Party Stories
Sylwia Madeńska Taniec z gwiazdami
Instagram
Newsy

Poruszający wpis Sylwii Madeńskiej po rozstaniu z Mikołajem: "łzy i przeszywający smutek"

W piątek razem wirowali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w sobotę okazało się Sylwia i Mikołaj z "Love Island" nie są już parą! Mikołaj Jędruszczak zamieścił wówczas wpis, w którym poinformował o rozstaniu. Sylwia Madeńska w sobotę, w pierwszym wpisie po rozstaniu pisała, że musi wziąć się w garść. Wygląda jednak na to, że ciężko jest się jej pozbierać. Zobaczcie jej najnowsze - dzisiejsze słowa.

Zobacz także: "Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem. Przyznaje, że nie sprostała jego oczekiwaniom

Tata Mikołaja Jędruszczaka był wielkim fanem Sylwii Madeńskiej, jak zareagował na ich rozstanie?

Sylwia w nowym wpisie o rozstaniu

Jak napisał Mikołaj w sobotę, to była najtrudniejsza decyzja w jego życiu.

Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji - pisał Mikołaj.

Jeden krok w niewłaściwą stronę i można wszystko spieprzyć. Tak było w naszym przypadku.

Jak zadeklarował, nadal kocha Sylwię, ale nie jest w stanie dzielić z nią życia: 

Uwierzcie mi, że płaczę pisząc ten post (...) Sylwia, Kocham Cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu - bądź szczęśliwa bo zasługujesz na to jak mało kto - napisał Mikołaj.

Jeszcze tego samego dnia Sylwia odniosła się do słów swojego byłego.

Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym - odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu... - napisała. 

Mikołajowi życzyła szczęścia w miłości i poznania "kobiety idealnej pod każdym względem", która sprosta wszystkim jego oczekiwaniom.

Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść - uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem.

Czy się udało? Jak widać po jej InstaStories, na którym dziś odniosła się kolejny raz do rozstania, nadal mocno je przeżywa. Zobaczcie te poruszające słowa.

Rozstanie... I już nie liczy się czy byłaś twardzielką, jeśli to była prawdziwa miłość to łzy i przeszywający smutek jest nieunikniony..."

Widać, że Sylwia nadal jest mocno przygnębiona ostatnimi wydarzeniami.

Sylwia Madeńska IS
Instagram

To jej wpis z soboty:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie wiem jak i od czego zacząć.... Wybaczcie, że może będzie to trochę chaotyczne, ale trudno mi zebrać myśli. Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym - odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu... Mikołajowi życze szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść - uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem. Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tą Sylwię, którą byłam od zawsze - empatyczną, towarzyską, uśmiechnietą. To będzie wymagało czasu i każdy kto przeżył rozstanie, wie o czym mówie. .Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie słonce i los się do mnie uśmiechnie...

Post udostępniony przez Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official)

Jeszcze w piątek oglądaliśmy ich razem w "Tańcu z gwiazdami":

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram
Newsy
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Tańca z gwiazdami" o zdradzie. Potrafiliby sobie wybaczyć?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak są jedną z najpopularniejszych par "Tańca z gwiazdami". Poznali się w programie "Love Island" i od tego czasu są razem. Mieli swoje wzloty i upadki, ale terapia dla par okazała się być strzałem w dziesiątkę . Teraz nasza redaktorka zapytała Sylwię i Mikołaja czy wybaczyliby sobie zdradę. Okazuje się, że tancerka ma na temat wierności w związku jasne stanowisko: Wydaje mi się, że nie. Zdrada jest czymś tak bolesnym - powiedziała wprost Sylwia Madeńska. Z kolei Mikołaj zapytał: Czym jest zdrada?  Obejrzyjcie koniecznie wideo i dowiedźcie się czy para ma takie samo zdanie w tym temacie? Zobacz także:   Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o srogiej krytyce jury w "Tańcu z gwiazdami". "Dziękujemy widzom"    

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska w Tańcu z gwiazdami
East News
Newsy
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o srogiej krytyce jury w "Tańcu z gwiazdami". "Dziękujemy widzom"

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak  w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" spotkali się z ostrą krytyką ze strony jurorów. Samba w wykonaniu tej pary to zdecydowanie nie był występ, na który wszyscy czekali. Tancerka wyznała Party.pl czy stresowała się, że po tak srogiej ocenie będą musieli odpaść z programu i podsumowała ich występ: Tydzień to jest za mało, żeby się nauczyć samby - powiedziała szczerze Sylwia Madeńska. Dziękujemy widzom, że nas wsparli i wierzą w nas- dodał Mikołaj Jędruszczak. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, jak para zareagowała na krytykę. Wstrząsnęły nimi słowa jurorów? Zobacz także :  Julia Wieniawa o ostatnim tańcu: "Im bardziej jesteś koślawa, tym lepiej!"    

Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem z "Love Island"
East News
Newsy
"Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem. Przyznaje, że nie sprostała jego oczekiwaniom

Sylwia Madeńska zabrała głos w sprawie rozstania z Mikołajem Jędruszczakiem . Uczestnik " Love Island " za pośrednictwem wpisu na Instagramie poinformował o definitywnym rozstaniu z partnerką. Wyjaśnił, że różnice charakterów oraz zasady wzięły górę nad uczuciami i pomimo tego, że wciąż kocha Sylwię nie jest w stanie dalej tworzyć z nią związku. Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska przyznała, że nie była w stanie sprostać wymaganiom Mikołaja w byciu idealną kobietą. Zobaczcie, co napisała.  Zobacz także:  Mikołaj i Sylwia z "Love Island" rozstali się! "Kocham cię ale nie mogę z tobą dzielić życia" "Love Island": Sylwia Madeńska komentuje rozstanie z Mikołajem Jędruszczakiem Jeszcze wczoraj w ślubnych kreacjach zachwycali na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", aby dzisiaj poinformować o tym, że się rozstają. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" nie są już razem. O rozstaniu poinformował Mikołaj na swoim Instagramie:  Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć.  Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji. - wyjaśnił tajemniczo  Wywołana do odpowiedzi Sylwia Madeńska zapewniła, że jej uczucia do Mikołaja były prawdziwe i od razu podkreśliła, że powodem rozstania nie była zdrada:  Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym - odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner