Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu wrócili do siebie?
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

"Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować"

Sylwia Madeńska z "Love Island" przyznała, że wspólne wakacje z Mikołajem były próbą ratowania związku! Jego zdjęcia z jej psem, też nie są przypadkowe. Jednak do siebie wrócili?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji "Love Island". Jako że była to pierwsza wygrana para tego programu, zgromadzili spore grono fanów i wciąż cieszą się dużą popularnością. Udało im się nawet dostać do "Tańca z gwiazdami", gdzie on wystąpił jako gwiazda, a ona była jego taneczną partnerką. Niestety para rozstała się tuż przed odpadnięciem z programu. Kilka miesięcy temu pojawiły się, plotki, że para wróciła do siebie i wyjechała na wspólne wakacje. Mikołaj wówczas zaprzeczył doniesieniom. Sylwia teraz zdradza kulisy ich wakacji. Jak dziś wyglądają ich relacje?

"Love Island": Karolina Gilon miażdży Sylwię Madeńską i Mikołaja Jędruszczaka! "Dla mnie obrzydliwie!"

Love Island. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak znowu są razem? 

"Love Island" daje uczestnikom wiele możliwości, nie tylko sercowych... Z pewnością Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wykorzystali popularność po programie. Do dzisiaj śledzi ich spore grono fanów, którzy szeroko komentowali ich burzliwe rozstanie, a już po kilku miesiące zauważyli, że znowu mają ze sobą kontakt. W sieci ukazały się ich zdjęcia z lotniska, które wskazywały na wspólne wakacje w Grecji. Potem uczestnik zaczął wstawiać zdjęcia z pieskiem Sylwii na Instagram. To wszystko dało fanom do myślenia i wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja. 

Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz zadał pytanie o rozstanie Sylwii i Mikołajowi z "Love Island". Zdębieli!

Finalistka 1. edycji "Love Island" w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, jak teraz wyglądają jej relacje z Mikołajem. Dlaczego piesek Sylwii pojawia się na Instagramie Jędruszczaka? 

Ktoś mi zadał pytanie, czy dzielimy się obowiązkami. Nie dzielimy się obowiązkami, bo jak zwykle obowiązku należą do kobiety, czyli kąpiele, obcinanie pazurków, ale na pewno pomaga mi w opiece, na przykład nie chce zostawiać Oreo na pięć godzin samej w domu, no to daje mu Oreo do opieki. Tak naprawdę dlatego mamy kontakt z Mikołajem. On poznał Oreo od szczeniaka i jest w niej zakochany.

Sylwia Madeńska tłumaczy, że jeszcze za czasów związku oboje przywiązali się do psa, dlatego uczestniczka nie ma serca pozbawiać Mikołaja kontaktu z nim: 

On mi powtarza, że kocha bardziej psy niż ludzi, bo psy, chociaż darzą człowieka bezgraniczną miłością, a ludzie są fałszywi. Zakochał się w Oreo i nie mam serca mu tego odmawiać. Ja też jak się rozstawałam ze swojej poprzedniej relacji, to mój były zabrał mi psa po pięciu latach, więc  bardzo to przeżyłam - tłumaczy Madeńska. 

Pies Sylwii Madeńskiej
Instagram

Zobacz także: Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej? Pod zdjęciem pisze: "Widocznie twoja rozpacz trwała krótko"

"Love Island": Sylwia Madeńska komentuje wspólne wakacje z Mikołajem Jędruszczakiem

Sylwia Madeńska poruszyła temat wspólnych wakacji z byłym partnerem. Mikołaj Jędruszczak twierdził, że ich wspólny wyjazd był czystym przypadkiem. Teraz okazuje się, że jednak zwycięzcy "Love Island" mieli plany powrotu do siebie: 

To był bardzo spontaniczny pomysł. Miałam jechać z koleżanką, ale koleżanka nie mogła. On szukał wakacji, ja szukałam wakacji... Też przez chwilę myśleliśmy, że jak taki powrót do tropików w jakiś sposób ociepli nasze kontakty. Próbowaliśmy to reanimować, ale jak zauważyliśmy, wolimy nie dzielić się w mediach relacjami. Nie poruszamy tego temu, bo jesteśmy obydwoje ciężkimi charakterami, ja i Mikołaj - stwierdza Sylwia. 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wyjechali razem na wakacje
Instagram

Zobacz także: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak nie udawali miłości przed kamerami czy w mediach społecznościowych, chociaż wielu fanów właśnie to im zarzucało. Po głośnym rozstaniu zwycięzcy "Love Island" próbowali zrobić wszystko, aby dać sobie kolejną szansę. Myślicie, że uda im się odratować to, co było pomiędzy nimi? 

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak w pierwszym odcinku
East News

Love Island. Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Sylwia oskarża Mikołaja o kradzież psa: "Musiałam zaangażować policję!"
Sylwia Madeńska jest załamana zachowaniem Mikołaja Jędruszczaka. Gwiazda "Love Island" przy okazji pierwszy raz potwierdziła związek a jednocześnie ostateczne rozstanie z partnerem.

Domysły o tym, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie, męczyły fanów już od jakiegoś czasu. Szczególnie w momentach, w których uczestnik "Love Island" pokazywał zdjęcia z psem Sylwii. I to właśnie suczka Oreo, stała się powodem, dla którego Sylwia Madeńska zdecydowała się wydać oświadczenie. Gwiazda Polsatu pierwszy raz potwierdziła, że ponownie spotykała się z Mikołajem, jednak jego ostatnie zachowanie na zawsze przekreśliło ich relację:  Obiecałam sobie, że nigdy więcej nie będę mówić o moim życiu prywatnym publicznie, jednak sytuacja, która miała miejsce dwa tygodnie temu i która trwa do dziś mnie do tego zmusiła - zaczęła swój wpis.  W oświadczeniu padły oskarżenia, a Sylwia Madeńska przyznała, że poprosiła o pomoc policję! O co chodzi?  Zobacz także:  "Love Island": Sylwia i Mikołaj jednak są razem?! "Próbowaliśmy to reanimować" Sylwia Madeńska oskarża Mikołaja Jędruszczaka o odebranie psa Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję " Love Island ". Niedługo po powrocie z hiszpańskiej willi zamieszkali razem i odważnie wkroczyli do show-biznesu. Kiedy dostali propozycję udziału w " Tańcu z Gwiazdami " inni uczestnicy mogli im pozazdrościć, ponieważ ona pełniła rolę tancerki a on uczestnika, z którym będzie tańczyć. Niestety w trakcie przygody w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy "Love Island" niespodziewanie ogłosiły rozstanie . Przez kilka ostatnich miesięcy krążyły jednak plotki, że para wróciła do siebie , a jedna z fanek miała nawet widzieć ich na wspólnym wyjeździe. Do tej pory jednak ani Sylwia ani Mikołaj nie zabierali głosu w sprawie. Aż do dziś...  Sylwia Madeńska po raz pierwszy zabrała głos w...

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?
Instagram @sylwia_madenska_official @mikolaj_jedruszczak_official
TV-Show
"Love Island": Mikołaj potwierdził związek z Sylwią?! Fani mają dość: "To wkurzające" 
To zdjęcie znowu wywołało lawinę spekulacji na temat związku Mikołaja i Sylwii z "Love Island". Uczestnik podpadł fanom?

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie? Takie doniesienia pojawiły się w mediach już jakiś czas temu, jednak zainteresowani nigdy nie skomentowali sprawy. Fani zwycięzców pierwszej edycji są ciekawi, czy po dość burzliwym rozstaniu zdecydowali się dać sobie szansę raz jeszcze. Ostatnie zdjęcie Mikołaja tylko podkręca atmosferę i jest już tak oczywiste, że budzi wśród fanów niesmak.  Zobaczcie o co chodzi.  Zobacz także:  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" jednak są razem? Jest komentarz gwiazdy "Love Island"! Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska z "Love Island" wrócili do siebie?  Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wygrali pierwszą edycję "Love Island". Ich miłość zaczęła się w jednym programie, a skończyła w trakcie drugiego. Mikołaj i Sylwia w 2020 roku wzięli udział w "Tańcu z Gwiazdami", podczas którego zdecydowali o swoim rozstaniu. Ciężko im było oddzielić uczucia zawodowe od profesjonalizmu, jednak decyzją widzów pożegnali się z tanecznym show zaledwie tydzień po ogłoszeniu rozstania.  Zakończenie związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka okazało się dość burzliwe . Wydawać by się mogło, że tych dwoje już nigdy nie da sobie drugiej szansy. Niedawno jednak zaczęły pojawiać się doniesienia, że Sylwia i Mikołaj znowu są razem . Uczestnicy jednak nie zdecydowali się do tego odnieść, chociaż Mikołaj sugerował fanom, że jest zakochany, następnie zapewniając że jednak jest singlem. Tym razem jednak umieścił na Instgramie zdjęcie z ukochanym psem Sylwii, które podpisał: Pełna kontrola nad sytuacją. Czuję się bezpiecznie. Security czuwa  Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, na których fani zachwycają...

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
East News
TV-Show
"Love Island": Sylwia Madeńska zdradza szczegóły jej relacji z Mikołajem Jędruszczakiem! Są razem?!
O Sylwii Madeńskiej i Mikołaju Jędruszczaku z "Love Island" znów jest głośno, w kontekście ich rzekomego powrotu do siebie. Skąd takie podejrzenia?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" rozstali się jesienią ubiegłego roku. Jednak od pewnego czasu pogłoski na temat ich wielkiego powrotu do siebie nie cichną. Plotek nie uciszają również zdjęcia i relacje Mikołaja, które mogą sugerować, że coś jest na rzeczy. Teraz to Sylwia Madeńska zdecydowała się zabrać głos na temat ich relacji. Co zatem ich łączy?  Zobacz także:  Sylwia Madeńska z "Love Island" zdradziła, ile waży! W ostatnim czasie sporo schudła "Love Island": Czy Sylwia i Mikołaj są razem? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zdecydowanie jedni z najpopularniejszych uczestników wszystkich edycji "Love Island" . To właśnie oni wygrali pierwszą polską edycję tego programu, a ponadto udało im się kontynuować swój związek po powrocie do Polski przez rok. W tym czasie wzięli również udział w "Tańcu z gwiazdami" , ale niestety, ostatecznie nie udało im się zbudować zgodnej i szczęśliwej relacji. Sylwia i Mikołaj rozstali się w dość chłodnej atmosferze  i wielu fanów było przekonanych, że nie ma szans na odbudowanie ich związku.  Jednak od pewnego czasu zaczęły pojawiać się pogłoski, na temat ich rzekomego powrotu do siebie. Wspólne wakacje w Grecji , czy dwuznaczne relacje i zdjęcia Mikołaja , na których między innymi pozował z pieskiem Sylwii, dały fanom do myślenia. Wciąż dopytują zarówno jedną, jak i drugą stronę, jak naprawdę wygląda ich relacja. Tym razem to Sylwia Madeńska zabrała głos, odpowiadając na pytanie fana.  - Czy Masz kontakt z Mikołajem? - zapytał jeden z internautów.  - Nie ma między nami złej krwi. Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Czasem mamy kontakt. Warszawa niby jest duża, jednak nie da się uniknąć siebie wzajemnie -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik