańczyć. Niestety w trakcie przygody w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy "Love Island" niespodziewanie ogłosiły rozstanie. Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły jednak plotki, że para wróciła do siebie, a jedna z fanek miała nawet widzieć ich na wspólnym wyjeździe. Do tej pory jednak ani Sylwia ani Mikołaj nie zabierali głosu w sprawie. Aż do dziś... 

Sylwia Madeńska po raz pierwszy zabrała głos w sprawie ponownego związku z Mikołajem, jednak powodem , dla którego musiała wydać oświadczenie, było odebranie jej ukochanego psa: 

Oreo została mi odebrana przez mojego byłego partnera, Mikołaja. Od lutego tego roku spotykaliśmy się z ponownie, myślałam, że uda nam się sobie zaufać, jednak tak się nie stało, dlatego sześć tygodni temu zdecydowałam o rozstaniu i całkowitym zerwaniu kontaktów miedzy nami.

Sylwia z "Love Island" opowiedziała fanom, że Mikołaj dwa tygodnie temu poprosił ją o spędzenie czasu z jej psem i od tamtego czasu nie chce jej go zwrócić. Dlaczego Sylwia "pożyczyła" mu psa?

Działo się tak kiedyś kilkukrotnie, gdy miał gorszy okres w swoim życiu i nie chciał przyjąć mojej pomocy to Oreo dawała mu ukojenie, dlatego nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Miał ją zwrócić kolejnego dnia, niestety tak się nie stało.

Sylwia Madeńska na Instastories dodała, że kolejnego dnia Mikołaj miał powiedzieć, że jej nigdy nie odda psa, chyba że podpisze dokumenty u notariusza, który będzie obligował ją do dzielenia się pupilem. Sylwia podkreśliła, że nie podpisze dokumentu, który zmusi ją do kontaktów z Mikołajem przez kolejne lata.

Ukrył Oreo, Oreo nie przebywa w jego mieszkaniu, ponieważ byłam tam kilka razy. Jest trzymana u jakiegoś kumpla Mikołaja. Dla mnie jest to straszne. 

Pies Sylwii Madeńskiej
Instagram

Sylwia Madeńska napisała, że nie była w stanie dogadać się z Mikołajem Jędruszczakiem a o pomoc w walce o odzyskanie ukochanego psa musiała poprosić policję: 

Myślałam, że uda nam się te sprawę załatwić polubownie, jednak oczekiwania jakie ma Mikołaj są dla mnie nie do zaakceptowania i nigdy się na nie nie zgodzę. Musiałam w cala sprawę zaangażować policję, która nie podejmuje żadnych działań, dlatego postanowiłam wydać to oświadczenie.

Sylwia Madeńska oświadczyła, że jest jedynym właścicielem psa, na co ma wystawione dokumenty.

Mikołaj, aby zrealizować swój plan był gotów posunąć się nawet do tego, że sfałszował dokumenty u hodowcy, bez mojej wiedzy, używając pretekstu, że Oreo będzie psem wystawowym.

Całe oświadczenie Sylwii znajdziecie pod poniższym zdjęciem:

Zobacz także: "Love Island": Sylwia Madeńska zdradza szczegóły jej relacji z Mikołajem Jędruszczakiem! Są razem?!

Mikołaj Jędruszczak jak na razie nie odpowiedział na oskarżenia ze strony Sylwii Madeńskiej. Myślicie, że byli partnerzy dojdą do porozumienia? 

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu wrócili do siebie?
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"
Sylwia Madeńska z "Love Island" przyznała, że wspólne wakacje z Mikołajem były próbą ratowania związku! Jego zdjęcia z jej psem, też nie są przypadkowe. Jednak do siebie wrócili?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island". Jako że była to pierwsza wygrana para tego programu, zgromadzili spore grono fanów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Udało im się nawet dostać do "Tańca z gwiazdami", gdzie on wystąpił jako gwiazda, a ona była jego taneczną partnerką. Niestety para rozstała się tuż przed odpadnięciem z programu. Kilka miesięcy temu pojawiły się, plotki, że para wróciła do siebie i wyjechała na wspólne wakacje. Mikołaj wówczas zaprzeczył doniesieniom. Sylwia teraz zdradza kulisy ich wakacji. Jak dziś wyglądają ich relacje? Love Island. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu są razem?  " Love Island " daje uczestnikom wiele możliwości, nie tylko sercowych... Z pewnością Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wykorzystali popularność po programie. Do dzisiaj śledzi ich spore grono fanów, którzy szeroko komentowali ich burzliwe rozstanie, a już po kilku miesiące zauważyli, że znowu mają ze sobą kontakt. W sieci ukazały się ich zdjęcia z lotniska, które wskazywały na wspólne wakacje w Grecji. Potem uczestnik zaczął wstawiać zdjęcia z pieskiem Sylwii na Instagram. To wszystko dało fanom do myślenia i wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja.  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli! Finalistka 1. edycji "Love Island" w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Mikołajem . Dlaczego piesek Sylwii pojawia się na Instagramie Jędruszczaka?  Ktoś mi zadał pytanie, czy dzielimy się obowiązkami. Nie dzielimy się obowiązkami,...

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 
To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania.  Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe . Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem . Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał: Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają...

Sylwia Madeńska przytula psa, Mikołaj Jędruszczak na ściance
oreo_pyszczolec/Instagram, PIOTR FOTEK/REPORTER
TV-Show
"Love Island": Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska walczą o psa: "Kolejne pranie brudów z naszego życia"
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" publicznie walczą o psa. W grę weszły publikowane wiadomości i nagrania z oświadczeniami. Fani mają wątpliwości, co do szczerości Mikołaja.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich związek od samego początku był pełen emocji, miłości, kryzysów i nieporozumień. Po ich wspólnym występie w "Tańcu z Gwiazdami" zerwali ze sobą i to w dość dziwnych okolicznościach. Już wtedy Mikołaj Jędruszczak zdecydował się publicznie oczernić swoją byłą partnerkę. Podczas kolejnego konfliktu, tym razem dotyczącego psa, uczestnik także postanowił sięgnąć po ten sam sposób. Sylwia Madeńska nie ukrywa przykrości, zaś fani zaskoczenia. O co tu chodzi? Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska walczą o psa: "sprawą zajmie się tym razem sąd" Relacja Sylwii i Mikołaja była od zawsze bardzo burzliwa. Para rozstała się w mało przyjemnych okolicznościach. Oboje wyjechali za granicę, by "dać sobie jeszcze jedną szansę", jednak ta próba się nie powiodła. Rozstanie bardzo zasmuciło fanów, którzy oczekiwali więcej szczegółów. Te dostarczył im sam Mikołaj, który opublikował zaskakujący live,  w którym nie wypowiedział się o swojej partnerce zbyt pochlebnie. Sylwia bardzo przeżyła to, że jej partner użył przeciwko niej tyle nieprzyjemnych słów, jednak postarała się nie wracać potem do sprawy.  Kilka miesięcy później fani zauważyli, że Sylwia i Mikołaj się spotkają. Oczywiście oboje bardzo temu zaprzeczali, jednak jak się okazało, internauci jak zwykle mieli racje. Dopiero teraz w czasie walki o psa, Mikołaj pokazał wcześniej niepublikowane zdjęcia razem z Sylwią i Oreo, czyli małym pieskiem , który do tej pory  na stałe znajdował się pod opieką Sylwii. Oczywiście przez czas ich związku i wspólnej relacji Mikołaj i Sylwia tak samo przywiązali się do psa. Sylwia chętnie zostawiała...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik